×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 [email protected]

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Nepamirštama 10 naktų kelionė į Balio salą su charizmatiškuoju Balinėtoju Leonardu Pobedonoscevu nuo 1190 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo Leonardo paslaugos
 • Anglakalbio arba rusakalbio gido paslaugos turo metu (pagal grupės pageidavimą)
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 4 nakvynės Ubude nurodytos kategorijos viešbutyje su pusryčiais
 • 2 nakvynės Lovinoje nurodytos kategorijos viešbutyje su pusryčiais
 • 2 nakvynės Nusa Lembongan nurodytos kategorijos viešbutyje su pusryčiais
 • 2 nakvynės Sanure nurodytos kategorijos viešbutyje su pusryčiais
 • Kulinarijos pamoka ir pietūs pas vietinę šeimą
 • Pietūs raftingo metu
 • Perplukdymai  į/iš Lembongan salos
 • Ekskursinė programa pažymėta programoje
 • Delfinų stebėjimas
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus
Neįskaičiuota:
 • Tarptautinis skrydis, kaina nuo 600 eur/asm (galima įsigyti Baltic tours biure)
 • Sveikatos draudimas kelionės metu
 • Pietūs ir vakarienės (išskyrus pietūs kurinarinės pamokos ir raftingo metu)
 • Kopimas į ugnikalnį (70 eur/asm.)
 • Upės kanjono turas (40 eur/asm.)
 • Paviršinis nardymas Lembongane ir Nusa Penida pažintinis turas (60 eur/asm.)
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams
 • Asmeninės išlaidos

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį

Vilnius (VNO)
14:50
VAS 24 2018
Šeštadienis
2h 50min
Į
Paryžius (CDG)
16:40
VAS 24 2018
Šeštadienis
Skrydis į priekį

Paryžius (CDG)
20:50
VAS 24 2018
Šeštadienis
12h 45min
Į
Singapūras (SIN)
16:35
VAS 25 2018
Sekmadienis
Skrydis į priekį

Singapūras (SIN)
17:35
VAS 25 2018
Sekmadienis
2h 40min
Į
Denpasaras (DEN)
20:15
VAS 25 2018
Sekmadienis
Skrydis atgal

Denpasaras (DEN)
19:15
KOV 07 2018
Trečiadienis
2h 55min
Į
Kvala Lumpūras (KUL)
22:10
KOV 07 2018
Trečiadienis
Skrydis atgal

Kvala Lumpūras (KUL)
23:50
KOV 07 2018
Trečiadienis
13h 05min
Į
Amsterdamas (AMS)
05:55
KOV 08 2018
Ketvirtadienis
Skrydis atgal

Amsterdamas (AMS)
10:20
KOV 08 2018
Ketvirtadienis
2h 20min
Į
Vilnius (VNO)
13:40
KOV 08 2018
Ketvirtadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Rafinuota kasdiena ėmė artėti prie rutiniško ritmo? Trokštate atgręžti civilizacijai nugarą ir patirti naujų išgyvenimų išskirtinės gamtos apsuptyje? Leiskitės pažinti tropinės Balio salos, kruopščiai „Baltic Tours“ ir Balinėtojų komandos suplanuotu maršrutu!

Balinėtojai Leo ir Ieva gilinasi į Balio kultūrą, religiją, kasdieninį gyvenimą, atranda naujas vietas, įdomius žmones, kelionių kryptis, maršrutus ir padeda visiems keliautojams atrasti Balio grožį. O svarbiausia, Jiems be galo gera jausti savo dalijimosi vertę! Keliaudami su Balinėtojais į namus parsivešite gerą nuotaiką, šypseną, ramybę, vidinę harmoniją ir stebuklingąją Balio energiją, kuria dar ilgai dalinsitės su savo artimais žmonėmis ir draugais. 
Laikas Balio saloje… tarsi „sustojusi akimirka žavinga“… pripildys gyvenimą ramybe ir šiluma. Svetingoje Indonezijos saloje pasilepinsite saule kvapą gniaužiančiame paplūdimyje, pailsinsite akis horizonte snaudžiančių ugnikalnių peizažu… Tereikia leisti jūsų atostogoms prasidėti!

1 – 2 DIENA (Vilnius – Denpasaras)

Viskas paprasčiau nei paprasta: atostogų dvasios kupini leidžiatės į įspūdingą, egzotinių ritmų kupiną kelionę. Iš Vilniaus oro uosto (su 2 persėdimais) keliate sparnus į įstabiąją  Balio salą. Tikimės, jog nekantraujate! Atskridus į Denpasaro oro uostą Jus pasitiks Balinėtojų komanda ir kartu vyksite į salos kultūrinį centrą Ubudą. Apsistosite jaukiuose svečių namuose, kuriuos pamilsta visi mūsų keliautojai. Balio kultūros centras Ubudas pasveikins jus nuoširdžiomis šypsenomis, atvers duris kitoniškos kultūros pažinimui ir pakvies aplankyti švenčiausias vietas bei kampelius. Neapsakomo grožio ugnikalnis, ryžių terasos, iliustruosiančios žmogaus ir gamtos harmoningą egzistavimą leis užmiršti kasdienius rūpesčius. Atvykus į viešbutį poilsis po skrydžio.

Nakvynė svečių namuose.

3 DIENA (Balio kultūros ir istorijos diena Ubude)

Po sočių ir egzotiškų pusryčių keliausime į šventąjį Beždžionių mišką, Pasivaikščiojimas Šventuoju beždžionių mišku, kuriame – ne tik nuostabūs egzotiški augalai, bet ir jų galybėje stūksančios induistinės šventyklos, globojamos gausybės ilgauodegių. Pastarosios itin išdykusios – te jūsų fotoaparatai lieka saugūs – jų dar prireiks.

Netrukus, Balio kultūros kitoniškumą patvirtins ir Gunung Kawi Sebatu šventykla. Šaltinio vandens baseinai su žydinčiais lotosais čia turi sakralinę reikšmę, tad sukuria tiesiog magišką atmosferą. Pakeliui į šventyklą aplankysime vieną iš Balio „vizitinių kortelių“ – žaliąsias ryžių terasas. Laikas kvapą gniaužiančiosm nuotraukoms prie garsiausių – Tegalalango terasų, kurios yra įtrauktos į UNESCO paveldą. Ryžių kultūrų auginimas – ne tik itin  varginantis darbas, tačiau ir sudėtingas procesas: tvieskiant saulei, čia dirbantys vietiniai nė kiek neprimena lietuviško sėjėjo paveikslo – iki kelių įbridę į klampų purvą, jie sodina ryžius po vieną daigelį…  

Pietausime grožėdamiesi Baturo ugnikalnio bei iš ugnikalnio kalderos susiformavusio ežero panorama. Vandens ir ugnies dermė per tūkstančius metų čia suformavo unikalų gyvenimo būdą, tad tiek gamta, tiek kultūra nusipelno jūsų dėmesio. Po pietų laikas paragauti brangiausos pasaulyje Kopi Luwak kavos. Po kavos pertraukėlės Jūsų laukia pažintis su dar viena šventykla – Tirta Empul. Tūkstančiai žmonių kasdien čia ateina apsiprausti, nes šventai tiki, jog tai vanduo, apvalantis ne tik kūną, bet ir sielą. Užburianti atmosfera – juk ritualo suvaidinti neįmanoma…. Po kupinos įspūdžių dienos grįžtame į Ubudą.

Nakvynė svečių namuose

4 DIENA ( Tikrasis Balio gyvenimas ir nuotykiai upėje)

Po skanių pusryčių pasuksime link kalnų, kur Jūsų lauks įspūdingas raftingas, kurio metu leisimės guminėmis valtimis, gražiausia visoje Balio saloje, Ajungo upe. Maršrutas nėra sudėtingas ir tikrai nereikalauja jokios patirties. Tereikia klausyti gido nurodymų ir mėgautis purslų gaiva bei šia neįkainojama patirtimi. Net neabejojame, kad pasikrausite puikios energijos ir norėsite tai pakartoti!

Pietums vyksime pas vietinę baliečių šeimą, kur Jūsų laukia įspudingas kulinarinis turas. Visi kartu gilinsimės į paslaptingą bei gardų Balio salos virtuvės pasaulį. Pasmaguriavę vietos virtuvės patiekalais grįžtame į namo. 

Nakvynė svečių namuose.

