×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Keliaukite autobusu į vėjų ir jūrų karalystę! 2 dienų kelionės kaina asmeniui nuo - nuo 109 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Nakvynė su pusryčiais
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Turistas moka pats apie 20 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • Pietūs smuklėje ~ 15 EUR
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • Vakarienės
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Vilnius
RGS 19 2020
Šeštadienis
Į
Tytuvėnai
RGS 19 2020
Šeštadienis
Kelionė atgalAutobusu

Juodkrantė
RGS 20 2020
Sekmadienis
Į
Vilnius
RGS 20 2020
Sekmadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Dviejų dienų kelionė po Lietuvą
 • Paragaujate mėlynių giros bei net 5 dienas brandinto kumpio
 • Sužinote kodėl Parnidžio kopa dar vidanama –  keliajančia
 • Lankotės Naglių rezervate bei užpustytose buvusiose gyvenvietėse

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA (Tytuvėnai, Kurtuvėnai)

Ryte, apie 6 val., išvykstate iš Vilniaus. Vykstate link Tytuvėnų. Tai ne tik lankytina vieta, bet ir piligrimystės, liturginių švenčių centras. Viso to priežastis – Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės bažnyčios ir vienuolyno ansamblis. Lankote *Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblį. Vienuolyno ir bažnyčios ansamblis įkurtas ant skardingo, kažkada patvenkto Tytuvos upelio kranto, o vakarinė ansamblio dalis remiasi į centrinę Tytuvėnų aikštę. Šiandien buvusio bernardinų vienuolyno ir bažnyčios ansamblis yra vienas iš geriausių barokinių ansamblių Lietuvoje ir Šiaurės Rytų Europoje. Susipažinę su vienuolyno ansambliu, jo istorija ir legendomis, dalyvaujate *edukacinėje programoje „Piligrimų gira“, kurios metu bus pristatyta 5 skirtingų skonių naminės giros, tarp kurių ir žymioji mėlynių gira. Vykstate į seniausią Lietuvoje Žemaitijos ir Aukštaitijos kryžkelę – Kurtuvėnus, XVI a. turėjusius 36 smukles, kuriose keliautojai ilsindavo arklius ir patys nevengdavo užvalgyti ir išgerti. Miestelis apsuptas Kurtuvėnų regioninio parko miškų. Iš toli pasitinka XVIII a. mūrinė, barokinė, dvibokštė Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčia pavadinta fundatoriaus Jokūbo Nagurskio vardu, greta jos senasis parapijos pastatas. 

 Lankote Kurtuvėnų dvaro sodybos kompleksą. Dalyvaujate *ekskursijoje – „Kurtuvėnų dvaro istorija“, kurios metu susipažįstate su dvaro istorija, aplankote vieną didžiausių Lietuvoje medinių svirnų, dvaro ratinę, rūmų terasą, parką. Siūlome ***papietauti smuklėje ir paragauti vienintelio Lietuvoje 5 dienas brandinto kumpio. Kumpis bus pateiktas su kopūstais, karšta bulve ir kastiniu. Patiekalas teikiamas su pristatymu ir pasakojimais. Išvykstate link Klaipėdos. Atvykus, ekskursija Klaipėdos senamiestyje: fachverkiniai namai, miesto širdis – Teatro aikštė, menininkų kiemeliai, taip pat pamatysite jau daug metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusią skulptūrą „Katinas su džentelmeno veidu”, atrasite „paslaptingąjį peliuką” ir sužinosite, kokių galių jis turi. Laisvas laikas pietums. Siūlome paragauti žymios Baltijos jūros gintaro arbatos, kuri, pasak ekspertų, stiprina imunitetą ir suteikia vidinės ramybės. Laisvas laikas. Nakvynė Klaipėdos apylinkėse.

