×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Pažintinė 8 dienų kelionė po istorines Prancūzijos pilis, aplankant Paryžių - nuo 1069 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Skrydžiai: Vilnius-Paryžius-Vilnius
 • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
 • Apgyvendinimas 3 viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai
 • Rankinis bagažas
 • Ekskursinė programa autobusu su oro kondicionieriumi
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • Dalomoji medžiaga
Neįskaičiuota:
 • Mokami objektai - apie 150€
 • Mokamos ekskursijos - šou spektaklis La Cinescenie – apie 50 € ir varjetė + ½ butelio šampano vienam asmeniui – nuo 120 €, užsakoma rezervuojant kelionę
 • Draudimas (yra galimybė įsigyti Baltic Tours biure)
 • Papildomos išlaidos - kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, gėrimai vakarienių metu, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Miesto mokesčiai

Skrydžio informacija

Skrydis į priekįTiesioginis

Vilnius
LIE 02 2019
Antradienis
Į
Paryžius (BVA)
LIE 02 2019
Antradienis
Skrydis atgalTiesioginis

Paryžius (BVA)
LIE 09 2019
Antradienis
Į
Vilnius
LIE 09 2019
Antradienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

KELIONĖS PROGRAMA

1 diena

Skrydis į Paryžių. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

2 diena (~330km)

Po pusryčių vyksite į Fekampą, dar vadinamą „žvejų sostine“. Atvykę degustuosite garsųjį benediktinų likerį, pagamintą iš 27 žolelių ir prieskonių. Keliausite prie įspūdingų Etretato uolų, įsiterpusių į vandenyną. Pasivaikščiosite vaizdinga Lamanšo sąsiaurio pakrante, besigėrėdami jūros vandens suformuotomis uolomis, savo grožiu įkvėpusiomis ne vieną menininką; norintys galės išsimaudyti. Pietūs. Vyksite Kano link. Pakeliui aplankysite Honfleuro kurortą, kuris XIX a. buvo meninio gyvenimo centru. Čia gimė peizažistas E. Boudinas, kompozitorius E. Satie, lankėsi Courbert, Sisley, PissaroRenoir. Pasivaikščiosite krantine ir po senuosius kurorto kvartalus. Aplankysite pačią didžiausią Prancūzijoje Šv. Kotrynos medinę bažnyčią (XV–XVI a.) su atskira varpine. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Kane.

3 diena (~260km)

Papusryčiavę vyksite Sen Mišelio įlankos link, kur gravitacinė Mėnulio ir Saulės traukos jėga sukelia stipriausius Europoje potvynius ir atoslūgius. Čia lyg Cheopso piramidė dykumoje iškyla Sen Mišelio kalnas. Aplankysite X a. įkurtą benediktinų vienuolyną, kuris vadinamas „Vakarų stebuklu“. Vyksite į buvusį korsarų miestą-tvirtovę – Sen Malo. Miestas apjuostas gynybine siena, kurios ilgis prilygsta jūrinei myliai. G. Floberas šio miesto gyventojus pavadino „mažąja tauta“, kuri turi savo istoriją ir iki šiol garbinamus savus didvyrius. Siūlome pietus jūrų gėrybių restorane (už papildomą mokestį). Kelionę tęsite į Dinaną – vaizdingą Bretanės viduramžių miestą, kurio akmenimis grįstos gatvės veda į architektūros statinių turtingą senamiestį. Mieste, kuriam per tūkstantis metų, priskaičiuojama 14 bokštų ir 4 vartai, 115 bretoniško stiliaus senųjų fachverkinių namų, gausybė nuotaikingų parduotuvėlių iškabų. Senamiesčio simbolis – Laikrodžio bokštas, kunigaikščių pilis–tvirtovė, seniausia mieste prekybinė Jerzual gatvė, nuvedanti uosto link. Išvykstate Reno link. Grįžimas į viešbutį.  Nakvynė viešbutyje Rene.

4 diena (~400km)

Papusryčiavę tęsite kelionę po Bretanę – vyksite į Rochefort-en-Terre. Ją dar vadina „žydinčiu kaimu“ – vasarą viskas skęsta gėlėse: kiekviena siena, langas, šaligatviai… Gyvenvietę išpuošė dailininkai – ir dabar ji atrodo kaip paveikslėlisČia puikiai išsilaikė XVI a. bažnyčia Notre-Dame-de- la-Tronchaye, bretoniški akmeniniai namai. Sunku patikėti, kad esi bretonų kaime, o ne filmavimo aikštelėje. Išvykstate į Vaną, išsidėsčiusį prie Morbihano įlankos. Tai senas bretonų miestas, turintis ilgą istoriją. Senamiestyje – grįstos gatvės ir aikštės, daugybė XV-XVI amžiaus fachverkinių namų, gynybinė siena, vartai, Šv.Petro katedra, senoji skalbykla. Pietūs. Pakeliui į Nantą lankysite bretoniško sidro namus: susipažinsite su sidro gamyba, degustuosite šį gėrimą. Grįžimas į viešbutį.  Vėlai vakare siūlome pažiūrėti įspūdingą istorinį šou spektaklį „La Cinescenie, kuriame persipina šviesos, muzikos, vandens, lazerių, pirotechnikos efektai su naujausiomis scenoje naudojamomis technologijomis. Ši pusantros valandos trunkanti, stiprių emocinių išgyvenimų kupina kelionė Prancūzijos 700 metų istorijos vingiais su didžiausia pasaulyje scena, grandioziniu aktorių skaičiumi, per 5000 naudojamų sceninių kostiumų spektaklį daro unikaliu. Nakvynė viešbutyje prie Nanto.

5 diena (~290km)

Po pusryčių vyksite lankyti įspūdingų Luaros slėnio pilių. Villandry pilis turi puikią ispaniškų baldų kolekciją, o jos spalvingi, terasomis bei geometriniais motyvais išsidėstę renesansiniai sodai, ilgam palieka neišdildomą įspūdį. Vyksite į Ambuazo miestelį. Papietausite ir pasivaikščiosite Ambuazo miestelyje. Aplankysite Leonardo da Vinčio rezidenciją – Clos–Luce pilaitę, kurioje genialusis išradėjas praleido paskutiniuosius trejus savo gyvenimo metus: L. da Vinčio apartamentai, keturios dešimtys šiuolaikiškų maketų, sukurtų pagal jo, kurio „žvilgsnis matė keturis amžius į priekį“, paliktus brėžinius. Vykstate Turo link. Grįžimas į viešbutį.  Nakvynė viešbutyje Ture.

6 diena (~220km)

Papusryčiavę vyksite į romantišką Šenonso (Chenonceaux) pilį, dar vadinamą „damų pilimi“ arba „pilimi ant vandens“, kuri žavi architektūra ir išdėstymo originalumu – tarsi narcizo žiedas besipuikuojanti savo atvaizdu Šer upės vandenyje. Pietūs Blua miestelyje. Aplankysite karališkąją valdžią simbolizuojančią Šamboro pilį – karaliaus Pranciškaus I medžioklės rezidenciją. Manoma, kad prie jos projekto savo genialią ranką yra pridėjęs ir L. da Vinčis. Vyksite į šviesų ir kvapų miestą Šartrą, garsėjantį ant kalvos XII−XIII a. pastatyta gotikos stiliaus Dievo Motinos katedra, įtraukta į Pasaulio paveldo sąrašą. Sutemus siūlome pasivaikščioti po žaismingai apšviestą miestą. Nuo 2003 m. Šartro miestas yra „Luci“ tarptautinio miestų šviesos tinklo narys ir džiugina ne tik gyventojus, bet ir miesto svečius nuotaikingomis iliuminacijomis. Tai reginys, kurio negalima praleisti! Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Šartre.

7 diena (~100km)

Po pusryčių. išvykstate į meilės miestą – Paryžių. Miestą Senos saloje įkūrė galų gentis parizijai apie 250–247 metus pr. m. e. Dabartiniu vardu Paryžius imtas vadinti nuo V a., kai 486 metais frankų karalius Chlodvigas I po pergalės prieš romėnus čia perkėlė savo valstybės sostinę. Po pietų ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys – Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, prabangioji Ch. Garnier Opera. Plauksite laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Vakare siūlome apsilankyti legendiniame Paryžiaus kabarė „Moulin Rouge“, kur užgimė šokis kankanas; kuriam afišas tapė Tulūzas-Lotrekas, o Ivas Montanas, Edita Piaf ir Sinatra mėgo čia vakaroti. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

8 diena 

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1500 km.

Kaina asmeniui galioja, keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kreipkitės kuo skubiau, jeigu kaina nepakitusi, jūs galite būti tas laimingasis.

Išparduota
 • Kaina asmeniui1069 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , skirtinguose viešbučiuose
 • Kelionės data2019 m. liepos 2 - 9 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 1069 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , skirtinguose viešbučiuose
 • Kelionės data2019 m. liepos 2 - 9 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 200 0120 ramune@baltictours.lt
Ramunė
Kelionių ekspertė