×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Zalcburgą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Zalcburgą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Zalcburgo viešbučiai, Zalcburgo miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Zalcburgą, Zalcburgo klimatas, lauktuvės iš Zalcburgo, Zalcburgo maistas, Zalcburgo valiuta, ekskursijos po Zalcburgą.

Kelionės į Zalcburgą, į Mocarto gimtinę! Išgirdote teisingai, būten pačioje Zalcburgo širdyje, senamiestyje, gimė žymusis V. A. Mocartas, neaplenkite šios vietos. Poilsis Zalcburge – turiningas, Didinga Zalcburgo tvirtovė užgniauš kvapą, o nuo kalvos atsiverianti miesto ponorama privers aikčioti. Atostogos Zalcburge – puikus pasirinkimas gamtos mylėtojams, juk ne retai Zalcburgas vadinamas vartais į Alpes. Kelionė į Zalcburgą dažniausiai planuojama vasarą, tačiau turistai lankosi ir kitais metų laikais, štai rudenį miestas nusidažo švelniomis spalvomis, kurios suteikia dar didesnę atostogų Zalcburge vertę. Mažiau nei 100 km spinduliu nuo Zalcburgo įsikūrę slidinėjimo kurortai, kurie pritraukia daugybę sporto aistruolių žiemos metu – nepraleiskite progos nusileisti Alpių kalnų trasomis! Transportas Zalcburge, kaip ir visoje Austrijoje, puikiai išvystytas, mieste ar už jo ribų rekomenduotina keliauti autobusais, vakarinėje šalies dalyje kelių tuneliai vagoja Alpes. Apgyvendinimas Zalcburge įvairus, galima rinktis viešbučius, svečių namus ar kalnų namelius, kiekvienas išsirinks tai, ko reikia, tik įsidėmėkite Austrija nėra pigi šalis.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Zalcburgą?

  • Lankomiausių vietų top 10: Zalcburgo senamiestis, Zalcburgo tvirtovė, Getreidegasse gatvė, Šv, Petro katedra, Arkivyskupų rezidencija, Zalcburgo zoologijos sodas, V. A. Mocarto rezidencija Mirabelės rūmai ir parkas, Benediktinų Šv. Petro vienuolynas, Pranciškonų bažnyčia.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-7 d.
  • Klimatas Zalcburge: įsikūręs šiaurinėje Alpių dalyje, Zalcburgas pasižymi šiltomis bet lietingomis vasaromis, o žiemą neretai sulaukiama daug sniego, nors oro temperatūra Zalcburge žiemą svyruoja ties 0°C. Orai Zalcburge malonūs ištisus metus, tad nėra didžiulio skirtumo, kada lankytis mieste, nors tradiciškai daugiausiai turistų sulaukiama vasaros metu, kuomet vidutinė oro temperatūra 24°C.
  • Maistas Zalcburge: turbūt pirmiausiai vertėtų paminėti Zalcburgo kukulius, pastarieji plačiai žinomi net už Austrijos teritorijos ribų! Zalcburgo virtuvėje, kaip visoje Austrijoje paplitę omletai su įdarais, ypatingas dėmesys skiriamas Kaizerio omletui, miltiniai patiekalai, obuolių vyniotinis, taip pat marinuoti plaučiai. Atostogos Zalcburge nusimato gardžios, čia didelis dėmesys skiriamas saldumynams, mėgaukitės saldžiu poilsiu Zalcburge.
  • Ekskursijos Zalcburge: pažintinė ekskursija po Zalcburgą įsikibus į gido parankę – turiningų atostogų būtinybė, išgirskite visas miesto paslaptis ir išvyskite slapčiausius senamiesčio kampelius. Atostogos Zalcburge neturėtų apsiriboti miesto teritorija, nutolę vos 20 kilometrų nustebsite išvydę Salzwelten druskos kasyklas – neregėtas grožis ir užburianti atmosfera. Ir tai dar ne viskas, apsilankykite viename ilgiausių pasaulyje ledo urvų – Eisriesenwelt, jei ir sustingsite, tai tikrai ne nuo ledo, stingdys nuostaba išvydus kerintį gamtos stebuklą. Dar ko nors trūksta? Tikrai taip, Lichtenšteino tarpeklio – įamžinkite neįkainojamų atostogų akimirkas!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Zalcburgą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
    Populiariausi viešbučiai: Hotel Schloss Monchstein 5*, Hotel&Villa Auersperg 4*, Hotel Sacher Salzburg 5*, MEININGER Hotel 2*, Crowne Plaza Hotel Salzburg 4*, Art Hotel Blaue Gans 4*, Hotel Hofwirt Salzburg 3*; Hotel Weisse Taube 4*, Mercure Salzburg 4*, Hotel Mozart 4*, Bristol Hotel Salzburg 5*, Hotel Frauenschuh 4*, Mercure Salzburg Central 4*, Hotel Villa Carlton 4*.
  • Šventės ir festivaliai: net penkias savaites trunkantis Zalcburgo festivalis sutraukia daugybę muzikos ir dramos gerbėjų jau nuo 1920 metų, tai bent! Koncertai, dramos ir operų spektakliai, režisierių, dirigentų, jaunųjų atlikėjų projektai stebina festivalio lankytojus, kelionė į Zalcburgą neturėtų aplenkti spalvingojo miesto festivalio!
  • Lauktuvės iš Zalcburgo: įvairūs suvenyrai ir atributika su Mocartu nudžiugins namiškius, o ir jums dar ilgai primins, kokios nepaprastos atostogos Zalcburge. Lauktuvių sąraše galėtų puikuotis ir suvenyriniai varpeliai, kurie neretai puošia Alpėse karaliaujančių karvių kaklus. Poilsis Zalcburge taip gardus, nudžiuginkite namuose laukiančius smaližius austrišku šokoladu ar kitais šalies gardumynais.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Zalcburgą, iš Rygos į Zalcburgą, iš Varšuvos į Zalcburgą.