×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Nepažinta Makedonija: pažintis su sostine, atokvėpis prie Ohrido ežero, žygis Matkos kanjonu ir daug kitų pramogų nuo - nuo 509 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai (turistas moka pats apie 50 EUR už visus (*) pažymėtus objektus)
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • Pietūs ir vakarienės
 • Miestų turistiniai mokesčiai
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
GEG 26 2020
Antradienis
Į
Makedonija
GEG 28 2020
Ketvirtadienis
Kelionė atgalAutobusu

Makedonija
GEG 31 2020
Sekmadienis
Į
Lietuva
BIR 02 2020
Antradienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Kita data: 2020 08 08 .

MAKEDONIJA

Kelionė į Makedoniją, kurios kraštovaizdis puošiasi kalnų viršūnėmis, ežerais ir senovės miestais su osmanų ir europietiškąja architektūra, paliks neišdildomus įspūdžius. Kiekvienas momentas ilgam išliks atmintyje, nes čia ne tik pažinsite turtingą Balkanų pusiasalio šalies istoriją, bet ir grožėsitės žmogaus nepaliestos gamtos grožiu prie Ohrido ežero. Struga, Ohridas, Popova Shapka – vieni žymiausių Makedonijos kurortų, kuriuose puikias atostogas garantuoja gaivus ežero vanduo, nuostabi gamta ar žiemos linksmybės kalnuose. Pasiruošę keliauti ir su savimi parsivežti dalelę Makedonijos? – Pirmyn!

 

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Kelionė, kurios metu atrandate vieną mažiausių ir turistų beveik nepažintą Europos valstybę;
 • Grožitės ir ypatinga gamta, ir senaisiais istoriniais paminklais: Ohrido ežeras ir mietelis, Matka kanionas, Stobi archeologinė vietovė, Šv. Naumo vienuolynas;
 • Degustuojate išskirtinius Makedonijos vynus;
 • Pažintis su sostine Skopje, savyje talpinančia ir Londoną, ir Paryžių, ir daugybę skulptūrų, kurių įspūdingiausia skirta Aleksandrui Makedoniečiui.

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Vakare, apie 23 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje, Zvoleno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA (Esztergomas ir Novi Sadas)

Pusryčiai.  Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Slovakiją. Apie 11 val. atvykstate į Esztergomą. Tai senoji vengrų sostinė, pastatyta jiems atsikėlus iš Vidurinės Azijos stepių. Apžiūrite ant Dunojaus upės kranto įsikūrusį senamiestį. Didžiausią Vengrijoje *katedrą, taip pat pilį ir rūmus. Aplankote Vizivaros kvartalą, kuriame rezidavo net pats Suleimanas Puikusis. Rajonas šiandien didžiuojasi puikia barokine architektūra ir siauromis gatvelėmis. Pietūs laisvu laiku mieste. Kelionė Serbijos link. Apie 19 val. atvykstate į Novi Sadą. Vakarinis pasivaikščiojimas po studentiškiausią Serbijos miestą. Apžiūrite istorinį miesto centrą, Petrovaradino tvirtovę, centrinę Laisvės aikštę bei miesto meriją, katalikų ir ortodoksų Katedras, tiltus per Dunojų. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA (Skopjė)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Serbiją. Pakeliui sustojate papietauti. Apie 17 val. atvykstate į Makedonijos sostinę Skopjė. Esant galimybei, pasikeliate ant *Vodno kalno, nuo kurio atsiveria Skopjės miesto panorama. Ekskursija po miestą: senamiestis su žaviais turkų osmanų architektūros reliktais; išskirtinė *Mustafa Pašos mečetė; Akmeninis tiltas; Švenčiausios Mergelės Marijos ir  Prisikėlimo bažnyčios; Makedonijos vartai – naujoviška triumfo arka ir įspūdinga Aleksandro Makedoniečio skulptūra. Pamatote vietą, kurioje stovėjo Motinos Teresės namai, kuriuose ji praleido savo vaikystę. Užsukate į rytietiška dvasia dvelkiantį Skopjė turgų. Nakvynė viešbutyje Skopjė apylinkėse.

 

4 DIENA (Stobi archeologinė vietovė, Pupova Kula vyninė ir Bitola)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Pietų Makedonijos kryptimi. Apie 10 val. atvykstate į Stobi *archeologinę vietovę. Dažnai pamirštama, jog Makedonija pateko į antikinės kultūros arealą, todėl gali didžiuotis romėnų ir graikų palikimu. Stobi – tai seno romėnų miesto Paeonia griuvėsiai, kuriuose išlikęs visas gyvenvietės planas. Apie 13 val. atvykstate į Popova Kula *vyninę. Tai geriausiame Makedonijos vyndarystės regione esanti moderni darykla, kurioje degustacijos metu atversite dar neatrastą balkaniškų vynų pasaulį. Pietūs degustacijos metu. Vykstate į Ohridą, vieną labiausiai turistų lankomų Makedonijos miestų. Ekskursija po senamiestį, išsiskiriantį bažnyčių gausa. Nedideliame plote susitelkusios net vienuolika bažnytėlių. Apžiūrite Samuelio *tvirtovę, grožitės Ohrido ežero vaizdais. Nakvynės viešbutyjį Ohrido apylinkėse pasiekiate ~19 val.

 

5 DIENA (Ohridas, Šv. Naumo vienuolynas ir Ohrido ež.)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Šv. Naumo *vienuolyną, įsikūrusį itin vaizdingoje ežero pakrantėje. Tai vienas ryškiausių religinės architektūros pavyzdžių Makedonijoje, kurį dar X a. pr. pastatydino bulgarų užkariautojai. Vykstate prie Ohrido ežero, kur turėsite laisvo laiko išsimaudyti, pasivaikščioti ir kitaip pasidžiaugti nuostabia gamta. Pietūs laisvu laiku prie Ohrido ežero. Nakvynė Ohrido apylinkėse.

 

6 DIENA (Matka kanjonas)

Pusryčiai.  Apie 7:30  išvykstate iš viešbučio. Grožėdamiesi puikia kalnų panorama, vykstate Šiaurės Makedonijos kryptimi. Apie vidurdienį atvykstate į Matką kanjoną, kuris yra neabejotinai ryškiausias Makedonijos gamtos stebuklas. Tai penkių tūkstančių hektarų ploto gamtos rezervatas, kuriame kalnai sminga tiesiog į Mantkos ežero bangeles. Esant galimybei, siūlome *paplaukioti po ežerą. Kelionė per Serbiją. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Paračine.

 

7 DIENA (Szekersfehervaras)

Pusryčiai. Apie 7:30  išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Szekersfehervarą. Tai senoji vengrų karalių karūnavimo ir laidojimo vieta. Ekskursija po miestą: senamiestis pasidabinęs nuostabia Katedra; vyskupų rūmai, Motiejaus Korvino memorialas, gotikinė Šv. Onos koplyčia, seniausias šalyje teatras. Vykstate į Brno. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

 

8 DIENA

Pusryčiai. Apie 7:30  išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Kelionės metu nuvažiuojama ~4900 km.

 

Papildoma informacija:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 50 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.

Asmenys, keliaujantys į Lietuvą iš užsienio oro transportu, privalo:

 • - turėti asmens sveikatos priežiūros įstaigos pažymą ar laboratorinio tyrimo atsakymo formą (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą) apie ne seniau nei 72 val. prieš atvykstant į Lietuvą atliktą laboratorinį tyrimą COVID-19 ligai nustatyti ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą;
 • - izoliuotis 10 dienų nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką dienos Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo ir Izoliavimo taisyklių nustatyta tvarka;
 • - užsiregistruoti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro interneto svetainėje (https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form) ir prieš patenkant į lėktuvą pateikti vežėjui užpildytos elektroninės anketos patvirtinimą (QR kodą).
Apie saugumo reikalavimus Lietuvos oro uostuose galite paskaityti čia:
https://www.vilnius-airport.lt/lt/pries-skrydi/covid-19-saugumo-priemones
Išparduota
 • Kaina asmeniui509 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 gegužės 26 - birželio 2 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 509 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 gegužės 26 - birželio 2 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas