×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Norvegija - šiaurietiškos gamtos lobynas! 10-ies dienų pažintinės kelionės autobusu kaina asmeniui - nuo 692.1 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose, hosteliuose arba kempingų nameliuose 4vt. kambariuose
 • 2 nakvynės keltuose 4vt. kajutėse
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Papildomai turistas moka apie ~ 200 SEK, ~ 800 NOK už visus (*) pažymėtus objektus
 • (**) kelionė panoraminiu Flam traukinuku: 60 EUR/asm.
 • (**) kruizas Geirangerio fiordu: 45 EUR/asm.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba)
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma
 • Miestų turistiniai mokesčiai ir arbatpinigiai
 • Pietūs ir vakarienės
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
LIE 04 2019
Ketvirtadienis
Į
Švedija
LIE 05 2019
Penktadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Švedija
LIE 06 2019
Šeštadienis
Į
Norvegija
LIE 06 2019
Šeštadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Norvegija
LIE 11 2019
Ketvirtadienis
Į
Švedija
LIE 11 2019
Ketvirtadienis
Kelionė atgalAutobusu

Švedija
LIE 12 2019
Penktadienis
Į
Lietuva
LIE 13 2019
Šeštadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Kelionės akcentai:

 • Norvegija: debesis siekiantys kalnai, smaragdo žalumo kalnų upės; ežerai, iš kurių galima gerti vandenį, žėrintys ledynai, fiordų išraižyti krantai.
 • Atlanto kelias – tarsi žiogas šokinėjantis nuo salos link salos.
 • Trolių namai – Trolstigenas, apsuptas milžinų kalnų.
 • Legendomis apipintas, almančiais kriokliais pasidabinęs ir stačių uolų įrėmintas Geirangerio fiordas.
 • Jostedalo ledynas – tviskanti ledo milžinų karalystė.
 • Vienas stačiausių pasaulyje – Flam geležinkelis.
 • Bergenas – vartai į Norvegijos fiordus; miestas, išsaugojęs mažo miestelio sielą.

 

KELIONĖS PROGRAMA

Sigtuna – Trondheimas – Kristiansiundas – Atlanto kelias – Trolstigenas – **Plaukimas Geirangerio fiordu

– Jostedalo ledyno nac. parkas – Sognės fiordas – **Flam geležinkelis – Bergenas – Oslas – Gripsholmeno pilis

 

1 DIENA

Ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Vakare keltas iš Rygos į Stokholmą. Nakvynė kelto kajutėse. 

 

2 DIENA 

Pusryčiai. Ryte atvykimas į Stokholmą. Kelionė į vieną seniausių Švedijos miestų Sigtuną. Sigtuna – miestas – muziejus, kurio gatvės alsuoja senove, o Melareno ežero pakrantėje stovi prisišvartavusios senosios vikingų valtys. Pažintis su miesteliu: Stora Gatan gatvė, išlaikiusi savo senąją architektūrą, mažiausia rotušė Švedijoje, turgaus aikštė, Šv. Petro, Laros ir Olafo bažnyčių griuvėsiai, senosios Sigtunos runos, pasakojančios Švedijos istoriją. Išvykimas iš Sigtunos, kelionė per vidurio Švediją. Grožimės įspūdingais ežerais su mažutėmis salelėmis, kabančiais tiltais per juos, miškais apaugusiomis aukštumomis. Trumpi sustojimai apžvalgos aikštelėse poilsiui. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA 

Pusryčiai. Išvykimas į Norvegiją. Kelias veda tolyn į šiaurę pro Skandinavijos kalnus. Jei pasiseks, pamatysime šiaurės elnių kaimenes. Atvykimas į Trondheimą – vieną seniausių Norvegijos miestų, įsikūrusį ant vieno gražiausių fiordų kranto. Pasak sagų autoriaus Snorės, 997m. karalius Olafas Trygvasonas nutarė prie Nidelvos upės žiočių įkurti miestą, bei paskelbti jį pirmąja šalies sostine. XIII a. Trondheimui gavus karališkosios rezidencijos statusą, čia buvo karūnuojami ir laidojami visi Norvegijos karaliai. Pažintis su miestu: karališkieji rūmai, statyti 1778 m. Tai patys didžiausi mediniai rūmai Skandinavijoje. Trondheimas garsėja mediniais statiniais, ypač klasikiniais mediniais namais, stovinčiais ant polių. Romaninio ir gotikinio meno šedevras 1070m. statyta Nidaroso katedra, miesto vizitinė kortelė – pakeliamasis Hamle – Bibro tiltas, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas į miestą ir fiordus. Laisvas laikas, kurio metu tiesiog privalu paragauti vietos patiekalų: virtos rūkytos menkės, menkės kepenėlių su ikrais, žuvies frikadelių, banginių mėsos, rūkytos šiaurės elnio išpjovos ar keptos avienos su miško uogų ir vaisių padažu. Šie tradiciniai trondheimiški patiekalai nepalieka abejingo nė vieno atvykėlio. Kalnų ir fiordų grožio lydimi vykstame į Kristiansiundą. Trumpa pažintis su Kristiansiundu. Nuo atviros jūros apsaugotas, visada laivų pilnas uostas davė pradžią pakrantės gyvenvietei, anuomet vadintai Fosna. XVIII a. gavusi miesto teises, ji buvo pervadinta Kristiansiundu, o XIX a. tapo vienu didžiausiu sūdytų džiovintų menkių eksportuotoju. Kadaise patekti į miestą buvo galima tik laivu, dabar nutiesti keliai, jungiantys su žemynu. Nakvynė viešbutyje. 

