×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Delį

Keliones_i_Deli

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Delį: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Delio viešbučiai, žymiausi Delio kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Delį, Delio klimatas, lauktuvės iš Delio, indiškas maistas, Delio valiuta, ekskursijos po Delį.

Kelionės į Delį – neįtikėtina patirtis ir įkvepiančios egzotiškos atostogos Indijoje! Poilsis Delyje, gyvenimu verdančioje Indijos sostinėje, padės pamiršti visus kasdienius rūpesčius ir pasinerti į spalvų, garsų ir kvapų jūrą. Delis – tai efektingas, paslaptingas, magiškas miestas, pulsuojantis įspūdingu žmonių, tradicijų, senosios architektūros ir modernaus pasaulio deriniu. Ypatinga maisto kultūra, spalvų įvairovė, prarastų imperijų relikvijos– tai tikroji Indija, kuri jus stebins nuo pirmos iki paskutinės kelionės sekundės. Atostogos Delyje – tai nuotykių kupina kelionė į mistikos, atradimų, nenuspėjamų potyrių kraštą, kuris gali pakeisti požiūrį į pasaulį ir savo vietą jame.

Kelionė į Delį vilioja neapsakoma ir magiška energija, architektūriniais stebuklais, kunkuliuojančia miesto dvasia. Tai – svajonių atostogos nepamirštamoje kelionėje! Viešnagė ir poilsis Delyje padovanos įsimintiniausias akimirkas spalvingiausioje Azijos šalyje. Čia puikiai jausitės su šeima ir vaikais, smagiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Delis – dieviškas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Delį – Baltic Tours nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top: Qutub Minar kompleksas, Raudonasis fortas, Lotoso šventykla, Humayun Tomb, Aksharham šventykla, Lodi sodai, Indijos vartai, Gurudwara Bangla Sahib garbinimo namai, Jama Masjid mečetė, Raj Ghat Mahatma Ghandi memorialas, Naujasis Delis ir dar daugybė kitų vietų…
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienų.
 • Klimatas Delyje: Delyje vyrauja subtropikų klimatas, iš kitų subtropinių miestų išsiskiriantis ganėtinai dideliu žiemos ir vasaros temperatūrų skirtumu bei smėlio audromis. Išskiriami trys sezonai – vasara, žiema ir lietingieji musonai (gegužės-spalio mėnesiais). Geriausia keliauti spalio – balandžio mėnesiais, nes tuo metu čia sausa ir yra vėsiau, todėl lengviau pakelti temperatūrą.
 • Maistas Delyje: Indijos virtuvė labai įvairi, spalvinga ir pasižyminti itin ryškiais skoniais. Ne veltui ji išplito po visą pasaulį. Patiekalai gana aštrūs, nes vartojama šimtai prieskonių ir įvairių žolelių. Populiarūs patiekalai – tikka masala vištiena, mėsos ir žuvies patiekalai kario padaže. Goa regionas siūlo išskirtinius patiekalus, tokius kaip mangų sūris mangada, datulių ir riešutų pudingas, krabų troškinys crab curry, ar vietinis alkoholinis gėrimas feni, gaminamas iš anakardžių riešutų. Kainos vietiniuose restoranėliuose nepaprastai mažos – pietūs asmeniui – iki 5 € (apie 375 Indijos rupijos).
 • Ekskursijos Delyje: atostogų metu susipažinsite su turtinga šalies istorija bei kultūra ekskursijoje po žymiausius Delio objektus, šventyklas, rūmus ir kitus žadą atimančius architektūrinius paminklus. Čia taip pat pajusite, ką reiškia chaotiškas miesto turgus. Skirkite laiko pasivaikščioti po nuostabius Lodi sodus, kur galėsite atitrūkti nuo miesto šurmulio. Nepraleiskite progos išmokti ruoši gardžiausius indiškus patiekalus gaminimo pamokoje.
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Delį, būtina turėti galiojantį asmens pasą su galiojančia Indijos viza.
 • Populiariausi viešbučiai: Metro VIEW 3*, Jivitesh 4*, Crown Plaza Mayur Vihar 5*, Maidens Hotel New Delhi 5*.
 • Šventės ir festivaliai Delyje: didžiausias Indijos festivalis – Diwali. Tai šviesų festivalis, kurio metu švenčiama šviesos pergalė prieš tamsą ir blogį. Holi spalvų festivalis vysta vasario arba kovo mėnesį, ir yra geriausiai visame pasaulyje žinomas Indijos festivalis, kurio pagrindu jau daugumoje valstybių rengiamos panašios spalvų šventės. Delio Gėlių šou vyksta vasario mėnesį, dovanodamas nuostabaus grožio reginį vietiniams ir atvykėliams. Indijoje nuolat vyksta įvairiausi festivaliai, ir kiekvienas iš jų garantuoja nepamirštamus įspūdžius.
 • Lauktuvės iš Delio: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – Ganešos skulptūrėlės, indiški sariai, kokosų šilkas, sandalmedžio produktai, tradiciniai papuošalai, indiški prieskoniai ir kariai, kašmyro šaliai, Darjeeling arbata, ajurvedos aliejai, smilkalai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Delį, iš Rygos į Delį, iš Varšuvos į Delį.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS