×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės, nepamirštamos atostogos ir poilsis su Baltic Tours

Tegul Baltic Tours kelionės prisideda prie jūsų galimybių apkeliauti pasaulį! Pabėkite nuo kasdienybės su kelionių organizatoriumi Baltic Tours ir leiskite, kad jūsų tobulas atostogas suplanuotų tikri profesionalai. Baltic Tours puslapyje rasite pigių skrydžių, paskutinės minutės pasiūlymų, nuolaidų ir įvairių akcijų, o susisiekė su poilsinių, pažintinių ir egzotinių kelionių ekspertais papildomoms rekomendacijoms būsite užtikrinti, kad pasirinkta kelionė praeis sklandžiai. Džiaugiamės, jog Baltic Tours siūlomas ir organizuojamas keliones keliautojai vertina puikiai. Mes nuolat ieškome draugiškų sprendimų: mūsų tikslas, jog atostogos su Baltic Tours taptų vienas malonumas. 

Tam, kad mūsų klientams atostogų metu netektų rūpintis dėl smulkmenų, jau nuo 1991 m. puoselėjame ryšius su patikimais partneriais visame pasaulyje. Baltic Tours bendradarbiauja su aukštą standartą ir kokybę užtikrinančiais viešbučiais, dirba su geriausiais kelionių organizatoriais, tokiais kaip Novaturas, Tez Tour, Kidy Tour, TUI, Itaka ir kitais lojaliais ir atsakingais partneriais: draudimo bendrove Gjensidige, UniPark bei ADCParking. 

Ieškokite norimos kelionės internetu arba susisiekite su poilsinių, pažintinių ar egzotinių kelionių ekspertais. Jeigu norite gauti geriausius Baltic Tours pasiūlymus greičiausiai, prenumeruokite Baltic Tours kelionių naujienlaiškį.

Patikėkite savo atostogas Baltic Tours kelionių ekspertams ir pagaliau leiskite sau nuoširdžiai pailsėti. Rūpinkitės savimi, o mes rūpinsimės jūsų poilsiu!

Šventinė kelionė, egzotiški iššūkiai, o gal atostogos ar komandiruotė? Jokio streso. Baltic Tours tiesiog ekspertiškai.