 

4 DIENA 

Pusryčiai. Jūsų laukia pilna įspūdžių diena. Kelionė vienu gražiausių ir įspūdingiausių panoraminiu Atlanto keliu. Vaizdingai raitytas Atlanto kelias sudarytas iš septynių nuostabių tiltų, virš piktų Atlanto vandenyno bangų vedančių iš vienos salos į kitą. Kelyje įrengtos panoraminės stotelės ir poilsio aikštelės. Vaizdingomis vietovėmis išsiraitęs Atlanto greitkelis galiausiai atveda į atokų pasaulio kraštą, kur baigiasi žemė ir prasideda vanduo. Šioje vietoje gamta apdovanota ypatingai atšiauriu grožiu, o praeities dramas pasakoja daugybė į uolas sudužusių ir bangų blaškomų laivų. Šis vaizdas dažnam keliautojui atmintyje išlieka labai ilgam… Įveikę Atlanto kelią, atvykstame į Andalsnes, kur kelionę tęsiame jau kalnų keliu – „Trolstigenu“, išvertus iš norvegų kalbos – „Trolių kopėčiomis“. Tai ne tik vienas žymiausių Norvegijos kelių, sakoma, kad tai – vienas įspūdingiausių kelių visoje Žemėje. Čia lydi kvapą gniaužiantys peizažai, o kelionę vainikuoja nuostabus Stigfoseno krioklys, kurio riaumojanti srovė krenta į apačią iš 180m aukščio. Pasak legendos, Trolstigeno kalnuose kiekvieną naktį klaidžioja troliai, tačiau ryte, vos pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams, jie sustingsta į akmenis. Paskendę ryto migloje, į miražą panašūs akmeniniai kūnai hipnotizuoja tiek pravažiuojančius turistus, tiek vietos gyventojus. Pakeliui sustojama specialiai įrengtose aikštelės pasigrožėti kalnų didybe. Nusileidus nuo kalnų – kėlimasis keltuku per Nordalio fiordą. Kelionė į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje. 

 

5 DIENA 

Pusryčiai. Kelionė į Hellesylt miestelį, kurio namai išsibarstę aplinkinėse kalvose ir kalnų šlaituose. **Plaukimas pačiu gražiausiu Norvegijoje Geirangerio fiordu, grožintis nuostabiais vaizdais – daugybe krioklių, krentančių stačiais šlaitais, bei vienišomis kalnų trobelių. Kai kurie kriokliai netgi gavę pavadinimus ir yra apipinti legendomis. Vienas iš jų – „Septynios seserys“. Pasak legendos, kartą vikingas išvykęs į pasaulį ieškoti sau pačios ir sutikęs septynias gražuoles seseris. Susikrimtęs, negalėdamas pasirinkti, kuri galėtų tapti jo žmona, vikingas ilgainiui sustingo ir virto kriokliu, taip pat ir visos seserys – tik kitame fiordo krante. Atplaukimas į Geirangerio kaimelį. Tęsiame kelionę vingiuotais kalnų keliais, pravažiuojame Flydalio kanjoną. Pakylame iki snieguotų kalnų viršūnių, sustojame prie kalnų ežerėlio Djupvas (1030m). Esant palankioms oro sąlygoms, pakylame į 1456m aukštyje esantį Dievų kalną, kuriame gyvena Toras ir Frėja. Vykstame link Jostedalio ledyno nacionalinio parko. Jostedalio ledynas – didžiausias Europoje, dengiantis beveik pusę Jostedalio nacionalinio parko teritorijos. Vingiuodamas 60 kilometrų tarp kalnų, jis apima 487 km² teritoriją. Vykstame prie įspūdingo Briksdalo ledyno liežuvio, pasivaikštome ir pasigrožime kalnų upeliais, kriokliais bei snieguotomis kalnų viršūnėmis. Ledyną pasieksime eidami nesudėtingu kalnų keliuku. Pageidaujantys galės važiuoti nedideliais automobiliais*. Kelionė į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA 

Pusryčiai. Kelionė Sognefjelo kalnų keliu Flam gyvenvietės link. Plaukimas keltu per vieną iš Sognės fiordo atšakų. Sognės fiordas tai didžiausias ir ilgiausias Norvegijoje fiordas, kuris į šalies gilumą įsiterpęs beveik 200 km, jo gylis siekia iki 1300 m, o greta stūksančios uolos šauna į kilometro virš jūros lygio aukštį. Sognės fiordas turi daugybę atšakų – mažesnių fiordų. Pravažiuojame norvegų pasididžiavimu – ilgiausiu pasaulyje (24km ilgio) Laerdalio tuneliu. Pakylame į 650m aukštyje įrengtą Stegastein apžvalgos aikštelę, kur gėrėsimės puikiais Sognės fiordo ir apylinkių vaizdais. Kelionė į Flam miestelį, čia lauks dar viena įspūdinga kelionė panoraminiu Flam **traukinuku. Turistinis žinynas „Lony Planet “ šį geležinkelį pavadino geriausiu pasaulyje. Vos 20 kilometrų ilgio geležinkelis kyla stačiu šlaitu, jį sudaro dvidešimt tunelių ir devynios apžvalgos aikštelės, nuo kiekvienos jų atsiveria vis įspūdingesnė panorama. Flamo geležinkelis taip pat yra vienas iš stačiausių geležinkelių, kurio vagonai rieda įprastais bėgiais, pasaulyje. Tai tikras Norvegijos inžinerijos šedevras. Pasivažinėję traukinuku, keliaujame link Bergeno. Trumpas sustojimas prie plačiųjų Tvindės krioklių. Pravažiuojame didžiausią Vakarų Norvegijos žiemos sporto centrą Vosa. Kelionė ypač įspūdinga kelio atkarpa nuo Voso iki Trengereit. Atvykimas į Bergeną, miestą, išsidėsčiusį tarp septynių kalnų, vadinamą “vartais į fiordų karalystę”, E.Grygo gimtinę. Nakvynė viešbutyje. 

 

7 DIENA 

Anksti ryte lankome margaspalvį Bergeno žuvų turgų, kuriame prekystaliai lūžta nuo šviežių ir sūdytų žuvų bei jūros gėrybių: krevečių, krabų, omarų… O kur dar ūkininkų produktai – nuo sūrių iki gardžiausių kepinių. Pageidaujantys galės paragauti įvairiausių jūros gėrybių, įsigyti suvenyrų ar amatininkų dirbinių. Ekskursija po Bergeną: Brygenas – didžiausias Šiaurės Europoje viduramžių medinių pastatų kvartalas (UNESCO kultūros paveldas), nepakitęs nuo XIa. ir žavintis savo spalvingumu; Rozenkranco bokštas, Šv. Marijos bažnyčia. Pasikėlimas *funikulieriumi į 320 m aukštyje esančią Floyen viršūnę, nuo kurios akimis galima aprėpti ne tik raudonus Bergeno stogus, bet ir apylinkių fiordus (arba pakilimas *keltuvu į aukščiausią Bergeno kalną – Ulrikeną, esantį 642m aukštyje). Išvykimas iš Bergeno link Oslo. Trumpas sustojimas prie Steinsdalsfoseno krioklio. Kelionė palei Hardangerio fiordą. Kėlimasis keltu per Hardangerio fiordo (Trolio liežuvio) atšaką Eidfiordą iš Bruravik į Brimnes. Sustojimas prie įspūdingojo Voringo krioklio ir kvapą gniaužiančios virš prarajos pakibusios uolos. Kelionė Hardangerio plynaukšte. Stebint kaip keičiasi gamta, pakylama iki tundros, susipažįstama su tundrine augalija (berželiais keružiais, tekšėmis). Vakare atvykimas į Oslą. Nakvynė viešbutyje.

 

8 DIENA

Pusryčiai. Pažintis su Norvegijos sostine Oslu, apipintu įvairiausiais epitetais ir dažnai vadinamu „vikingų“, „banguojančių žalių kalvų“, bei „kvapą gniaužiančių fiordų“ miestu: miesto rotušė, kurioje kasmet įteikiama Nobelio taikos premija, judriausia Norvegijoje Karlo Johano pėsčiųjų gatvė, neoklasicistiniai karalių rūmai, universiteto pastatų ansamblis, parlamento rūmai, Oslo operos rūmai, miesto panorama nuo rūmų stogo. Bygdoj pusiasalyje lankomi (pasirinktinai) žymieji *Vikingų laivų, *Kon-Tikio ir Ra-2, *poliarinio laivo “Fram” muziejai. Vigelando skulptūrų parkas, kuriame 212 skulptūrų vaizduoja gyvenimo ciklą, autorius jomis perteikia žmogaus emocijas. Laisvas laikas. Išvykimas iš Oslo. Kelionė per pietų Norvegiją ir Švediją. Pravažiuojame didžiausią Skandinavijoje Venerno ežerą ir prie jo esančius miestus, vidinius šalies uostus. Atvykimas į nakvynės vietą Švedijoje. Nakvynė viešbutyje.

 

9 DIENA

Pusryčiai. Kelionė į *Gripsholmo pilį. Pilies istorija glaudžiai siejasi su Lietuvos istorija. 1566 m., tuomet dar neužbaigtoje tvirtovėje, gimė Zigmantas Vaza – būsimasis Lenkijos karalius ir Lietuvos didysis kunigaikštis bei Vazų dinastijos pradininkas Abiejų Tautų Respublikoje. Tuo metu pilyje buvo įkalintas jo tėvas, Suomijos kunigaikštis Jonas III ir motina Kotryna Jogailaitė, Žygimanto Augusto sesuo. Šiandien pilyje saugoma dalis garsiosios Švedijos portretų galerijos eksponatų. Pradžią jai XIX a. pirmojoje pusėje davė karalius Karlas XIV Johanas, kuris sumąstė sukurti „Švedijos istorijos panteoną“ ir pradėjo rinkti garsių Švedijos vyrų ir moterų portretus. Ilgainiui kolekcija taip išsiplėtė, jog tapo viena garsiausių visoje Europoje. Joje – daugiau nei 3500 portretų, ji pildoma iki šių dienų. Pasigėrėję didžiausia ir seniausia portretų kolekcija pasaulyje bei pilies menėmis, vyksite į Stokholmą. Vakare išplaukimas iš Stokholmo į Rygą komfortišku kruiziniu laivu. Nakvynė laive.

 

10 DIENA

Pusryčiai. Atvykimas į Rygos uostą. Kelionė per Latviją. Grįžimas į Lietuvą. 

Kelionės metu nuvažiuojama ~4200 km.

 

Papildoma informacija:

 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda;
 • Mokamiems objektams turėti apie ~200 SEK; ~800 NOK;
 • Turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.

**Iš anksto agentūroje užsakomos ir apmokamos papildomos pramogos:

 • **kruizas Geirangerio fiordu: 45 EUR/asm;
 • **kelionė panoraminiu Flam traukinuku: 60 EUR/asm;
 • Patalynės užvalkalai ir rankšluosčiai kai kuriose nakvynės vietose  35 EUR.

Pageidaujantiems: 

 • Priemoka už trivietį kambarį nuo 95 EUR/asm.
 • Priemoka už dvivietį kambarį nuo 110 EUR/asm.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 260 EUR/asm.
 • Priemoka už trivietę kajutę – nuo 30 EUR/asm.
 • Priemoka už dvivietę kajutę – nuo 45 EUR/asm.
 • Priemoka už vienvietę kajutę – nuo 145 EUR/asm.
 • Dveji pusryčiai keltuose – 22 EUR/asm.
 • Dvi vakarienės keltuose – 70 EUR/asm.

Pagrindinės išvykimo vietos į organizuojamas keliones autobusu:

 • Kaunas, Kauno pilies automobilių stovėjimo aikštelė (žemėlapis);
 • Vilnius, Forum Palace žemutinė automobilių stovėjimo aikštelė (žemėlapis).

*Turistų, gyvenančių kituose Lietuvos miestuose, patogumui siūlome pervežimo į pagrindines išvykimo vietas paslaugas. Dėl išvykimų iš kitų miestų teiraukitės nurodytais kontaktais!

Išparduota
 • Kaina asmeniui692.1 €
 • Kelionės trukmė9 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 liepos 4 - 13 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 692.1 €
 • Kelionės trukmė9 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 liepos 4 - 13 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 618 36666 justina@baltictours.lt
Justina
Kelionių ekspertė