×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Moteriškos atostogos kūnui ir sielai Indonezijoje su Balinėtoja Ieva nuo 1190 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Lietuviškai kalbančios Balinėtojos Ievos paslaugos
 • Anglakalbio arba rusakalbio gido paslaugos turo metu (pagal grupės pageidavimą)
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 5 nakvynės prabangiame 5* spa viešbutyje Ubude su pusryčiais
 • 4 nakvynės “boutiq” stiliaus viešbutyje ant jūros kranto su pusryčiais
 • Kulinarijos pamoka ir pietūs pas vietinę šeimą
 • 3 vakarienės
 • 5 pietūs
 • Ekskursinė programa pažymėta programoje
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus
Neįskaičiuota:
 • Tarptautinis skrydis, kaina nuo 700 eur/asm (galima įsigyti Baltic tours biure)
 • Sveikatos draudimas kelionės metu
 • Pietūs ir vakarienės (išskyrus įtrauktus į programą)
 • Kopimas į ugnikalnį (70 eur/asm.)
 • Auka šventikei (10 eur/asm.)
 • Paviršinis nardymas Menjangan saloje (60 eur/asm.)
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams
 • Masažai
 • Asmeninės išlaidos

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį

Vilnius (VNO)
14:40
RGS 29 2018
Šeštadienis
2h 50min
Į
Paryžius (CDG)
16:30
SPA 11 2018
Ketvirtadienis
Skrydis į priekį

Paryžius (CDG)
20:50
RGS 29 2018
Šeštadienis
12h 55min
Į
Singapūras (SIN)
15:45
SPA 12 2018
Penktadienis
Skrydis į priekį

Singapūras (SIN)
16:50
RGS 30 2018
Sekmadienis
2h 35min
Į
Denpasaras (DEN)
19:25
RGS 30 2018
Sekmadienis
Skrydis atgal

Denpasaras (DEN)
19:20
SPA 09 2018
Antradienis
2h 55min
Į
Kvala Lumpūras ( KUL)
22:15
SPA 09 2018
Antradienis
Skrydis atgal

Kvala Lumpūras ( KUL)
23:20
SPA 09 2018
Antradienis
12h 40min
Į
Amsterdamas (AMS)
06:00
SPA 10 2018
Trečiadienis
Skrydis atgal

Amsterdamas (AMS)
10:20
SPA 10 2018
Trečiadienis
2h 20min
Į
Vilnius (VNO)
13:40
SPA 10 2018
Trečiadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Rafinuota kasdiena ėmė artėti prie rutiniško ritmo? Trokštate atgręžti civilizaijai nugarą ir patirti naujų išgyvenimų išskirtinės gamtos apsuptyje? Leiskitės pažinti tropinės Balio salos, kruopščiai Baltic Tours ir Balinėtojų komandos suplanuotu maršrutu! Balinėtojai Leo ir Ieva gilinasi į Balio kultūrą, religiją, kasdieninį gyvenimą, atranda naujas vietas, įdomius žmones, kelionių kryptis, maršrutus ir padeda visiems keliautojams atrasti Balio grožį. O svarbiausia, Jiems be galo gera jausti savo dalijimosi vertę! Keliaudami su Balinėtojais į namus parsivešite gerą nuotaiką, šypseną, ramybę, vidinę harmoniją ir stebuklingąją Balio energiją, kuria dar ilgai dalinsitės su savo artimais žmonėmis ir draugais. 

Laikas Balio saloje… tarsi „sustojusi akimirka žavinga“… pripildys gyvenimą ramybe ir šiluma. Svetingoje Indonezijos saloje pasilepinsite saule kvapą gniaužiančiame paplūdimyje, pailsinsite akis horizonte snaudžiančių ugnikalnių peizažu… Tereikia leisti jūsų atostogoms prasidėti! Daugiau pamatykite ČIA.

1 – 2 DIENA (Vilnius – Denpasaras)

Viskas paprasčiau nei paprasta: atostogų dvasios kupini leidžiatės į įspūdingą, egzotinių ritmų kupiną kelionę. Iš Vilniaus oro uosto (su 2 persėdimais) keliate sparnus į įstabiąją Balio salą. Tikimės, jog nekantraujate! Atskridus į Denpasaro oro uostą Jus pasitiks Balinėtoja Ieva ir kartu vyksite į Loviną, salos šiaurėje esantį ramų, nuo turistinių takų nutolusį kurortinį miestelį. Kelios valandos važiuojant vingiuotomis gatvelėmis, stebint vietinių žmonių gyvenimo ritmą, besigrožint į sutemas besileidžiančią saulę, prabėgs nepastebimai. Neapsakomo grožio gamta, iliustruojanti žmogaus ir gamtos harmoningą egzistavimą leis užmiršti kasdienius rūpesčius.
Vakare atvyksime į Loviną. Įsikursime jaukioje viloje ant jūros kranto. Vakarieniausime apsuptos bangų ir žvaigždžių…. 

