×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Korsika, Sardinija ir žemyninė Italija: nuo Milano iki Venecijos! Pažintinė 13 dienų kelionė nuo - nuo 1106.1 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • kelionė autobusu
 • 11 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais
 • keltų bilietai
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas
Neįskaičiuota:
 • medicininių išlaidų draudimas užsienyje
 • miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma
 • kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba)
 • miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai
 • bilietai į mokamus objektus (apie 120EUR)
 • pietūs ir vakarienės
 • įvažiavimai į miestus

Skrydžio informacija

 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

KELIONĖS PRIVALUMAI IR LANKOMOS VIETOS

 • Milanas – visada skubanti madų sostinė: judri, triukšminga ir stilinga.
 • Korsika – dylančio mėnulio sala, užauginusi Napoleoną.
 • Bonifačis – seniausias Korsikos perlas, išdidžiai žvelgiantis į Viduržemio jūros tolius nuo aukšto stačios uolos skardžio .
 • Sardinija – sala, galinti pasigirti senomis tradicijomis ir pribloškianti lankytojus laukinės gamtos šviesų ir spalvų kontrastais.
 • Algeras – mažas Katalonijos žiupsnelis Italijoje.
 • Kaljaris – žavingoji Sardinijos sostinė, rojaus kampelis.
 • Pasinerkite į delikačių ir nepakartojamų skonių jūrą. Paragaukite vietinėje kepyklėlėje kvapnios, ką tik iš krosnies ištrauktos duonos, taip pat – šviežių jūros gėrybių patiekalų, įvairių rūšių sūrio, alyvuogių ir gero vyno.
 • Viliojanti Venecija: paslaptingos kaukės, įmantrūs tilteliai, fotogeniškos gondolos.

 

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Zalcburgą – vieną gražiausių pasaulio miestų, klasikinės muzikos gerbėjų Meką. Pažintis su Mocarto miestu: Mirabelės sodas, skendintis gėlėse ir vešlioje žalumoje, nykštukų parkas, vyskupų rūmai. Pasivaikščiojimas viena gražiausių Europos senamiesčio gatvių – „Getreidegasse“. Čia žvilgsnį patraukia ne tik originalios iškabos, išlikusios ant senųjų namų dar nuo XVI amžiaus, bet ir jaukūs vidiniai kiemeliai. *Mocarto namas – muziejus, miesto Katedra (pastatyta ankstyvojo baroko stiliumi), paminklas Mocartui. *Šv. Petro vienuolyno kompleksas su bažnyčia, kapinaitėmis ir katakombomis. *Miesto pilis – didžiausia išlikusi Europoje tvirtovė.

Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti vieną seniausių vyninių Europoje, paragauti prelatiško vyno, pasimėgauti burnoje tirpstančiu obuolių pyragu. Išvykimas iš Zalcburgo. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA

Pusryčiai. Išvykimas į *Milaną – antrą pagal dydį Italijos miestą, Lombardijos provincijos sostinę, dar vadinamą aukštosios mados sostine. Apžvalginė ekskursija po miestą: didinga penkianavė, viena gražiausių Italijoje Milano *katedra, statyta ištisus penkis šimtmečius ir išlaikiusi pirminį projekto stilių. Vieną didžiausių pasaulyje katedrų puošia net 3400 skulptūrų, o jos stogą – 135 smailės. Siūlome pakilti į *katedros kupolą ir iš arti apžiūrėti šventyklą puošiančias skulptūras bei pasigėrėti Milano panorama. Karališkoji Viktoro Emanuelio II galerija – prekybinė arkada su įspūdingu stiklo ir metalo stogu. Operos šventovė La Scala – didžiausias Italijoje ir vienas garsiausių pasaulyje operos teatrų. *Sforcų pilis, statyta XIVa. Viskoci pilies vietoje. Architektūrinį ansamblį sudaro rūmai, juosiami sienos su kampiniais bokšteliais, pagrindiniai vartai, vidaus kiemeliai. Tai viena prabangiausių Italijos pilių. Rūmuose saugomas paskutinis nebaigtas Mikelandželo kūrinys – „Pieta Rondanini“.

Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasimėgauti espreso ar močiato kavos puodeliu. Išvykimas link Livorno uosto. Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENA

Pusryčiai. Atvykimas į Livorno uostą. Plaukimas į Prancūzijai priklausantį Korsikos salos Bastijos uostą. Laukiniai smėlio paplūdimiai, įspūdingos uolos, mirtų kvapas ir Viduržemio jūros pakrantėms būdingi vynuogynai, citrusų plantacijos bei alyvmedžių giraitės – tai tik keletas žodžių, apibūdinančių ketvirtą pagal dydį Viduržemio jūros salą. Kaliste, kas išvertus į lietuvių kalbą reiškia „pati gražiausia sala“, vardą Korsikai davė senovės graikai ir šis vardas prigijo tikrai ne veltui. Didžioji dauguma pakrančių, o ir visa sala yra nesibaigiantis uolų, skardžių, natūraliai susiformavusių granito arkų ir akmens peizažas. Laukinio grožio saloje netgi yra prigijęs posakis, kad ir seni akmenys turi sielą. Raudono granito skardžiai neria į žydrus jūros vandenis ir, priklausomai nuo paros meto ir apšvietimo, keičia spalvą, įgaudami įvairių tonų atspalvius – nuo švelniai rausvo iki ryškaus raudono. Pažintis su Bastija, Aukštutinės Korsikos sostine: senasis uostas su spalvingais XIXa. Itališkais pastatais ir didžiausia Korsikoje Šv.Jono Krikštytojo bažnyčia, platanų bei palmių apsupta Šv.Mikolajaus aikštė su paminklu imperatoriui Napoleonui, tvirtovė (XVIa.), *Genujos gubernatoriaus rūmai (XIV – XVIa.).

Išvykimas į buvusią nepriklausomos Korsikos sostinę Kortę, dar vadinamą Paskalio Paoli miestu. Pažintis su senamiesčiu: Gaffori aikštė su paminklu generolui J.P.Gaffori ir kovų pėdsakais namų fasaduose, Paoli aikštė, Apreiškimo bažnyčia, citadelė (XVa.). Esant galimybei apžvalginė *ekskursija po miestą traukinuku. Miškų, tarpeklių ir kalnų apsuptu vingiuotu keliu vykstate Ažaksio link. Nakvynė viešbutyje.

 

5 DIENA

Pusryčiai. Ažaksis – Pietų Korsikos departamento centras, Napoleono Bonaparto gimtinė. „Nėra nuostabesnio krašto už Korsiką“, – nostalgiškai sakydavo žymiausias korsikietis – Napoleonas Bonapartas. Pageidaujantys, anksti ryte, galės aplankyti Ažaksio vietos produktų turgų, kur akys raibsta nuo sūrių, rūkytų mėsos gaminių, jūros gėrybių, likerių bei aperityvų, alyvuogių ir vaisių gausos. Pažintis su miestu – šiuolaikinės nacionalinės Korsikos sostine: Notre-Dame de la Miséricorde katedra, kurioje buvo pakrikštytas Napoleonas, *Napoleono namas – muziejus, kur gimė ir vaikystę praleido būsimasis imperatorius, *Fešo rūmų muziejus, kuriame – Napoleono dėdės kardinolo Fešo surinkta geriausia ikirenesansinės dailės kolekcija Prancūzijoje po Luvro. Muziejuje yra ir Belinio, Botičelio, Ticiano, Veronezės, Berninio ir kt. kūrinių. Imperatoriškoji koplyčia – antkapinis paminklas Bonapartui, 1855m. pastatytas Napoleono III. Laisvas laikas.

Pageidaujantiems išvyka vietiniu transportu į Kraujo salas. Tai keturios salos, tarsi perlai pabirę Ažaksio įlankoje. Saloms būdinga laukinė gamta, žydintys ir kvepiantys krūmynai. Nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA

Pusryčiai. Išvykimas iš Ažaksio. Kelionė į *Filitosą – priešistorinę salos gyvenvietę: 4000 metų amžiaus natūralaus dydžio akmeniniai Filitosos kariai yra įspūdingiausi žmogų vaizduojantys megalitai Korsikoje. Atvykimas į Bonifačį – piečiausią Korsikos miestą. Bonifačio apylinkių uolos sluoksniuotos ir primena perpjautą „Napoleono“ tortą. Pasakojama, kad savo klajonių metu čia buvo apsistojęs Odisėjas. Bonifačio senamiestis įsikūręs ant įspūdingo skardžio yra tarsi pakibęs virš jūros 70m aukštyje. Neveltui miestui prigijęs „skardžių miesto“ pavadinimas. Pažintis su aukštutiniu miestu: belvederis, Ste-Marie-Majeure, Genujos laikų valdovo rezidencija – Maison du Podestat, St-Jean-Baptiste, *Aragono karaliaus laiptai.

Kėlimasis per Bonifačio sąsiaurį į Italijai priklausančią Sardinijos salą. Sardinijos sala – tai dar vienas Viduržemio jūros perlas. Italijai priklausanti sala turtinga legendomis apipintu istoriniu palikimu bei civilizacijos nepaliestais gamtos kampeliais. Pagal D. H. Lawrencą „palikta anapus laiko ir istorijos“ sala išsaugojo senovės Europos tradicijas. Žavingi kraštovaizdžiai, mistiniai statiniai, neprilygstami balto smėlio paplūdimiai ir tūkstantmečius skaičiuojantis kulinarinis paveldas – Sardinija iš tiesų turi kuo didžiuotis. Kelionė vaizdinga Asinaros įlankos pakrante link Porto Tores. Nakvynė viešbutyje.

 

7 DIENA

Pusryčiai. Išvyka į garsų savo grotomis ir atodangomis Kapo Kačia iškyšulį, esantį Porto Konte regioniniame parke. Įspūdingieji Kabirolio laiptai (656 pakopos) veda link *Neptūno grotos. Priešais – Foradados salos profilis. Atvykimas į Algerą – XII a. pradžioje genujiečių įkurtą, vėliau aragoniečių administruotą miestą, garsėjantį savo ispaniško stiliaus senamiesčiu. Pažintis su senąja miesto dalimi: gynybiniai miesto įtvirtinimai, miesto katedra, kurios architektūroje vyrauja Katalonijos gotikos stilius, o portalas – aragonietiškas; Šv. Pranciškaus bažnyčia (XIVa.), senieji valdovų rūmai. Laisvas laikas pasivaikščiojimui žaviomis Algero senamiesčio gatvelėmis, kurių užeigėlėse galima paragauti patiekalų iš jūros ežių, išgerti Vermentino (vietinio baltojo vyno) taurę. Esant galimybei Castelsardo miestelio – tvirtovės lankymas. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

8 DIENA

Pusryčiai. Išvyka į Sakardžios *Šv. Trejybės bažnyčią, pastatytą 1116m. Pizos romanikos stiliumi. Jos interjerą puošia vienintelis išlikęs Sardinijoje XIII a. freskų ciklas. Atvykimas į *Taros archeologinę gyvenvietę, įkurtą VIII a.pr.Kr. kartaginiečių ir 238 m.pr.Kr. užimtą romėnų. Įspūdingos fortifikacijos, drenažo sistema ir kt. Kelionė į Kaljarį – Sardinijos sostinę. Pažintis su aukštutiniu Kastelo rajonu – Kaljari senamiesčiu: *Šv.Pankracijaus bokštas (XIV a.), Rūmų aikštė su romanine katedra, turinčia piziečių, aragoniečių ir baroko architektūros elementų, vicekaraliaus bei arkivyskupo rūmai, *Dramblio bokštas, Šv.Remigijaus bastionas, nuo kurio atsiveria nuostabūs miesto ir apylinkių vaizdai. Laisvas laikas, kurio metu galima pasivaikščioti siauromis Kaljario gatvelėmis, išgerti puodelį espreso mažoje kavinukėje miesto centre. Nakvynė viešbutyje.

 

9 DIENA

Pusryčiai. Kelionė įspūdinga rytine Sardinijos pakrante, šalia ir per Orosėjos įlankos ir Dženardžentu nacionalinį parką. Atvykimas į prie pat parko esantį kurortinį Kala Gononės miestelį prie Tirėnų jūros. Laisva popietė poilsiui prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

 

10 DIENA

Pusryčiai. Lankymasis vienoje iš ypatingiausių Sardinijos įžymybių – nuragų *Sera Orios komplekse, datuojamame 1200 – 1000 m.pr.Kr. Nuragai – keistos nupjauto kūgio konstrukcijos, datuojamos 1500 – 400 m.pr.Kr., pastatytos be jokio rišamojo skiedinio iš milžiniškų bazalto blokų, atgabentų nuo užgesusių ugnikalnių. Atvykimas į Nuoro, prie Ortobenės kalnų įsikūrusį miestą, kuriame gyveno keletas garsių Sardinijos literatų, tarp jų ir Nobelio premijos laureatė Gracija Deleda. Pažintis su miestu: Sata aikštė su iš grindinio kylančiais granito blokais, Šv. Mergelės Marijos Snieginės aikštė su neoklasicistine katedra, senamiesčio gatvelių labirintai. Kelionė link Olbijos uosto. Plaukimas Tirėnų jūra iš Olbijos į Genują. Nakvynė kelte.

 

11 DIENA

Atvykimas į Genujos uostą. Pažintis su miestu – uostu, kurį italai vadina „išdidžiuoju“: seniausias pasaulyje veikiantis *švyturys La Lanterna, Piazza de Ferrari aikštė, valdžios rūmai – Palazzo Ducale, Operos teatras, Šv.Lauryno katedra, K.Kolumbo namas. Laisvas laikas, kurio metu siūlome aplankyti didžiausią Europoje *akvariumą, pasigrožėti miesto panorama iš 60 metrų apžvalgos lifto – Bigo arba pavaikščioti rytine uosto krantine. Išvykimas iš Genujos, kelionė per Italiją. Nakvynė viešbutyje.

 

12 DIENA

Pusryčiai. Kelionė į *Veneciją – unikalų savo padėtimi miestą pasaulyje. Apžvalginė ekskursija po miestą: šurmuliuojanti Šv. Morkaus aikštė, bažnytinės ir politinės valdžios simbolis – puošnioji bizantinė *Šv. Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi, *varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – *Dožų rūmai – gotikos šedevras, Rialto tiltas, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai, Venecijos gatvelių ir kanalų labirintai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis gatvelėmis, pajusti jaudinančią didingo ir spindinčio viduramžių miesto atmosferą, romantiškai *paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

 

13 DIENA

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

 

Papildoma informacija:

 • Pasikeitus keltų grafikui, kelionės data gali keistis.
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda;
 • Mokamiems objektams turėti apie ~120 EUR;
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 359 EUR;
 • Papildoma vieta autobuse nuo 190 EUR;
 • KELIONIŲ ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.
 • Reikalinga LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

Pagrindinės išvykimo vietos į organizuojamas keliones autobusu:

 • Kaunas, Kauno pilies automobilių stovėjimo aikštelė (žemėlapis);
 • Vilnius, Forum Palace žemutinė automobilių stovėjimo aikštelė (žemėlapis).

Išparduota
 • Kaina asmeniui1106.1 €
 • Kelionės trukmė12 naktų ,
 • Kelionės data2019 rugsėjo 21 - spalio 3 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 1106.1 €
 • Kelionės trukmė12 naktų ,
 • Kelionės data2019 rugsėjo 21 - spalio 3 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas