×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Riminis - Adrijos jūros perlas! 9 dienų pažintinė kelionė autobusu - nuo 377.52 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 8 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais (5 iš jų Riminio Rivjeros kurorte prie Adrijos jūros)
 • Maitinimas: 8 pusryčiai ir 5 vakarienės
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Turistas moka pats apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • **Mokama visos dienos išvyka į Asyžių, Perudžą ir Gubijų – 40 EUR
 • **Mokama vakaro išvyka į Gradaros tvirtovę su viduramžių renginiu pilyje – 40 EUR
 • **Mokama visos dienos išvyka į Urbiną ir vietinių sūrių bei vynų degustacija – 35 EUR
 • Kurorto mokestis - 9 EUR / ASM.
 • Pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu
 • Miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Vilnius
BAL 20 2019
Šeštadienis
Į
Italija
BAL 23 2019
Antradienis
Kelionė atgalAutobusu

Italija
BAL 27 2019
Šeštadienis
Į
Vilnius
BAL 28 2019
Sekmadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Kelionės akcentai ir privalumai:

 • San Marinas – viena mažiausių ir seniausių valstybių Europoje.
 • Riminis – auksinių paplūdimių kurortas prie Adrijos jūros, gimtasis Federiko Felinio miestas.
 • Umbrija – žalioji Italijos širdis, paslaptingųjų etruskų žemė.
 • Urbinas – renesanso genijaus Rafaelio Santi gimtinė.
 • Poilsis prie Adrijos jūros ir pažintis su paslaptingąja Umbrija.
 • 5 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Riminio Rivjeros kurorte prie Adrijos jūros. 

 

KELIONĖS PROGRAMA

Insbrukas – Kortina D‘Ampeco – Riminis – San Marinas –

**Asyžius – Perudža – Gubijus – **Gradara – **Urbinas – Klagenfurtas

1 DIENA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA 

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Austriją. Atvykimas į Tirolio sostinę Insbruką, menininkų ir laikrodininkų miestą, o taip pat vieną iš legendinių šalies slidinėjimo kurortų. Visame pasaulyje žiemos sporto sostine vadinamas miestas slidininkus traukia puikiai paruoštomis trąsomis, o žingeidžius keliautojus – įspūdingu kultūriniu paveldu. Ekskursija po Alpių papėdėje įsikūrusį spalvingą miestą: *Imperatoriaus rūmai, XVI a. rūmų katedra *Hofkirche, kurios kriptoje ilsisi imperatoriaus Maksimiliano I-ojo palaikai, senoji rotušė iš kurios bokšto atsiveria įspūdinga panorama, vienas iš Insbruko simbolių – „Auksinio stogelio“ namas, kurį puošia daugiau nei 2000 paauksuotų čerpių. Esant galimybei,*pasikėlimas funikulieriumi į Olimpinio stadiono apžvalgos aikštelę, iš paukščio skrydžio atveriančią Insbruko ir jį supančių kalnų vaizdą. Išvykimas iš Insbruko. Kelionė per Alpių kalnus į Italiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA

Pusryčiai. Kelionė per kalnus grožintis aukščiausiomis Dolomitinių Alpių viršukalnėmis. Atvykimas į vieną garsiausių pasaulyje Italijos slidinėjimo kurortą Kortina d‘Ampeco. Tarp Alpių įsispraudęs kurortas vadinamas itališkuoju Monaku. Laisvas laikas kurorte arba, esant galimybei, *kėlimasis keltuvu į Tolfana Di Mezzo viršūnę (3244 m.), nuo kurios atsiveria vaizdas į uolėtus Alpių šlaitus, didingas viršukalnes, šlaituose boluojančius sniego lopinėlius, žydinčias alpines pievas, miškingus slėnius. Išvykimas iš kalnų kurorto. Kelionė į vieną iš Riminio Rivjeros kurortų. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENA 