 

2 DIENA (Nida, Juodkrantė)

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate iš viešbučio. Iš Klaipėdos *keliatės į Kuršių Neriją ir vykstate į Nidą. Nida – didžiausia visos Kuršių nerijos gyvenvietė, įsikūrusi beveik pačiame šio ilgo ir siauro pusiasalio centre. Kartu tai piečiausia Lietuvos pajūrio gyvenvietė – nuo Nidos uosto iki sienos su Rusija yra vos daugiau nei trys kilometrai. Ekskursija po Nidą. Vykstate prie Urbo kalno ir apžiūrite Nidos švyturį, kuris įrašytas į pasaulio šviesos ženklų knygas, pažymėtas jūrlapiuose, aprašytas locijose. Tai vienas iš didžiausių ir svarbiausių švyturių Lietuvos pajūryje. Tęsiate pažintį su Nida ir vykstate prie Parnidžio kopos, kurios viršūnėje įrengta apžvalgos aikštelė turinti saulės laikrodį. Tai unikali vieta, kur saulė leidžiasi ir teka nuo vandens paviršiaus. Nuo apžvalgos aikštelės galima gėrėtis Nerijos kraštovaizdžio įvairove, atsiveria vaizdas į didžiųjų kopų grandinę, Mirties slėnį, didįjį kalnagūbrį, apaugusį pušimis, bei Kuršių marių vandenis. Vykstate į Nidos žvejo etnografinę gyvenvietę, kurioje panaudojant šiuolaikinę inovatyvią įrangą, įvairius vizualinius sprendimus bei kūrybines instaliacijas, lankytojas pajaučia senųjų gyventojų buvimą šalia. Atnaujintos ekspozicijos koncepcija – sustabdytos akimirkos pojūtis, tarsi namas būtų pilnas gyvybės, jo gyventojų judesio ir šurmulio, todėl autentiški daiktai eksponuojami tarsi sustingę savo veiklos įkaršytyje. Laisvas laikas Nidoje. 

Tęsiate kelionę ir aplankote *Naglių gamtos rezervartą. Čia pamatote Pilkąsias, dar vadinamas Mirusiomis, kopas, užpustytas buvusių gyvenviečių vietas, savaiminės kilmės miško augaliją bei po smėliu palaidotus šimtamečių miškų dirvožemius. Dėl stiprių vėjų šiose kopose susidaro įspūdingos daubos ir išgraužos. Kai kur iš po smėlio išlenda senųjų dirvožemių fragmentai. Kelionę užbaigiate Juodkrantėje. Juodkrantė – žvejų, Pilkųjų kopų, sengirės ir nepaliestos gamtos kraštas. Apsilankote akmens skulptūrų parke. Akmens skulptūrų parkas Juodkrantėje „Žemė ir vanduo” – tai dovana betoninės krantinės statyboms pasipriešinusiems Juodkrantės gyventojams. Siekiant paversti šią krantinę patrauklesne joje buvo surengtas tarptautinis skulptorių simpoziumas. Ekspozicija buvo kuriama 1997 – 1999 m. Ją sudaro 31 skulptūra, kurias sukūrė menininkai iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Švedijos ir kitų šalių. Skulptūros išdėstytos 800 metrų atkarpoje. Tęsiate pažintį su Juodkrante ir lankotės Raganų kalne. Raganų kalnas – unikalus medinių skulptūrų muziejus Juodkrantėje, kur karaliauja velniai, raganos ir kiti tautosakos herojai, atveriantys lankytojams šios vietos gamtinę-mistinę dvasią. Kelionė namo.

Kelionės metu nuvažiuojate ~755 km

 
Papildoma informacija:
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
 • Turistas moka pats apie 20 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • Pietūs smuklėje ~ 15 EUR
 

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Užpildžius formą, nurodytais kontaktais su jumis susieks kelionės agentas ir patvirtins kelionės rezervaciją.
Kiti panašūs pasiūlymai
 • Kaina asmeniui nuo 109 €
 • Kelionės trukmė1 naktis , viešbutyje
 • Kelionės data2020 rugsėjo 19-20 d.
nuo 109 €
Užsakyti dabar

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 266 1616 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas