×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 [email protected]

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Per Kalėdas ir Naujuosius metus leiskitės į pažintinę kelionę po Tailandą - Jūsų laukia 2 savaitės jau suplanuotų ekskursijų bei poilsio nuo 1699 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Tarptautinių skrydžių bilietai iš Rygos per Taškentą (su Uzbekistan Airlines avialinijomis)
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose su pusryčiais
 • 3 pietūs ir 1 vakarienė
 • Ekskursinė programa
 • Vietinio gido paslaugos
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus
Neįskaičiuota:
 • Tailando viza (reikalingas pasas, kaina 30 Eur/asm.)
 • Sveikatos draudimas kelionės metu
 • Nuvykimas į Rygą ir atgal
 • Asmeninės išlaidos
 • Šventiniai vakarienės

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį

Ryga
13:00
GRU 24 2018
Pirmadienis
Į
Taškentas
21:00
GRU 24 2018
Pirmadienis
Skrydis į priekį

Taškentas
20:40
GRU 24 2018
Pirmadienis
Į
Bankokas
06:40
GRU 25 2018
Antradienis
Skrydis atgal

Bankokas
1:20
SAU 07 2019
Pirmadienis
Į
Taškentas
06:10
SAU 07 2019
Pirmadienis
Skrydis atgal

Taškentas
9:00
SAU 07 2019
Pirmadienis
Į
Ryga
11:30
SAU 07 2019
Pirmadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

KELIONĖS DATĄ GALIMA PASIRINKTI IŠ PLATAUS SPEKTRO – dėl detalesnės informacijos visada galite susisiekti su kelionių eksperte Ramune.

Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpio kelionė –

2018.12.24-2019.01.07

Kitos šventinės kelionių datos už mažesnę kainą – 

2018.12.10-2018.12.24, 2018.12.17.-2018.12.31, 2018.12.31-2019.01.14, 2019.01.07-2019.01-21

Kelionės datos ne šventiniu laikotarpiu už mažesnę kainą –

2018 metų lapkričio mėnesio kelionių datos – 5-19d., 12-26d., 19-gruodžio 3d., 26-gruodžio 10d.

2018 metų gruodžio mėnesio kelionių datos – 3-17d.

2019 metų sausio mėnesio kelionių datos – 14-28d., 21-vasario 4d.

2019 metų vasario mėnesio kelionių datos – sausio 28-vasario 11d., 4-18d., 11-25d., 18-kovo 4d.

2019 metų kovo mėnesio kelionių datos – vasario 25-kovo 11d., 4-18d., 11-25d., 18-balandžio 1d.

Neįtikėtino skonio maistas, atpalaiduojantis tajų masažas, stulbinantis baltas smėlis, pritrenkiantys paplūdimiai ir nuolat besišypsantys draugiški vietiniai! Tailando pagundos virs ingredientais visą keičiančioje sielos ir kūno palaimos kelionėje… Pasiruoškite – Baltic Tours komanda siūlo patirti poilsio džiaugsmus šurmulingame Bankoke, niekada nemiegančioje Patajoje ir įstabiojoje Ko Čango saloje. Tai kelionė, kuri skirta pasirengusiems atsiduoti šiltam atostogų ritmui, joti didingais drambliais, maudytis po nuostabaus grožio kriokliais ir ilsėtis kalnuotoje, džiunglių apsuptoje Ko Čango saloje – netoli Kambodžos krantų. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir leiskitės į ypatingą kelionę kartu su mumis…

 

1 – 2 DIENA (Ryga – Bankokas)

Viskas paprasčiau nei paprasta: atostogų dvasios kupini leidžiatės į įspūdingą, egzotinių ritmų kupiną kelionę. Iš Rygos oro uosto (su persėdimu Taškente) keliate sparnus į įstabiąją Tailando karalystės sostinę Bankoką. Tikimės, jog nekantraujate! Atskridus pasirūpinkite, kad jūsų pase atsirastų naujutėlis spaudas – viza. Nors tai tik formalumas, be jo kelionėje neapsieisite. Oro uoste jus pasitiks mūsų atstovai, kartu su jais nuvyksite į viešbutį. Likusią dienos dalį turėsite laisvą laiką. 

