×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Atėnus

Kelione_i_Atenus

Karšti pasiūlymai į Atėnus

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie kelionesį Atėnus: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Atėnų viešbučiai, Atėnų miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Atėnus, Atėnų klimatas, lauktuvės iš Atėnų, Atėnų maistas, Atėnų valiuta, ekskursijos po Atėnus.

Kelionės į Atėnus, vieną seniausių Europos miestų! Graikijos sostinę – štai ką Baltic Tours su partneriais Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour gali jums pasiūlyti! Tai miestas gerai žinomas jau iš mokyklinių vadovėlių, pavadintas išminties bei karo deivės Atėnės vardu, įsikūręs tarp kalnų ir iš vienos pusės besidžiaugiantis jūros bangomis. Poilsis Atėnuose praturtins jūsų žinias ir pailsins sielą. Akims poilsio nebus, jų žvigsnį nuolat kreips didingasis Akropolis, šventykla miesto deivei Partenonas, didinga Likavito kalva, Adriano arka ir kiti išlikę senovinio miesto stebuklai. Atostogos Atėnuose išliks atmintyje ilgam visiems meno gerbėjams, istorijos mylėtojams ar tik dėl smalsumo užklydusiems keliautojams.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Atėnus?

  • Lankomiausių vietų top 10: Akropolis, Dzeuso Olimpiečio šventykla, Partenonas, Atėnų Agora, Poseidono šventykla, Likavito kalva, Dioniso teatras, Nacionalinis archeologijos muziejus, Mitropolis, Plaka rajonas.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-5 dienos.
  • Klimatas Atėnuose: kovo-gegužės, rugsėjo-spalio mėnesiais Atėnuose vyrauja švelnūs ir gaivūs orai, vidutinė temperatūra siekia 15-20°C, tad tai puikus metas susipažinti su Atėnais tiems, kurie nėra dideli karščio mėgėjai. Birželio-rugpjūčio mėnesiais temperatūra ženkliai pakyla, ypatingai rugpjūtį vietiniai bando išvengti miesto, kuriame vidutinė temperatūra siekia 28°C
  • Maistas Atėnuose: graikai skiria didžiulį dėmesį maistui ir juo mėgaujasi, tad poilsio Atėnuose metu rekomenduojame ir jums į maistą žiūrėti, kaip į pramogą. Graikų virtuvė laikoma sveika, nes beveik viskas čia gaminama ir gardinama alyvuogių aliejumi. Vietiniai ir turistai viešėdami svetinguose Atėnuose mėgaujasi kalmarais, aštunkojais, krevetėmis, įdarytais vynuogių lapais, sūriais bei alyvuogėmis. Graikiški mėsos patiekalai mousaaka, stifado, paidakia, pasticio gaminami iš avienos, ėriuko ar ožkos mėsos dažniausiai patiekiami vakarienei, kurių kaina svyruoja 7-10 Eur. Žinoma atostogų metu paragaukite tikro graikiško tzatziki. Trokštate ko nors saldaus? Baklava arba katafi desertai kaip tik jums, nors karštuoju metų laiku saldžiuosius desertus vietiniai keičia į sultinguosius arbūzus, didžiuosius persikus ar meleonus. Dar viena rekomendacija, pasimėgaukite graikiško vyno taure, juk senovės graikai labai gerbė vyną ir garbino Dionizą – vyno dievą, paragaukite vieno iš nacionalinių graikų gėrimo ouzo – anyžių skonio likerio.
  • Ekskursijos Atėnuose: čiupkite privačią ekskursiją po Atėnus ir sužinokite visas istorijas, susipažinkite su miesto įžymybėmis ir išgirskite stebuklingas legendas apie šį didingą Graikijos miestą. Taip pat, populiaru ir rekomenduotina naudojantis gido paslaugomis vykti į Dephi miestą vadinamą archeologijos paminklubei pakeliui aplankyti Arachova. Nepraleiskite progos įsėsti į kruizą ir pasimėgauti trijų Graikijos salų Hydra, Poros ir Egina grožiu – būtinas akcentas jūsų atostogomas!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Atėnus, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Royal Olympic 5*, Electra Palace Athens 5*, Grande Bretagne A Luxury Collection Hotel 5*, Athens Ledra Hotel 5*, A For Athens 4*, Athenian Callirhoe Exclusive 4*, Divani Caravel 5*, Hera Athens 4*, Hilton Athens 5*, Athens Plaza N.J.V. 5*
  • Šventės ir festivaliai: Atėnuose šventinių renginių ir festivalių tikrai netrūksta, vieni labiausiai turistų mėgiamų Europos džiazo festivalis Atėnuose, Rockwave festivalis jungiantis pop roką džiugina šio muzikinio stiliaus gerbėjus kiekvieną vasarą, knygų mylėtojai kiekvieną rugsėjį gali įsijausti į knygų festivalį Atėnuose. Norint pajausti šventinę dvasią Atėnuose siūlome nors kartą sutikti Šv. Velykas Graikijos sostinėje.
  • Lauktuvės iš Atėnų: turbūt vienos perkamiausių ir praktiškiausių lauktuvių yra alyvuogių aliejus bei įvairiais prieskoniais marinuotos alyvuogės – nudžiugins kiekvieną virtuvės šefą! Siūlome nepamiršti burnoje tirpstančių sūrių: kopanisti, kelafotiri, feta, manuri. Graikiškas vynas gaminamas iš sakų restinataip pat gali papildyti jūsų lauktuvių krepšį.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Atėnus, iš Rygos į Atėnus, iš Varšuvos į Atėnus.