×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Pracūzija ir Italija, didysis Monblano kalnynas! 8 dienų pažintinė kelionė lėktuvu ir autobusu asmeniui nuo - nuo 1349 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Skrydžiai: Vilnius – Milanas – Vilnius
 • Rankinis ir registruotas orlaivio bagažas
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (kontinentiniai) ir 6 vakarienės (trijų patiekalų)
 • Ekskursinė programa autobusu su oro kondicionieriumi
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas (vyksta su grupe iš Lietuvos)
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Mokami objektai: turistas moka pats apie 180 € už visus * pažymėtus objektus
 • Kai kurių lankomų vietovių ir gidų paslaugos
 • Miestų turistiniai mokesčiai
 • Pietūs ir vakarienės
 • Ausinukai ekskursijų metu
 • Arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį

Vilnius (VNO)
BIR 02 2020
Antradienis
Į
Milanas (BGY)
BIR 02 2020
Antradienis
Skrydis į priekį

Bergamas (BGY)
BIR 09 2020
Antradienis
Į
Vilnius (VNO)
BIR 09 2020
Antradienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Kitos datos: 2020 09 08.

*Į Milaną ir atgal skrendama lėktuvu, toliau kelionė vykdoma autobusu!

Kelionės išskirtinumai:

 • Skrydžio bilietas įskaičiuotas į kelionės kainą!
 • Aktyvus poilsis kalnuose ir smagus apsipirkimas Turino išpardavimų centruose
 • Žavitės viduramžių kaimeliu Yvoire, sužinote kaip spaudžiamas riešutų aliejus ir Turine ragaujate Bičerino

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Skrydis: Vilnius – Milanas.

Išvykstate Pjemonto sostinės Turino link. Nakvynė viešbutyje Turino apylinkėse. 

 

2 DIENA  (Šamberi, Annecy)

Pusryčiai. ~8 val. išvykstate į senąją Savojos sostinę Šamberi (Chambery), kur iki 1578 m. Šamberi bažnyčioje buvo saugoma Turino drobulė, vėliau po gaisro restauruota, nugabenta į Turiną ir saugoma iki šių dienų. Atvykus ekskursija po istorinį miesto centrą, išsidėsčiusį šalia pilies, statytos Savojos hercogų XIII a., kurį sudaro siaurų gatvelių tinklas ir tradicinės kilmingųjų rezidencijos. Apžiūrite Saint-Francois de Salle katedrą, miesto simboliu tapusį fontaną su drambliais, *hercogų pilį su daugybe bokštelių, pasažų ir vidaus kiemelių. Čia yra pats didžiausias Prancūzijos varpų kariljonas – jų net 70. Pietūs. 

Toliau kelionę tęsiate į „Savojos Venecija“ vadinamą Annecy miestą. Miesto įžymybė – viduramžiškas senamiestis, išraižytas kanalų. O populiariausia vieta – maža salelė vidury kanalo, kur stovi iš vandens išaugusi viduramžiška pilis. Ją vadina Salos rūmais, kurie priklausė salos valdytojams. Ekskursijos metu pamatote Ženevos grafų pilį, salos rūmus. Ansi miestas turtingas bažnyčiomis. Ruso gatvė atves prie Vyskupų rūmų ir Šv.Petro katedros, kurios chore jaunystėje giedojo Ž.Ž.Ruso. Žinoma, kad 1765-1770 m. rašytojas savo „Išpažintyje“ aprašė šio miestelio tylų gyvenimą. Pasivaikštote senamiesčio labirintais ir tarp namų pasislėpusiais pasažais. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Annecy apylinkėse.

3 DIENA (Šamoni kalnų kurortas)

Pusryčiai. ~8 val. išvykstate Šamoni kalnų kurorto link. Atvykę į Šamoni *pasikeliate į l’Aiguille du Midi (3842 m, „Vidudienio Smaigalys“) viršukalnę, nuo kurios atsiveria įspūdinga Monblano masyvo bei aukščiausio Europos kalno – Monblano (4807 m) panorama. Kvapą gniaužianti aplink supančių kalnų didybė pakeri kiekvieno turisto širdį. Iš čia – *„skrydis“ gondola virš „Milžino ledyno“ į jau Italijoje esančią Pointe Helbronner viršukalnę. Nusileidę nuo viršukalnės, *traukinuku vykstate prie Ledo jūros, nutįsusios 7 km ir siekiančios 200 m storį. Apžiūrite *Ledo grotą, kuri kasmet iš naujo išskobiama, kad lankytojai patektų į patį ledyno vidų. Pietūs. Traukinuku grįžtate į Šamoni, pavaikštote po nuostabų kalnų miestelį. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Šamoni apylinkėse.