Skrydžiai: (už papildomą mokestį galima užsakyti skrydi iš Vilniaus)

 • Ryga – Taškentas 13:00-21:00.
 • Taškentas – Bankokas 22:40-06:40.

3 DIENA (Bankokas)

Atsikėlę keliaujame į viešbučio restoraną, kuriame patiekiami gausūs pusryčiai, pasisitiprinus mūsų laukia pažintis su Tailando sostine – Bankoku. Aplankomas svarbiausias miesto bei visos valstybės istorinis ir architektūrinis kompleksas – Wat Traimit – šventykla, kuri keliautojus žavi Budos atvaizdu esančiu jos viduje. Apie 5 tonas sverianti beveik 4 metrų aukščio bei maždaug 3 metrų pločio iš aukso pagaminta statula – didžiausia pasaulyje Budos statula. Wat Pho – didžiausia bei seniausia Bankoko šventykla, kurioje auksu padengta žymioji gulinčio Budos statula. What Arun – čia rekomenduojama vykti saulei kylant – šventyklos bokštas atspindi spindulius ir sukuria malonią akiai mozaiką, o trisdešimt trijų galvų drambliai saugo šventyklos ramybę. Po grožėjimosi šventyklomis jūsų dar lauks šiuolaikiniai dangoraižių centrai bei gatvės turgūs. Laiveliu paplaukiosite miesto kanalais, o prie šventyklos turėsite galimybę išvysti ten gyvenančius šamus.

Įpusėjus dienai patiekiami pietūs, o po jų laikas, skirtas jūsų norams. Mes rekomenduojame aplankyti viešbutyje įsikūrusią Bayoke apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria nuostabi Bankoko panorama, Siam Paragon prekybos centrą ir jame esantį okeanariumą, o jei vis dar norėsite naujų įspūdžių, apsilalnkykite nacionalinio Siam Niramit teatro pasirodyme – liksite sužavėti. 

 4 DIENA (Bankokas – Damnoen Saduak (plaukiojantis turgus) – Kwai upė)

Šiandien keliamės anksti, papusryčiavus iškeliaujame į 2 dienų kelionę po Kančanburio provinciją. Vykstama Kwai upės link, pakeliui aplankomos karališkosios medžio dirbtuvės, kuriose išvysite medžio drožinių šedevrus. Vėliau vykstama link kokoso riešutų fermos bei žymiojo „plaukiojančio turgaus“ – Damnoen Saduak. Iki šių dienų  plaukiojantis turgus išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas – tai yra bene didžiausias, spalvingiausias ir egzotiškiausias Tailando turgus.

Papietaujame, o tuomet aplankome istoriškai svarbų tiltą per upę Kwai bei mirties keliu vadinamą geležinkelį, čia išvysite kerinčius uolėtus kalnus ir krioklius. Dienos pabaigoje plauksime laiveliais į tikrą džiunglių viešbutį ant vandens, kuriame ir apsistosime. Pavakarieniaujame, o tuomet, turėdami laisvo laiko sudėliojame nuotykius į stalčiukus. 

5 DIENA (Kwai upė – Pataja)

Ryte patiekiami pusryčiai, vėliau aplankome Sajok Nacionalinį parką, jame pamatysite fantastiško grožio krioklių, pasivaikščiosite po įstabias tropines džiungles, kuriose gausu egzotinių gyvūnų ir augmenijos. Vėliau galėsite atsigaivinti karštų versmių voniose, esančiose po kriokliais. Džiunglių apsuptyje patiekiami pietūs, po jų aplankysite tradicinę tajų medicinos vaistinę, čia galėsite įsigyti ekologiškų, iš natųralių produktų pagamintų žolelių tepalų ir užpiltinių. Taip pat aplankysite arbatos namelyje, kuriame turėsite galimybė įsigyti sulčių bei įvarių rūšių arbatos. Po pilnos įpūdžių dienos išvyksite į Patają, apsistojimas viešbutyje. 

 

6 – 8 DIENA (Pataja)

Šiomis dienomis jūs turėsite laisvą laiką, galėsite megautis nuostabiais Tailando paplūdimiais ir krištoline jūra. Pataja tai Tailando Rivjera, vienas garsiausių Azijos kurortų, įsikūręs 147 km į pietryčius nuo Bankoko, prie Thai įlankos. Kurortas garsėja plačiais paplūdimiais, gausybe parduotuvių, tajų virtuvę pristatančių restoranų ir kavinių gausa. Būtina paminėti, kad šis kurortas garsėja naktiniu gyvenimu, taigi nuobodžiauti tikrai neteks! Poilsiaujant Patajoje rekomenduojama aplankyti tropinį Nong Nooch sodą, Mini Siamo parką, plaukti į šalia esančias salas. 

Adrenalino mėgėjus kviečiame įsigyti ekskursijas su gidu į gyvačių ir krokodilų fermą!

  9 – 13 DIENA (Ko Čangas)

Pusryčiai ir išvykimas į įstabiąją Ko Čango salą. Kelionės trukmė apie 4:30 val. o persikėlimas keltu ~ 30 min. Taip taip, tai trečia pagal dydį sala visame Tailande! Kalnuotoji Koh Chang sala yra žinoma dėl keleto įspūdingų vandens krioklių, koralinių rifų, atogražų miškų ir baltų paplūdimių. Kokosų palmių giraitės ir vietiniai žvejų laimikiai leis pajusti malonumą ne tik akimis, bet ir lepins per dieną nusipelniusį pilvą! Tai sala, kuri privers atsiduoti dangiškam poilsiui ir malonumams!
Vos tik pasiekę salą, būsite jaukiai sutikti ir palydėti į viešbutį poilsiui. Laisvas laikas ir nakvynė pasirinktame viešbutyje Ko Čhango saloje.

  14 – 15 DIENA (Koh Chang – Ryga)

Prasideda kelionė namo. Ryte atsikėlus papusryčiaujate ir išvykstate į Bankoką. Iš Bankoko skrendate į Rygą su sustojimu Taškente!

Skrydžiai: (už papildomą mokestį galima užsakyti skrydį iš Vilniaus)

 • Bankokas – Taškentas 1:20-06:10.
 • Taškentas – Ryga 9:00-11:30.

Siūlomi viešbučiai:

Bankokas – Prince Palace Hotel 4*

Ko Čango sala – Klong Prao Resort 4*

Ko Čango sala – Ramayana Resort & Spa 3*

Ravindra Resort 4*

Aukščiau pateikti viešbučių pasiūlymai galimi pasirinkus būtent šį rinkinį, kurio kaina – 1899 Eur, pasirinkus pigesnį arba brangesnį variantą – kelionės sąlygos liks tokios pačios, pasikeis tik viešbučiai. Kiti galimi viešbučių pasirinkimo variantai:

 • 2*/3* už 1699 EurCha-Da, Romeo Palace, Coconut arba Klong Prao arba Ramayana
 • 3* už 1769 EurCha-Da, Jomtien Thani, Coconut arba Klong Prao arba Ramayana
 • 3*/4* už 1899 Eur – Prince Palace, Ravindra, Coconut arba Klong Prao arba Ramayana
 • 4* už 1999 Eur – Prince Palace, Ravindra, The Dewa
 • 4/5* už 2099 Eur – Prince Palace, Royall Cliff Beach, The Dewa

Pastabos:

 • Garantuotas išvykimas esant bent 2 asmenims;
 • Turistai Tailande prijungiami prie rusakalbės grupės;
 • Už papildomą mokestį galima užsakyti skrydį iš Vilniaus;
 • Informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams;
 • Lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis;
 • Viešbučio pasirinkimas dėl užimtumo gali keistis;
 • Kelionės datų pasirinkimas dėl užimtumo gali keistis.

Aviabilietai nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.

Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kreipkitės kuo skubiau, jeigu kaina nepakitusi, jūs galite būti tas laimingasis.

Susipažinti su skiepų informacija galite paspaudę čia

Užpildžius formą, nurodytais kontaktais su jumis susieks kelionės agentas ir patvirtins kelionės rezervaciją.
Kiti panašūs pasiūlymai
 • Kaina asmeniui nuo 1699 €
 • Kelionės trukmė14 naktų , Pasirinktuose viešbučiuose
 • Kelionės data2018 m. gruodžio 24 d. - 2019 m. sausio 7 d.
nuo 1699 €
Užsakyti dabar

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 200 0120 [email protected]
Ramunė
Kelionių ekspertė