5 DIENA (Ubudas – kopimas į Baturo ugnikalnį ir karštosios versmės)

Reikalaujate nuotykių? Tuomet rekomenduojame paankstinti žadintuvo skambėjimo laiką 2 -3 val. ryto ir išbandyti papildomą turą, kopiant į Batur kalną nuo kurio, sakoma, saulėtekiai išties gniaužiantys kvapą. Link Baturo ugnikalnio kopsime dvi valandas ir užkopę į viršų pamatysite nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį. Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuris sveikas, bent šiek tiek aktyviau judantis žmogus. Nusileidę žemyn savo raumenis pailsinsite natūraliose karštosiose versmėse, olimpinio dydžio baseine. Pietų grįžtame į Ubudą. Dabar laikas masažams bei spa procedūroms, juk Jūs to nusipelnėte!

Suprantame, kad ne kiekvienas per savo atostogas nori tokios aktyvios veiklos, tad tie, kas nori pamiegoti, galės likti Ubude ir savarankiškai pasivaikščioti po gražiausias jo vietas. Puiki proga aplankyti karaliaus rūmus, muziejus, pasivaikščioti jaukiomis Ubudo gatvelėmis ir nusipirkti suvenyrų. O gal laikas sustabdyti akimirką ir pasimėgauti stikline ką tik išspaustų mango sulčių?

Nakvynė svečių namuose.

6 DIENA (Ubudas-Batukaru-Bedugul-Lovina)

Šiandien keliamės anksti, papusryčiavus paliekame Ubudo miestelį ir traukiame tyrinėti salos vidurio. Vykstama Batukaru link, pakeliui aplankomos dar vienos ryžių terasos Jatiliwih. Papietaujame, o tuomet aplankysime dvi šventyklas – Batukaru ir Ulun Danu, esančias ant Beratano ežero. Tai penas akims ir sielai, bei dalelė kultūros, kurią parsivešite kartu su savimi, o Balis taps ne tik nuostabių ir tropinių vaizdų sala, bet ir svarbus tikėjimų ir kultūros centras.

Šiąnakt apsistosime Lovinoje. Miestelis įsikūręs visai netoli vandens, tačiau svarbiausia čia atkreipti dėmesį į neįprastus paplūdimius – pilki ar net juodi, kaip lava paplūdimiai čia kontrastuoja skaidriu it krištolas vandeniu. Kur dar tokius matėte?

Nakvynė “boutiq” stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

7 DIENA (Lovina – delfinai, kriokliai ir šventyklos)

Jei mėgstate ilgiau pamiegoti, iš vakaro įsitaisykite lovose anksčiau nei įprasta, nes žadintuvas savo darbą šįryt pradės anksčiau, nei įprasta: apie penktą valandą ryto turėsite galimybę ne tik paplaukioti tradiciniu  indonezietišku laivu, bet ir stebėti horizonte šmėžuojančius delfinų siluetus. Pasigrožėkite, įkvėpkite gaivaus ryto oro ir sugrįžę į viešbutį pasimėgaukite sočiais pusryčiais, po kurių važiuosime tyrinėti Lovinos apylinkių, labai mėgstamų kuprinėtojų ir geriau Balį pažįstančių keliautojų. Užsuksime pasigrožėti ir pasimaudyti Git Git kriokliuose, apsilankysime reto grožio Beji šventyklėlėje ir Brahmavihara – Arama budistiniame vienuolyne. Didžiausia budistinė šventykla Balyje šiek tiek primenana garsųjį Borobuduro kompleksą Javos saloje. Palydėję saulę karštuose gydomuosiuose šaltiniuose, pilni dienos įspūdžių sugrįšime į viešbutį.

Nakvynė “boutiq” stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

8 DIENA (Lovina – Sanuras – Nusa Lembongano sala)

Lėtai pasimėgavę skaniais pusryčiais ir jūra vyksime į Balio pietuose esantį Sanuro pajūrio kurortą. Nors Balio sala nedidelė, vos 200 kilometrų ilgio ir 150 kilometrų pločio, iš šiaurės į pietus važiuosime apie 3 valandas. Kelionė neprailgs stebint pro langą panoraminius vaizdus, ryžių laukus, vietinį Balio gyventojų gyvenimą ir besiklausant nesibaigiančių gido pasakojimų. Atvykę į Sanuro kurortą, greitaeigiu kateriu persikelsime į greta esančią Nusa Lembongano salą. Norime ją jums parodyti – čia traukia tie, kurie nori pailsėti nuo Balio šurmulio ir patirti povandeninio pasaulio grožį. Apsistosime viešbutyje su atsiveriančiu įspūdingu vaizdu į vandenyną ir Agung ugnikalnį.