 

4 DIENA (Šamoni kalnų kurortas)

Pusryčiai. Aktyvus poilsis kalnuose. ~9 val. vykstate į Le Fayet, iš kur *kylate į aukščiausiai Prancūzijoje traukinuku pasiekiamą viršukalnę Nid d’Aigle (2380 m). Miškais, pro išsimėčiusius kaimelius, Alpių pievas, tuneliais senoviškas „Monblano tramvajus“ atveža beveik prie Monblano papėdėje nutįsusio ledyno. Pasivaikštote po Alpes. Po pietų, esant galimybei, pasikeliate į kitas Monblano kalnyno viršukalnes. ~19 val. sugrįžate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Šamoni apylinkėse.

 

5 DIENA (Eviano kurortas, Ripaille pilis, Yvoire)

Pusryčiai. ~8 val. vykstate į Prancūzijos Savojos regioną Lemano (Ženevos) ežero pakrante. Tai natūrali siena tarp Prancūzijos ir Šveicarijos. Sustojate prie šio ežero įsikūrusiame Eviano kurorte. Netoliese stūksančiuose kalnuose trykšta daug mineralinių šaltinių, kurių stebuklingos gydomosios savybės žinomos jau nuo XVIII a. Norintiems pagerinti sveikatą, čia rekomenduojama ne tik gerti mineralinį vandenį, bet ir maudytis Ženevos ežere, kaitintis saulėje ar pasivaikščioti po kalnus. 

Vykstate į Thonon-les-Bains terminių vandenų kurortą, kuris XV a. buvo Savojos hercogo rezidencija.  Lankote *Ripaille pilį, hercogo Amadėjaus VIII buvusią rezidenciją, pilies rūsius ir *degustuojate čia gaminamą baltą vyną. Pietūs. Vykstate į tipišką viduramžių žvejų kaimelį Yvoire, kuris yra pelnęs gražiausio Prancūzijos kaimo vardą. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Annecy apylinkėse.

 

6 DIENA (Fier upės tarpeklis, Hautecombe abatija, Chanaz kaimas)

Pusryčiai. ~9 val. aplankote vieną įspūdingiausių tekančio vandens ir erozijos suformuotų fenomenų – *Fier upės tarpeklį Alpėse. Vykstate į Prancūzijos Alpių kurortą Aix-les-Bains prie Bourget ežero. Čia trykšta sieringos šiltosios (42-45 °C) mineralinės versmės. *Laivu persikėlę į kitą ežero krantą, aplankote *Hautecombe abatiją ir bažnyčią, kurioje palaidoti Savojos grafai. Pietūs. Tarp Ronos upės ir Bourget ežero įsikūręs žavus Chanaz kaimas su senais namais ir parduotuvėlėmis. Lankote *malūną, kuriame, kaip ir XIX a., tradiciniu būdu spaudžiamas riešutų aliejus. Išvykstate Turino link. ~20 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Turino apylinkėse.

 

7 DIENA (Turinas)

Pusryčiai. ~8 val. ekskursija po Pjemonto sostinę Turiną, barokinį Italijos perlą. Čia gimė pirmasis Italijos karalius Emanuelis II ir įkūrė šalies sostinę. Ekskursija po miestą: karališkieji Armeria Reale rūmai, kurių karališkoje koplyčioje kruopščiai saugoma žymioji Turino drobulė, Katedra, Palazzo Madama rūmai, Karinjano rūmai, mokslų akademija. Pjemonto regionas garsėja šokolado gamyba – siūlome miesto kavinėse paskanauti tradicinio karšto kavos ir šokolado gėrimo – bičerino (už papildomą mokestį ~3-5 EUR). Pietūs.

Laisvas laikas Turino mieste arba siūlome vykti į tolėliau nuo miesto centro įsikūrusį išpardavimų centrą, kur galima įsigyti drabužių, batų, rankinių bei kitų aksesuarų už patrauklias kainas. ~20 val. sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Turino apylinkėse.

 

8 DIENA

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į oro uostą.

Skrydis: Milanas – Vilnius.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1290 km

 

SVARBU:

 • Gali keistis | kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos;
 • Kambarys | kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį už 260 €;
 • Skrydis | gali būti su persėdimu;
 • Mokami objektai | turistas moka pats apie 180 € už visus * pažymėtus objektus.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Užpildžius formą, nurodytais kontaktais su jumis susieks kelionės agentas ir patvirtins kelionės rezervaciją.
Kiti panašūs pasiūlymai
 • Kaina asmeniui nuo 1349 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 birželio 2 - 9 d.
nuo 1349 €
Užsakyti dabar

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas