×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

8 dienų pažintinė kelionė lėktuvu ir autobusu - Klasikinė Italija asmeniui už - nuo 1369 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Skrydis: Vilnius – Roma – Vilnius, rankinis ir registruotas orlaivio bagažas
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose (2 iš jų kurorte)
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (kontinentiniai) ir 6 vakarienės (trijų patiekalų)
 • Ekskursinė programa autobusu su oro kondicionieriumi
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas vyksta su grupe iš Lietuvos
Neįskaičiuota:
 • Mokami objektai: turistas moka pats apie 100 € už visus * pažymėtus objektus
 • Mokamos ekskursijos *** Koliziejus – apie 20 € ir ekskursija į Ostiją ir Červeterį – apie 75 € (kaina pateikta, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 15 turistų), užsakoma rezervuojant kelionę
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu
 • Miestų turistiniai mokesčiai, ausinukai ekskursijų metu, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Kelionės informacija

 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai
Išparduota
 • Kaina asmeniui1369 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , 3* viešbučiuose
 • Kelionės data2022 spalio 1 - 8 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

 

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Skrydžio bilietas įskaičiuotas į kelionės kainą!
 • Lankote gražiausius Italijos miestus ir grožitės Trasimeno ežeru
 • Ilsitės prie šiltos Tirėnų jūros mėgaudamiesi itališka kava, vynu, ledais, pica, pasta

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA (Roma)

Skrydis: Vilnius – Roma. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Romoje.

 

2 DIENA (Vatikanas, Koliziejus)

Pusryčiai. ~8 val. pradedate ekskursiją po pasaulio mažiausią valstybę ir katalikybės centrą Vatikaną. Aplankote didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Pažintis su antikine Roma: ***Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70 000 žiūrovų; romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas, stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos. Pietūs. Kapitolijaus kalva, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; Panteonas arba „visų dievų šventykla“, stebinanti sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais. Žymiausios miesto aikštės: Venecijos aikštė, Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu „Keturių upių“ fontanu. ~20 val. grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Romoje.

 

3 DIENA (Orvjetas, Paduva)

 Pusryčiai. ~8 val. vykstate į vieną gražiausių regione Orvjeto miestelį, įkurtą ant 300 m. aukščio plynaukštės. Aplankote miestelio pasididžiavimą – didingą romaninio-gotikinio stiliaus *katedrą. Esant galimybei, apžiūrite įspūdingo dydžio Orvjeto *šulinį, kurį 1527 m. popiežiaus Klemenso VII užsakymu suprojektavo florencietis Antonio da Sangallo. Šulinys turėjo aprūpinti vandeniu miestelio gyventojus priešo puolimo atveju. 62 m gylio šachtos statybos darbai truko dešimt metų. Pietūs. Išvykstate į Paduvą – seną universitetinį miestą, kuriame gausu dailės ir architektūros paminklų. Miesto įžymybė – didinga Šv. Antano Paduviečio bazilika su minareto pavidalo smailėmis ir bizantiniais kupolais, po kuriais ilsisi šventojo palaikai. *Radžionės rūmai su didžiausia Europoje vientisos erdvės viduramžių sale, Piazza del Erbe ir Frutta aikštės. Laisvu laiku siūlome užsukti į miesto simboliu ir neatskiriama jo dalimi tapusią Pedrocchi Padova kavinę ir pasimėgauti įstabaus skonio mėtinės kavos puodeliu (už papildomą mokestį). ~20 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Veneto regione. 

 

4 DIENA (Venecija)

Pusryčiai. ~8 val. išvykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iki Šv. Morkaus aikštės. Aplankote *Akademijos galeriją, kuri įsikūrusi Didžiojo kanalo krante. Šiame muziejuje-galerijoje sutelkta didžiausia Venecijos meno kolekcija. Pietūs. Ekskursija po „svajonių miestą“: aplankote Šv. Morkaus aikštę, Šv. Morkaus baziliką su *auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *varpinę, aplankyti *Dožų rūmus, žymiausias Venecijos bažnyčias ar paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais (už papildomą mokestį). Išvykstate Bolonijos link. ~20 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Bolonijos apylinkėse.

 

5 DIENA (Bolonija, Florencija)

Pusryčiai. ~8 val. vykstate į Boloniją, garsėjančią seniausiu Europoje universitetu, įkurtu 1088 m. Pamatote Šv. Stepono bažnyčių kompleksą (VI–XIII a.), gotikinius rūmus (XIII–XV a.), Šv. Petronijaus bažnyčią (XIV–XVII a.) ir žymiuosius pasvirusius Garisenda ir *Asineli bokštus. Kelionę tęsiate į Toskanos regiono sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją. Pietūs. Ekskursija po miestą miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis, Sinjorijos aikštę, Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; *Medičių šeimos koplyčią. ~20 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Florencijos apylinkėse. 

 

6 DIENA (Trasimeno ežeras)

Pusryčiai. ~8 val. išvykstate Tirėnų jūros link. Pakeliui sustojate prie ketvirto pagal dydį Italijoje Trasimeno ežero. Aplankote ramybe dvelkiantį Castiglione del Lago miestelį, įsikūrusį ežero pusiasalyje. Grožitės ant kalno stūksančia pilimi. Siūlome vyno ir alyvuogių aliejaus degustaciją (už papildomą mokestį). Pietūs. Vykstate Tirėnų jūros kurorto link. ~16 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje kurorte prie Tirėnų jūros. 

 

7 DIENA (Ostija ir Červeteris)

Pusryčiai. Poilsis prie Tirėnų jūros arba ~9 val. siūlome ***ekskursiją į Ostiją ir Červeterį. Senoji Ostija – antikinės Romos pagrindinis uostas, kuriame galima susipažinti, kaip buvo gyventa antikos laikais: tebėra išlikęs gatvių tinklas, forumo, šventyklų, termų, parduotuvių, dirbtuvių ir namų liekanų. Pietūs. Ekskursiją tęsiate į Červeterį – buvusį vieną didžiausių etruskų miestų. Pažintis su paslaptingomis VII-Va.pr.Kr. etruskų kapavietėmis. ~17 val. grįžtate į kurortą prie Tirėnų jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

 

8 DIENA (Grįžtate namo)

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į Romos oro uostą. Skrydis: Roma – Vilnius.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1330 km

 

 

Papildoma informacija:

 • Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos
 • Kambarys: kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį už 140 €
 • Skrydis gali būti su persėdimu
 • Mokami objektai: turistas moka pats apie 100 € už visus * pažymėtus objektus
 • Mokamos ekskursijos *** Koliziejus – apie 20 € ir ekskursija į Ostiją ir Červeterį – apie 75  € (kaina pateikta, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 15 turistų), užsakoma rezervuojant kelionę

Saugumo reikalavimai ir rekomendacijos keliaujantiems:


Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 1369 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , 3* viešbučiuose
 • Kelionės data2022 spalio 1 - 8 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 669 241 24 rima@baltictours.lt
Rima
Kelionių ekspertė