Nakvynė Lembongane “boutiq” stiliaus viešbutyje su vaizdu.

9 DIENA (Nusa Lembonganas – Laukinis Nusa Penidos grožis)

Šiomis dienomis Jūs turėsite laisvą laiką, galėsite megautis nuostabiais paplūdimiais ir krištoline jūra. Tačiau gulinėti atokaitoje dar nevalia! Sakoma, tai geriausia vieta nardymui Balyje! Pasiruoškite nardymo kaukes! Tai, kas slypi po vandeniu – gniaužia kvapą….

Tiems, kurie nori aktyvaus ir turiningo laiko, pasiūlysime išbandyti paviršinį nardymą ir persikelti į šalia esančią laukinę Nusa Penidos salą. Keliausime į milžiniškoje oloje esančią Giri Putri šventyklą. Į ją patenkama per labai siaurą plyšį oloje, o užėjus vidun, vaizdas užgniaužia kvapą. Išsimaudysime balto smėlio Atuh paplūdimyje, kur mėgausimės įspūdingu kraštovaizdžiu ir vietinių gyventojų atviromis šypsenomis.

Nakvynė Lembongane “boutiq” stiliaus viešbutyje su vaizdu.

10 DIENA (Nusa Lembonganas – Sanuras – Tanah Lot – Sanuras)

Po pusryčiu greituoju kateriu grįšime į Balį ir apsigyvensime mūsų viešbutyje Sanure. Po pietų važiuosime į dar vieną šventyklą –  Tanah Lot. Tanah Lot pavadinimas, išvertus iš baliečių kalbos, reiškia žemę jūroje. Ši dievų rezidencija iškilusi ypatingoje vietoje – ant uolos, skalaujamos Indijos vandenyno bangų. Tanah Lot svarbi ir tuo, kad tai viena iš 7 Balio šventyklų, kurios, tarsi karolių vėrinys, puošia pietvakarinę salos dalį, ir būnant vienoje šventykloje galima pamatyti kitą. 

Nakvynė balietiško stiliaus  viešbutyje ant jūros kranto.

 

11 DIENA ( Sanuras )

Laikas pasilepinti saule… Po intensyvių tyrinėjimų, palikome vietos ir jūsų individualiems pomėgiams bei poreikiams. Atsiduokite poilsiui – atostogos Balyje dar nesibaigė, o patirti įspūdžiai geriausiai „susiguli“ gulint!  Na, o jei norite išnaudoti savo atostogas maksimaliai – už papildomą mokestį galėsime vykti į mistikos apgaubtą upės kanjoną jei pakankamai ekstremaliam ėjimui upės lygis bus palankus. 

Nakvynė balietiško stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

12 DIENA ( Denpasaras- Vilnius )

Tai paskutinė diena dievų saloje – Balyje. Po gausių pusryčių, vairuotojas jus perveš į tarptautinį oro uostą, iš kurio lauks skrydis į gerai pažįstamą barokinį Vilnių (skrydis su 2 persėdimais).

Grįžus jus keletą dienų kamuos pokelioninis ilgesys… Paskambinkite mums pasidalinti savo įspūdžiais, nuotaikomis, atsiųskite kelionės nuotraukų, užeikite puodeliui arbatos. Nenusiminkite, ir vėl ateis atostogų planavimo metas – mūsų komanda paplušės dėl jūsų!

Pastabos:

 • Garantuotas išvykimas;
 • Visos kelionės metu Jūs lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas Leonardas bei anglakalbis arba rusakalbis gidas;
 • Informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams;
 • Lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis

Susipažinti su skiepų informacija galite paspaudę čia

Išparduota
 • Kaina asmeniui1190 €
 • Kelionės trukmė10 naktų , 10 naktų viešbučiuose
 • Kelionės data2018 m. vasario 24 - kovo 8 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 1190 €
 • Kelionės trukmė10 naktų , 10 naktų viešbučiuose
 • Kelionės data2018 m. vasario 24 - kovo 8 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 200 0122 [email protected]
Diana
Kelionių ekspertė
Dėmesio! Paskubėkite, liko mažai vietų!