×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Islandiją

Keliones_i_Islandija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Islandiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Islandijos viešbučiai, žymiausi Islandijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Islandiją, Islandijos klimatas, lauktuvės iš Islandijos, islandiškas maistas, Islandijos valiuta, ekskursijos po Islandiją.

Geriausi pasiūlymai atostogoms

Kelionės į Islandiją – paslapčių ir magijos kupinos atostogos! Poilsis Islandijoje, ledo ir ugnies šalyje, atims žadą ir prikaustys dėmesį kiekvieną kelionės akimirką. Mėgaukitės kiekvienu kelionės momentu, nes atostogos Islandijoje – tai tolimoji šiaurė, su dramatišku ugnikalnių ir geizerių kraštovaizdžiu, karštosiomis versmėmis, kriokliais, ledynais, šiaurės pašvaistėmis ir juodo smėlio paplūdimiais. Samanų kilimai čia dengia jaukių namukų stogus ir visas peizažas primena pasakas apie trolius. O kur dar sostinė Reikjavikas, su draugiškais islandais ir smagiais barais vakaro linksmybėms. Husavik, Hovn, Vik, Hveragerdi – tai tik keli iš daugelio Islandijos kurortų puikioms tiek žiemos tiek vasaros atostogoms Islandijoje!

Kelionė į Islandiją – įspūdingos ir nepamirštamos atostogos! Šioje šalyje ką nuveikti ir pamatyti atras visi, nes tai kraštas, siūlantis tiek aktyvų poilsį gamtoje, kalnuose, tiek miestų, kultūros, tradicijų pažinimą. Kelionė ir poilsis Islandijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Islandija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Islandiją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią salą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Snæfellsjökull ugnikalnis, Vatnajokulio ledynas, Laugavegur pėsčiųjų maršrutas, Reikjavikas, Tingveliro nacionalinis parkas, Gjabakaheliro lavos uolos, Didysis geizeris, Žydroji lagūna, Gulfoso krioklys, Detifoss krioklys, Glymur krioklys ir dar daugybė vietų.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
 • Klimatas Islandijoje: Islandijoje vyrauja jūrinis subpoliarinis klimatas. Nors šalis pagal geografinę padėtį yra arti Arkties, šalies klimatas yra ganėtinai šiltas dėl šiltosios Golfo srovės. Vasaros Islandijoje yra vėsokos, temperatūra beveik nepakyla aukščiau 20°C . Nepaisant to, islandiška žiema yra šiltesnė nei Lietuvoje – vidutinė žiemos temperatūra tik sausio mėnesį nukrenta žemiau 0°C . Apskritai oras saloje labai permainingas, pučia stiprūs vėjai, yra drėgna, todėl svarbu pasirūpinti atitinkama apranga. Daugiausia turistų vis dėlto renkasi keliauti vasarą.
 • Maistas Islandijoje: Islandijos virtuvė paprasta, išlaikiusi senąsias tradicijas tačiau su šiuolaikiniais patobulinimais. Pagrindiniai produktai – mėsa, žuvis, pieno produktai. Daugelis islandų maitinasi sveikai, populiarūs ekologiški produktai. Islandai suvalgo daug žuvies ir kitų jūros gėrybių, taip pat populiari aviena ir net arkliena. Islandai dažnai gamina iš subproduktų, pavyzdžiui paraugintos avino sėklidės Hrutspungar, arba įdarytas avies skrandis Slatur. Jei tokie išskirtiniai patiekalai ne jums – nesijaudinkite, čia galite mėgautis ir paprastesniais gardžiais tradiciniais ar pasaulio virtuvės patiekalais. Islandai mėgsta alų, vietinį viskį. Nacionalinis alkoholinis gėrimas – stipri kmynų degtinė. Kainos Islandijoje nėra mažos, tačiau vietiniuose restoranėliuose už 17 Eur (apie 2390 Islandijos kronų) asmuo gali papietauti.
 • Ekskursijos Islandijoje: tai išskirtinai gamtos stebuklais viliojanti šalis, tad pasiruoškite daug laiko praleisti gamtoje. Leiskitės į ekskursijas po žymiausius ugnikalnius, geizerius, krioklius, plaukite pasižiūrėti lėdynų, ledkalnių, stebėti banginių. Šalyje puikio sąlygos žygiams, tad keliaukite po slėnius ir kalnus, aplankydami mažus miestelius ir žvejų kaimelius. Sušilti ir atsipalaiduoti galėsite karštosiose versmėse, o pasilinksminti su islandais – šalies sostinėje Reikjevike. Islandija tokia įvairi, kad puikios atostogos garantuotos net patiems išrankiausiems.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Islandiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
 • Šventės ir festivaliai Islandijoje: Rugpjūčio mėnesį Islandijoje vyksta Verslunarmannahelgi šventė – tai didžiausias išvykų savaitgalis šalyje, kurio metu vyksta įvairiausi koncertai, pasirodymai, bet svarbiausia – daugelis gyventojų tiesiog išvyksta į gamtą, pasistato palapines ir mėgaujasi poilsiu. Rugpjūti Reikjevike taip pat vyksta Menningarnótt kultūros naktis, vyksta šokių, dainų, menų pasirodymai, žaidimai, sporto renginiai, galima nemokamai aplankyti meno galerijas ir muziejus. Vasario mėnesį Reikjevike vyskta Food and Fun festivalis, kai į Islandiją atvyksta šefai iš viso pasaulio ir ruošia patiekalus tik iš vietinių produktų, na o vakare žinoma organizuojami įvairūs vakarėliai. Islandija taip pat gali didžiuotis išauginusi daug muzikos talentų, pripažintų visame pasaulyje, tad čia muzika užima labai svarbią vietą, o muzikos festivalių ir renginių tikrai netrūksta.
 • Lauktuvės iš Islandijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vilnoniai megztiniai, kojinės, pirštinės, pledai, juvelyriniai dirbiniai iš vulkaninių uolienų, spa produkai iš Mėlynosios Lagūnos, muzikos plokštelės, uogų likeris, islandiška druska, arklio mėsos produktai, rabarbarų džemas, sūriai ir sūrio peiliai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Islandiją, iš Rygos į Islandiją, iš Varšuvos į Islandiją.

  Geriausi pasiūlymai atostogoms
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS