×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Airiją

Kelione_i_Airija

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Airiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Airijos viešbučiai, žymiausi Airijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Airiją, Airijos klimatas, lauktuvės iš Airijos, airiškas maistas, Airijos valiuta, ekskursijos po Airiją.

Kelionės į Airiją – puikios atostogos smaragdinėje saloje! Poilsis Airijoje, šalyje, užimančioje didžiąją Airijos salos dalį, neabejotinai paliks neišdildomus įspūdžius. Kiekvienas kelionės momentas ilgam įstrigs atmintyje, nes atostogos Airijoje – tai jaukusis Dublinas, kuris pasauliui padovanojo žymųjį Oskarą Vaildą, tai žalios kalvos, raižyta uolėta pakrantė, viduramžių pilys… Visa tai traukia turistus iš viso pasaulio atostogas praleisti būtent Airijoje. Tramore, Enniscrone, Bundoran, Brittas Bay, Curracloe – tik keli iš daugelio Airijos pajūrio kurortų, su stulbinančiais plačiais smėlio paplūdimiais, žadančiais dangišką poilsį. Laukia puikios atostogos Airijoje!

Kelionė į Airiją – nepamirštamos atostogos! Šioje šalyje tikrai gausu lankytinų vietų, gamta atima žadą, o veiklų gausybė neleis nuobodžiauti net ir pasyvesnį poilsį pasirinkusiems keliautojams. Kelionė ir poilsis Airijoje – geriausia atostogų idėja. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Airija – stulbinantis kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Airiją – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šią nuostabią vietą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Airiją?

  • Lankomiausių vietų top: Dublino miestas, Kilarney nacionalinis parkas, Galway miestas, Brú Na Bóinne archeologinis ansamblis, Milžinų kelias (UNESCO), Dingle pusiasalis, Mohero uolos, Glendalough viduramžių vienuolių gyvenvietė, Aran salos ir dar daugybė vietų.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-10 dienų.
  • Klimatas Airijoje: Airijoje vyrauja Atlanto jūrinis klimatas, kuriam įtakos turi Golfo srovė. Oras švelnus, drėgnas, augmenija žaliuoja ištisus metus. Sausio mėnesį vidutinė temperatūra 7°C , birželio mėnesį 19°C. Šalyje iškrenta daug kritulių.
  • Maistas Airijoje: Airijos virtuvei beveik nepadarė įtakos jokios kitos Europos valstybės, todėl čia patiekalai unikalūs, tačiau labai paprasti, neįmantrūs. Vartojama nemažai žuvies, kiaulienos, ėrienos ir pieno produktų. Daugumą tradicinių patiekalų sudaro bulvės – jos istoriškai labai svarbios, nes išmaitino žmones bado metais. Paragaukite tokių tradicinių patiekalų, kaip kepta Korko miesto kiaulės koja, dublinietiškas kiaulienos dešrelių ir bulvių troškinys. Airija garsi savo juodu porteriu, kurio mėgaujamasi ne tik baruose, bet jis tampa ir įvairių patiekalų sudėtiniu produktu. Airiškas viskis taip pat neatsiejamas nuo šios šalies tradicijų. Kainos Airijoje nėra vienos iš mažųjų, tačiau vietiniuose restoranėliuose galėsite papietauti ir už 15€ asmeniui.
  • Ekskursijos Airijoje: visų pirma leskitės į ekskursiją po Dubliną – tai miestas, kurį UNESCO įtraukė į literatūros paveldo sąrašą – čia gimė tokie žymūs rašytojai, kaip Jonathan Swift, Oscar Wilde ir James Joyce. Leiskitės į ekskursiją po šalies pakrantes, aplankydami senąsias pilis ir priešistorinius monumentus. Norėdami ramaus poilsio, keliaukite į vieną iš paplūdimio kurortų, kuriame galėsite ne tik pasilepinti smėlėtais paplūdimiais, bet ir linksmai praleisti atostogas, nes čia siūloma daug įvairių veiklų.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Airiją, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Šventės ir festivaliai Airijoje: turbūt žymiausia šventė Airijoje – Šv. Patriko diena, švenčiama kovo 17 dieną, kurios metu žmonės apsirengia šaliai, pasipuošia laimės simboliu dobilu ir susitikę su draugais linksminasi, gerdami airišką alų. Gegužės mėnesį vyksta Dublino rašytojų savaitė, kai į miestą suplūsta geriausi Airijos ir viso pasaulio rašytojai, dalinasi mintimis, diskutuoja, vyksta skaitymai, inscenizacijos, seminarai. Liepos pradžioje vyksta airių bene mėgiamiausias festivalis – The Cat Laughs komedijos festivalis, kurio metu vyksta geriausių komikų pasirodymai. Airijoje taip pat vyksta daug kitų muzikos, meno festivalių, organizuojami bėgimai, mugės, tad čia rasite ką nors įdomaus nuolat.
  • Lauktuvės iš Airijos: mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – Dunbeacon keramika, marmuriniai akmenėliai viskiui, virtuviniai rankšluostėliai, airiška Atlanto druska, vilnoniai pledai ir kiti dirbiniai, rankų darbo muilas, alus.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Airiją, iš Rygos į Airiją, iš Varšuvos į Airiją.