Nakvynė boutiq stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

 

3 DIENA (Poilsis Lovinoje)

Visi mūsų rytai prasidės sveikais pusryčiais, niekur neskubant, besimėgaujant maudynėmis jūroje ar baseine, su saule ir gamtos garsais. Ši diena skirta mūsų  kūnams ir sieloms palepinti. Lovinos miestelis įsikūręs visai netoli vandens, tačiau svarbiausia čia atkreipti dėmesį į neįprastus paplūdimius – pilki ar net juodi, kaip lava paplūdimiai čia kontrastuoja skaidriu it krištolas vandeniu. Kur dar tokius matėte? Laikas pasilepinti saule, juk atostogos Balyje dar tik prasideda! Mūsų laukia masažai ir užburiantis salos grožis. Laikas sustos mūsų sukurtoje ramybės ir taikos oazėje…
Vakarieniausime grožėdamiesi gamta, apsuptos jūros ir žvaigždžių.

Nakvynė boutiq stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

 

4 DIENA (Povandeninis Menjangeno salos grožis)

Po skanių pusryčių keliausime į Menjangano salą. Tai tikras gamtos stebuklas, saugomas Bali Barat nacionaliniame parke. Ši vieta garsėja savo povandeniniu pasauliu. Tai, kas slypi po vandeniu – gniaužia kvapą….Išskirtinio grožio koraliniai rifai ir daugybė retų bei spalvotų žuvyčių traukia povandenio pasaulio gerbėjus iš viso pasaulio. Mėgausimes nuostabiais paplūdimiais ir krištoline jūra. Tačiau gulinėti atokaitoje dar nevalia! Sakoma, tai geriausia vieta nardymui Balyje! O išsilaipinusios saloje galėsime sutikti vienintelius šios salos gyventojus, besikaitinančius saulėje elnius. Net neabejojame, kad pasikrausite puikios energijos ir norėsite tai pakartoti!

Suteiksime visą paviršinio nardymo įrangą, o pietus valgysime laivelyje. Tos, kurios nuspręs turėti laisvą dieną Lovinoje, po pusryčių galės mėgautis moteriškais malonumais: masažais, pasivaikščioti pakrante, plaukioti baseine, arba ramiai skaityti knygą. 

Po dienos pilnos nepakartojamų įspūdžių grįšime į vilą poilsiui. Vakarieniausime apsuptos jūros ir žvaigždžių. Nakvynė boutiq stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

 

5 DIENA (Rytas su delfinais)

Reikalaujate nuotykių? Tuomet rekomenduojame paankstinti žadintuvo skambėjimo laiką, nes su ryto aušra pradedame delfinų stebėjimo kelionę. Anksti ryte, dar saulei auštant, tradicine valtimi, išplauksime pasigrožėti žaismingai šuoliuojančiais delfinais. Praktiškai kiekvieną rytą delfinai atplaukia į įlanką, o tradicinės valtys su ilgomis šoninėmis „kojomis“ bando juos pavyti. Laivelis išplauks nuo mūsų vilos, tad Jums tereikės pramerkti akis, įlipti laivelį ir mėgautis reginiu. Tie, kam jau teko susidurti su delfinais, prisimena tai kaip ypatingą gyvenimo patirtį. Jie slysta vandeniu, regis, be pastangų, šokinėja, žaidžia ir noriai bendrauja su žmonėmis. Jie žavūs ir nepakartojami. Štai kodėl tiek daug žmonių, būdami arti delfinų, patiria euforiją ir tą ypatingą magišką jausmą.

Laisva popietė su masažais, šviežiais vaisiais ir malonia moteriška draugija. Vakarieniauti pasiūlysime mūsų mylimame pajūrio restorane. Dabar laikas masažams bei spa procedūroms, juk Jūs to nusipelnėte!

Nakvynė boutiq stiliaus viešbutyje ant jūros kranto.