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba visos dienos dienos išvyka į San Marino respubliką ir Riminio kurortą (įskaičiuota į kainą). Lankysite vieną seniausių ir mažiausių valstybių Europoje San Marino respubliką (UNESCO kultūros paveldas), įsikūrusią ant vaizdingo Titano kalno. Šią nykštukinę valstybę sudaro sostinė San Marinas ir aštuoni ant atskirų kalnų įsikūrę miesteliai. Apžvalginė ekskursija po San Marino miestą: Valstybės rūmai, Laisvės aikštė, katedra, tvirtovės gynybiniai bokštai, siaurų gatvelių labirintas. Laisvu laiku pasivaikščiosite viduramžiškomis gatvelėmis, kuriose gausų įvairių parduotuvėlių, restoranų. Pageidaujantys galės paragauti san mariniečių nacionalinio patiekalo „piadinos“ – suktinuko su sūriu, džiovinta mėsa ir daržovėmis. Išvykimas iš San Marino. Ekskursija po vieną garsiausių Italijos kurortų prie Adrijos jūros Riminį, gimtąjį Federiko Felinio miestą, vadinamą Adrijos jūros perlu. Ilgi smėlio paplūdimiai, nuostabus klimatas, skanus maistas, draugiška atmosfera į šį Italijos kurortą kasmet privilioja tūkstančius turistų. Riminis išaugo iš nedidelės Romėnų gyvenvietės Ariminum, įkurtos 268m.pr.Kr. ir išsaugojo iki mūsų dienų daugybę senovės Romos ir viduramžių paminklų. Ekskursijos metu apžiūrėsite pagrindinį miesto simbolį ir seniausią statinį mieste – Augusto Triumfo arką, pastatytą dar 27 m.pr.Kr, imperatoriaus Tiberijaus tiltą, Malatestos šventyklą, valdžios rūmus, istorinį miesto centrą su pagrindine Kavuro aikšte, garsiojo režisieriaus Federiko Felinio namą. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

5 DIENA 

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka po paslaptingąją Umbriją: Asyžius, Perudža ir Gubijus. Atvykimas į Asyžių – viduramžius menantį nedidelį miestą, tikrą ramybės uostą, apsuptą ilgaamžių alyvmedžių sodų. Gražųjį Asyžių (UNESCO pasaulio paveldas) bene labiausiai išgarsino pranciškonų ordino įkūrėjo Šv.Pranciškaus Asyžiečio asmenybė ir jam pastatyta bazilika. 1181m. Asyžiuje gimęs šventasis laikomas visos Italijos globėju. Aplankysite didingąją Džoto ir kitų garsiausių to meto menininkų kūriniais išpuoštą baziliką, kuri, kaip Šv. Pranciškaus palaidojimo vieta, buvo pradėta statyti 1228 m. praėjus dvejiems metams po jo mirties. Asyžius taip pat ir Šv. Klaros miestas. Šventoji klarisių ordino steigėja palaidota jos vardo Bazilikoje.

Išvykimas į Umbrijos regiono, kuris dar vadinamas žaliąja Italijos širdimi, sostinę – Perudžą. Ant kalvos įsikūrusi Perudža kadaise buvo vienas svarbiausių etruskų miestų. Dabar jis gali pasigirti dailiu senamiesčiu, todėl pasivaikščioti siauromis grįstomis gatvelėmis yra tiesiog būtina, norint pajusti Perudžos viduramžišką žavesį. Perudža garsėja šokoladu bei kasmet spalio mėnesį vykstančiu šokolado festivaliu. Mieste apžiūrėsite: Rotušę, XV a. Katedrą, didžiausią Umbrijoje Šv. Dominyko gotikinę bažnyčią. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paragauti garsiojo šokolado, esant galimybei apsilankyti *Nacionalinėje galerijoje ar vienuolyne įkurtame archeologijos *muziejuje, kuriame eksponuojami etruskų ir romėnų dirbiniai. Kelionė į miškingais Apeninų kalnais apsuptą Gubijų, kuris dėl viduramžiškiausio srities miesto titulo varžosi net su Asyžiumi. Mieste galybė vingiuotų gatvelių, kurias puošia terakotinėmis čerpėmis dengti namai. Pažintis su Gubijumi: XIII a. Katedra, išsiskirianti cilindriniu skliautu, kurio grakščios arkos simbolizuoja maldai sudėtas rankas, to paties laikmečio rūstūs Bardželo rūmai, netoli rūmų legendomis apgaubtas „Pamišėlių fontanas“, Šv.Pranciškaus bažnyčia, miesto rūmai, kunigaikščių rūmai su renesansiniu kiemu. Grįžimas į kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba pageidaujantys miesto *transportu galės nuvykti į *vandens pramogų parką „Aquafun“. Tai vandens pramogų ir saulės karalystė po atviru dangumi: baseinai, įvairūs nusileidimo kalneliai, vandens kaskados, kriokliukai ir baseinai mažiesiems bei daug kitų pramogų, kurios paliks neišdildomus prisiminimus. Nepageidaujantys vykti į vandens parką miesto *transportu galės nuvažiuoti į bizantinio meno miestą Raveną, garsėjantį Šv.Vito katedra ir di Galla Placidia šeimos mauzoliejumi, išpuoštu bizantinėmis mozaikomis, paminklu Dantei ir poeto kapu. Vakarienė. Vakare siūlome **mokamą išvyką į Gradaros tvirtovę su viduramžių renginiu pilyje (renginys už papildomą mokestį). Gradara – viduramžių miestelis su senovine tvirtove, stūksančia 142 metrų aukštyje virš jūros lygio. Gradaros tvirtovę „Dieviškojoje komedijoje“ apdainavo pats Dantė Aligjeris. *Ekskursijos metu pasivaikščiosite po miestelį, apžiūrėsite tvirtovę, nuo kurios sienų atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai į alyvmedžių giraites ir vynuogynus, Adrijos jūrą ir Karpenijos kalvas. Po ekskursijos esant galimybei dalyvausite *tradiciniame viduramžių renginyje „Ketvirtadieniai pilyje“, kuriame Jūsų lauks muzikiniai pasirodymai, šokiai bei ugnies šou. Grįžimas į kurortą. Nakvynė viešbutyje.

 

7 DIENA

Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba **mokama visos dienos išvyka į Urbiną ir vietinių sūrių bei vynų degustacija. Kelionė į renesansinį Urbino miestą, įsikūrusį ant dviejų kalvų – Metauro ir Foljo. Apžiūrėsite įspūdingą Urbino istorinį centrą, įtrauktą į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir netoliese esančią Duomo bažnyčią, kurią puošia Federiko Baročio paveikslas „Paskutinė vakarienė“. Garsiausias Urbino paminklas – Dukalės rūmai (XV a.), pastatyti hercogui Federikui III da Montefeltro. Rūmus projektavo garsus to meto architektas Lučianas Laurana. Šiandien čia įsikūrusi Nacionalinė Markės galerija – vienas iš reikšmingiausių Italijos renesanso meno muziejų (P. della Frančeskos, L. Lauranos, Rafaelio darbai). Urbino miestas didžiuojasi čia gimusiu tapytoju bei architektu, Renesanso genijumi Rafaeliu Santi. Mieste galima aplankyti Rafaelio *namą ir Nacionalinę *galeriją, kurioje saugomos retos šio meistro drobės. Išvykimas į vieną iš regiono ūkių. *Teatralizuota vietinių sūrių ir vynų degustacija. Vakare grįžimas į kurortą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

8 DIENA

Pusryčiai. Išvykimas iš kurorto. Kelionė per Italiją, Austriją. Atvykimas į šeštą pagal dydį Austrijos miestą *Klagenfurtą – Karintijos žemės sostinę. Ant Glano upės kranto įkurtas miestas turistus vilioja istorijos bei architektūros paminklais ir gražia gamta. Trumpos ekskursijos metu susipažinsite su pagrindine Klagenfurto aikšte, kur nuolat šurmuliuoja daug žmonių. Tai pirmoji pėsčiųjų aikštė visoje Austrijoje. Jūsų dėmesį patrauks jaukios kavinukės, parduotuvėlės ir keli istoriniai XVII a. pastatai. Grožėsitės Auksinės žąsies namu, barokine katedra ir įspūdingais miesto rūmais, kuriuose posėdžiauja Karintijos parlamentas. Išvykimas iš Klagenfurto. Kelionė per Austriją, Čekiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 
9 DIENA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą. 

Kelionės metu nuvažiuojama ~5000 km.

 

Apie viešbutį:

 • Vieta: viename iš Riminio rivjeros kurortų, apie 400 – 800 m iki paplūdimio.
 • Kambariai: dviviečiai, dviviečiai su pristatoma lova, triviečiai. Vienvietis – už papildomą mokestį.
 • Kambariuose: dušas arba vonia, WC, oro kondicionierius arba ventiliatorius (pagal užklausimą esant galimybei, už papildomą mokestį. Mokama nuvykus). Šaldytuvų kambariuose nėra.
 • Viešbučio paslaugos: baras, restoranas.
 • Paplūdimys: gultai ir skėčiai – už papildomą mokestį.
 • Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės.
 • Galimi maitinimo tipai: „kontinentiniai pusryčiai“ – kava arba arbata, bandelė, sviestas, džemas arba „pagerinti kontinentiniai pusryčiai“ – kava arba arbata, bandelė, sviestas, džemas, sūris, dešra arba kumpis. Daugelyje viešbučių pusryčiams patiekiamos sultys, vanduo.

Vakarienėms Italijoje dažniausiai patiekiami 3 patiekalai (pasta – makaronų patiekalas, antras mėsos arba paukštienos patiekalas bei desertas arba vaisiai). Gėrimai vakarienių metu į maitinimo kainą neįskaičiuoti.

Konkrečią maitinimo paslaugų teikimo tvarką, laiką, patiekalų ir gėrimų pasirinkimo įvairovę nustato viešbučio administracija priklausomai nuo šalies specifikos, viešbučio kategorijos.

Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio ar vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiamas pusryčių paketas/ šalta vakarienė, jeigu tokia galimybė numatyta pagal konkretaus viešbučio taisykles.

PASTABA: Pageidaujantiems, esant galimybei, galime užsakyti 4* viešbutį kurorte poilsio metu – už papildomą mokestį (priemoka nuo 250 EUR asmeniui).

 

Papildoma informacija:

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje Italijos kurorte (priemoka nuo 250 EUR asmeniui)
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu – apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • **Mokama visos dienos išvyka į Asyžių, Perudžą ir Gubijų – 40 EUR
 • **Mokama vakaro išvyka į Gradaros tvirtovę su viduramžių renginiu pilyje – 40 EUR
 • **Mokama visos dienos išvyka į Urbiną ir vietinių sūrių bei vynų degustacija – 35 EUR
 • **MOKAMOS EKSKURSIJOS vyksta susirinkus ne mažesnei kaip 15 asmenų grupei

AKCIJA!

 • PIRKDAMI TRIS IŠVYKAS SUTAUPYSITE 20 EUR.
 • DVIEJŲ IŠVYKŲ KAINA – 95 EUR 115 EUR.
 • KAINA GALIOJA TIK PERKANT IŠ ANKSTO KELIONIŲ AGENTŪROJE.

Išparduota
 • Kaina asmeniui377.52 €
 • Kelionės trukmė8 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 balandžio 20 - 28 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 377.52 €
 • Kelionės trukmė8 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 balandžio 20 - 28 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 618 36666 justina@baltictours.lt
Justina
Kelionių ekspertė