 

6 DIENA (Šiaurės Balio grožis)

Po pusryčių atsisveikinsime su rojaus kampeliu ir leisimės į pažintį su Šiaurinio Balio grožiu. Mūsų lauks žymieji Git Git kriokliai ir Ulun Danu šventykla, esanti kalnuose ant Beratano ežero ir tikriausiai tapusi viena iš labiausiai fotografuojamų vietų saloje. Šventykla Ulun Danu Beratan pastatyta Dewi Danuh Ežero Deivės garbei. Tai penas akims ir sielai, bei dalelė kultūros, kurią parsivešite kartu su savimi, o Balis taps ne tik nuostabių ir tropinių vaizdų sala, bet ir svarbus tikėjimų ir kultūros centras. Po pietų aplankysime vieną iš Balio „vizitinių kortelių“ – žaliąsias Jatiluwih  ryžių terasas. Laikas kvapą gniaužiančiosm nuotraukoms prie terasų, kurios yra įtrauktos į UNESCO paveldą. Ryžių kultūrų auginimas – ne tik itin  varginantis darbas, tačiau ir sudėtingas procesas: tvieskiant saulei, čia dirbantys vietiniai nė kiek neprimena lietuviško sėjėjo paveikslo – iki kelių įbridę į klampų purvą, jie sodina ryžius po vieną daigelį…  

Vakare atvyksite į salos kultūrinį centrą Ubudą. Balio kultūros centras Ubudas pasveikins jus nuoširdžiomis šypsenomis, atvers duris kitoniškos kultūros pažinimui ir pakvies aplankyti švenčiausias vietas bei kampelius. Čia – pilna meno galerijų, autentiškų rūbų parduotuvėlių, muziejų, šventyklų. Atrodo, kad Ubudas talpina savyje visą Balio kultūrą, papročius, tradicijas, religiją. Ir visa tai tikra, ne dėl turistų akių. O nuo visų pasaulio virtuvių, jaukių restoranėlių ir kavinukių galva sukasi.

Nakvynė Ubude, 3* viešbutyje.

 

7 DIENA (Vandens šventinimo ceremonija)

Rytai viešbutyje prasidės su joga, sveikais pusryčiais, besimėgaujant baseinu, saule ir gamtos garsais….

Ši diena skirta sielos ir kūno atgaivai. Vyksime pas vienintelę Balyje aukščiausią šventikę Idą. Jos sanskrito kalba sakomos maldos, palydimos varpelio skambėjimo tiesiog užburia, o laikas sustos pasinėrus į ypatingą sielos apsivalymo ceremoniją. Patirtis pas Idą žodžiais nenusakoma, reikia viską pajusti pačioms. Nepamirštama vandens šventinimo ceremoniją tikrai ne turistams skirta pramoga, o dalis balietiško gyvenimo. Tai unikali Balio gydomosios energijos patirtis. Vietinis paprastas gyvenimas čia taip glaudžiai susijęs su ritualais, maldomis, kad kiekviena pajaus ore tvyrančią harmoniją. 

 Apsivaliusios kūną ir sielą, nušvitusios grįšite į savo viešbutį poilsiui. Nakvynė Ubude, 3* viešbutyje.

 

8 DIENA (Tikroji Balio diena)

Kokia gi kelionė be pažinties su vietiniais gyventojais ir jų gyvenimo būdu, tradicijomis bei maistu?
Dieną pradėsime grožėdamosis vienu iš seniausių statinių esančių Balyje. Tai šventyklų kompleksas, pasislėpęs uolose ir apsuptas ryžių laukų, pastatytas karaliaus Marakatapangkaja ir pabaigtas jo sūnaus Wungsu XI amžiaus pabaigoje. Pilna ramybės atmosfera ir galinga dvasinė energija daro Gunung Kawi šventyklą ypatinga apsilankymo vieta.
Gunung Kawi keliausime į Bangli kaimelį, kur patirsime tikrą Balio gyventojų svetingumą bei susipažinsime su tradicinės balietiškos šeimos gyvenimu. Čia Jūsų lauks lengvi užkandžiai  ir tradicinio organinio maisto ruošimo pamoka ekologinį gyvenimą puoselėjančioje Baliniečių šeimoje. Ne tik susipažinsime su balinietiškos virtuvės subtilybėmis bet ir sužinosime tradicinio gėrimo receptą. Stebėsime, kaip gaminamas kokoso aliejus, o panorusios galėsite pačios pasigaminti šviežio kokoso aliejaus, nuostabaus jaunystės ir sveikatos eliksyro. Išbandysime net 7 tradicinius baliečių virtuvės receptus! Kursime tradicinius aukų krepšelius, Balyje vadinamus canang, kurie yra neatsiejama jų kasdieninio gyvenimo dalis ir vidinės ramybės šaltinis.

Pavakarėje atsisveikinsime su balietiška šeima ir grįšime į viešbutį. Nakvynė Ubude, 3* viešbutyje.

 

9 DIENA (Saulės pasitikimas Baturo ugnikalnio viršūnėje ir karštieji šaltiniai)

Toms, kurios pasiryžusios kopti, ši diena prasidės labai anksti. Rekomenduojame paankstinti žadintuvo skambėjimo laiką 2 val. ryto ir išbandyti papildomą turą, kopiant į Batur kalną nuo kurio, sakoma, saulėtekiai išties gniaužiantys kvapą. Link Baturo ugnikalnio kopsime dvi valandas ir užkopusios į viršų pamatysite nuostabiausią savo gyvenimo saulėtekį. Neišsigąskite – padirbėti teks, bet užkopti gali bet kuri sveika, bent šiek tiek aktyviau judanti moteris. Nusileidus nuo Baturo kalno, savo kūnus atgaivinsime ir jėgas atgausime vulkano sušildytuose natūraliuose šaltiniuose. Į Ubudą sugrįšime kaip naujai gimusios.

Suprantame, kad ne kiekviena per savo atostogas nori tokios aktyvios veiklos, tad tos, kurios nori pamiegoti, galės likti Ubude ir savarankiškai pasivaikščioti po gražiausias jo vietas. Puiki proga aplankyti karaliaus rūmus, muziejus, pasivaikščioti jaukiomis Ubudo gatvelėmis ir nusipirkti suvenyrų. O gal laikas sustabdyti akimirką ir pasimėgauti stikline ką tik išspaustų mango sulčių? 

Nakvynė Ubude, 3* viešbutyje.

 

10 DIENA ( Raftingas ir balto smėlio paplūdimys)

Po skanių pusryčių pasuksime link kalnų, kur Jūsų lauks įspūdingas raftingas, kurio metu leisimės guminėmis valtimis/plaustais, gražiausia visoje Balio saloje, Tegel Waja kalnų upe. Dar viena nuostabi Balio dvasios dovana! Maršrutas nėra sudėtingas ir tikrai nereikalauja jokios patirties. Tereikia klausyti gido nurodymų ir mėgautis purslų gaiva bei šia neįkainojama patirtimi. Net neabejojame, kad pasikrausite puikios energijos ir norėsite tai pakartoti! 

Po pietų dieną palydėsime bene gražiausiame Balio salos balto smėlio paplūdimyje Virgin beach, o atsigaivinusios ir pasimaudžiusios jūroje grįšime į Ubudą. Nakvynė Ubude, 3* viešbutyje.

 

11 DIENA (Denpasaras-Vilnius)

Tai paskutinė diena dievų saloje – Balyje. Po gausių pusryčių, vairuotojas jus perveš į tarptautinį oro uostą, iš kurio lauks skrydis į gerai pažįstamą barokinį Vilnių (skrydis su 2 persėdimais).

Grįžus jus keletą dienų kamuos pokelioninis ilgesys… Paskambinkite mums pasidalinti savo įspūdžiais, nuotaikomis, atsiųskite kelionės nuotraukų, užeikite puodeliui arbatos. Nenusiminkite, ir vėl ateis atostogų planavimo metas – mūsų komanda paplušės dėl jūsų!

Pastabos:

 • Garantuotas išvykimas;
 • Visos kelionės metu Jūs lydės lietuviškai kalbanti Balinėtoja Ieva Šabanė;
 • Informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams;
 • Lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!

Susipažinti su skiepų informacija galite paspaudę čia

Išparduota
 • Kaina asmeniui1190 €
 • Kelionės trukmė9 naktys , 9 naktys viešbučiuose
 • Kelionės data2018 m. rugsėjo 29 - spalio 9 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 1190 €
 • Kelionės trukmė9 naktys , 9 naktys viešbučiuose
 • Kelionės data2018 m. rugsėjo 29 - spalio 9 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 200 0122 diana@baltictours.lt
Diana
Kelionių ekspertė
Dėmesio! Paskubėkite, liko mažai vietų!