×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

8 dienų pažintinė kelionė Egipte - pažintis su istoriniais faraonų lobiais ir kruizas Nilu! Kaina asmeniui - nuo 1130 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Skrydis: Vilnius – Hurgada – Vilnius
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • 3 nakvynės 3-4* viešbučiuose
 • 3 nakvynės 5* kruiziniame laive
 • 1 nakvynė traukinyje iš Kairo į Asuaną dvivietėje miegamojoje kupe
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (švediškas stalas), 3 pietūs (švediškas stalas), 7 vakarienės (švediškas stalas)
 • Ekskursinė programa
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas ir angliškai/rusiškai kalbantis vietinis gidas
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Ekskursinė programa: turistas moka pats apie 295 € už visus * pažymėtus objektus
 • Mokama ekskursija į Abu Simbelio šventyklą – apie 85 € asmeniui
 • Rekomenduojami arbatpinigiai už aptarnavimą kelionės metu apie 35 €
 • Egipto viza ir formalumų sutvarkymas: turistas moka pats apie 26,5 €
 • Miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • Pietūs, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Skrydžio informacija

Skrydis į priekįTiesioginis

Vilnius
SPA 22 2022
Šeštadienis
Į
Hurgada
SPA 22 2022
Šeštadienis
Skrydis atgalTiesioginis

Hurgada
SPA 29 2022
Šeštadienis
Į
Vilnius
SPA 29 2022
Šeštadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai
Išparduota
 • Kaina asmeniui1130 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , 3-4* viešbučiuose
 • Kelionės data2022 spalio 22-29 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Skrydžio bilietas įskaičiuotas į kelionės kainą!
 • Į kelionės kainą įskaičiuoti 7 pusryčiai, 3 pietūs ir 7 vakarienės
 • Susipažįstate su dviem Egipto sostinėmis lankydami Kairą – Egipto sostinę ir didžiausią Afrikos bei arabų šalių miestą – bei Aleksandriją – dažnai vadinamą „Viduržemio jūros perlu“
 • Apžiūrite Nebaigtąjį obeliską, lankote Filės, Abu Simbelio, Kom Ombo, Horo, Luksoro ir Karnako šventyklas

KELIONĖS PROGRAMA

 

1 DIENA (Hurgada)

Skrydis: Vilnius – Hurgada. Vykstate į viešbutį Hurgadoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA (Kairas)

Pusryčiai (pusryčių paketas). ~2 val. išvykstate į Kairą. Kairas – Egipto sostinė ir didžiausias Afrikos bei arabų šalių miestas. Vykstate į Kairo priemiestį apžiūrėti Gizos *piramidžių – vieno iš septynių senojo pasaulio stebuklų (esant galimybei, apžiūrite vienos piramidės vidų už papildomą mokestį). Al Gizos plynaukštės sergėtojas – Didysis *Sfinksas – seniausia žinoma monumentinė skulptūra, „prižiūrinti“ Gizos piramides ir šalia esančias faraonių piramides, šventyklas bei kapus. Pietūs (už papildomą mokestį). Aplankote *Egipto nacionalinį muziejų, kuriame sukaupta didžiausia pasaulyje senovės Egipto meno dirbinių, menančių turtingą Egipto istoriją, kolekcija. Užsukate į didžiausią artimųjų rytų Khan al Khallili turgų – islamiškojo Kairo dalį, įsikūrusią mečečių ir minaretų šešėlyje. ~20 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kaire.

 

3 DIENA (Aleksandrija)

Pusryčiai. ~6:30 val. išvykstate į Aleksandriją. Apžvalginė ekskursija po Aleksandriją. Grožitės atstatytu šedevru – naująja Aleksandrijos biblioteka – XXI a. stebuklu. Aplankote *Montazos rūmų, kur anksčiau gyveno Egipto karališkoji šeima, sodus. Pietūs (už papildomą mokestį). Senovėje Aleksandrija buvo vienas garsiausių pasaulio miestų ir varžėsi net su Roma. Aleksandriją bene labiausiai išgarsino vienas iš Septynių senojo pasaulio stebuklų – 120-180 m aukščio Faro švyturys, deja, XI – XIV a. sugriautas žemės drebėjimų. Grožitės jo vietoje pastatytu sultono *Kaitbėjaus fortu, aplankote kitą senojo pasaulio palikimą – I-II a. Kom ash Shuqqafa *katakombas-kapavietę, esančią apytikriai 35 m gylyje. Į šį didžiausią graikų ir romėnų nekropolį Egipte veda spiraliniai laiptai. Ši senovinė kapavietė, spėjama, pradėta statyti kaip turtingos šeimos kripta, vėliau buvo išplėsta į įspūdingą trijų lygių požeminį statinį. Išvykstate į Kairą. Vykstate į traukinių stotį. ~ 20 val. traukiniu (miegamajame vagone) vykstate į Asuaną. Vakarienė ir nakvynė traukinyje.

 

4 DIENA (Asuanas)

Pusryčiai. ~10 val. atvykstate į Asuaną. Vykstate į laivą. Pietūs. Siūloma **ekskursinė programa Asuane. Apžvalginė *ekskursija po senovės prekybos kelių tarp Egipto, Afrikos ir Indijos kryžkelėje įsikūrusį Asuano miestą. Lankote Filės *šventyklą, kuri Asuano užtvankos statybos metu nuogąstaujant dėl potvynių, iš savo pirmykštės vietos buvo perkelta į kitą Nilo salą. Apžiūrite senojoje granito kirtykloje gulintį Nebaigtąjį obeliską, kurį pastatyti įsakė faraonė Hačepsuta. Tai didžiausias žinomas senovinis obeliskas, kuris, jei būtų buvęs užbaigtas, būtų svėręs net 1197 tonas ir būtų buvęs 41 m aukščio. ~19 val. atvykstate į laivą. Vakarienė ir nakvynė laive.

 

5 DIENA (Abu Simbelio šventykla. Kom Ombo)

Pusryčiai (pusryčių paketas, vykstantiems į ekskursiją). ~4 val. siūlome išvyką autobusu į **Abu Simbelio šventyklą. Iš vientisos uolos XIII a. pr. Kr. iškalta Abu Simbelio Didžioji šventykla – įstabus reginys. Nors skirta Egipto didžiųjų miestų globėjams, dievams – Tėbų Amonui, Memfio Ptahui ir Heliopolio Ra Harachčiui, Didžioji šventykla buvo pastatyta Ramzio II garbei. 33 m aukščio fasadas su keturiomis milžiniškomis soste sėdinčio Ramzio II statulomis turėjo nustebinti ir įbauginti, o interjeras atskleidė dievo ir valdovo lygybę. Sugrįžtate į Asuaną. Sustojate prie Asuano užtvankos, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Nilą ir Nasero ežerą. Pietūs laive. Išplaukiate į Kom Ombo, garsėjantį savo II a. pr. Kr. pradėta statyti graikų ir romėnų šventykla, skirta dviems dievams, dešinioji pusė – vietos dievui krokodilui Sobekui ir kairioji pusė – dievui sakalui Horui. Atvykus į Kom Ombo siūloma *ekskursija į šią šventyklą. ~18 val sugrįžtate į laivą ir toliau plaukiate į vakariniame Nilo krante įsikūrusį Edfu miestą. Vakarienė ir nakvynė laive.

 

6 DIENA (Edfu. Esnos šliuzai. Luksoras)

~6 val. *siūlome aplankyti dievo Horo šventyklą Edfu mieste. Šventykla pastatyta III – I a. pr. Kr. ir beveik du tūkstantmečius buvusi palaidota po smėliu ir dumblu, yra didžiausia ir geriausiai išsilaikiusi Ptolemėjų šventykla visame Egipte. Nors šventykla palyginti nesena, tačiau labai domina egiptologus, nes jos architektūra gana tiksliai imituoja senesnius faraonų statinius. Pusryčiai sugrįžus į laivą. Išplaukiate Luksoro link. Praplaukiate Esnos šliuzus. Pietūs laive. Pavakaryje atplaukiate į Luksorą. *Ekskursinė programa Luksore. Monumentaliųjų Luksoro ir Karnako šventyklų kompleksas, kurį senovės egiptiečiai vadino „Ipet-Isut“ (tobuliausia vieta), garsėjo visame senovės pasaulyje ir traukė turistus nuo graikų bei romėnų laikų. Apžiūrite Luksoro šventyklą rytiniame Nilo upės krante. Lankote papirusų muziejų. ~20 val. sugrįžtate į laivą. Vakarienė ir nakvynė laive.

 

7 DIENA (Luksoras)

Pusryčiai. Išsiregistruojate iš laivo. ~7 val. išvykstate Nilo vakarinio kranto link. Vakariniame Nilo krante stūkso Memnono kolosai – dvi masyvios 18 m aukščio akmens statulos, vaizduojančios faraoną Amenchotepą III ir jau beveik tris su puse tūkstančio metų stovinčios Tėbų nekropolyje. Lankotės garsiajame Karalių slėnyje, kur beveik 500 metų (XVI–XI a. pr. Kr.) buvo laidojami karalystės karaliai. Įrengdami kapus Tėbų kalvų gilumoje faraonai tikėjosi sukliudyti plėšikams vogti neįkainojamus turtus, palaidotus kartu su jais. Slėnį ypač išgarsino jame atrastas faraono Tutanchamono kapas (įėjimas į vidų – esant galimybei, už papildomą mokestį). Tėbų kalvų papėdėje iš dalies uolose iškirsta įspūdinga pomirtinė faraonės Hačepsutos šventykla – kvapą gniaužiantis reginys. Pietūs (už papildomą mokestį). Vykstate į bene labiausiai lankomą Egipto vietą po Gizos piramidžių – didingą Karnako šventyklą. Didžiulės Amenhotepo III kolonos, pastatytos Ramzio II kieme, didingos faraonų skulptūros ir garsioji 3 km ilgio sfinksų alėja, vedanti į Karnako šventyklą, ir šiandien daro didžiulį įspūdį. Puikus senovės Egipto architektūros pavyzdys yra Karnako šventyklos hipostilis, kurio tankų „mišką“ sudaro šimtas trisdešimt keturios 23 metrų aukščio kolonos, kurių paviršius padengtas bareljefais. Jų kapitelių, vaizduojančių besiskleidžiančius lotosų žiedus, skersmuo siekia 15 m. Išvykstate autobusu į Hurgadą. ~20 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hurgadoje.

 

8 DIENA 

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko, vykstate į Hurgados oro uostą. Skrydis: Hurgada – Vilnius.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1240 km

Pastabos:

 • Už priemoką galite pasirinkti poilsio savaitę prieš ar po kelionės
 • Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos
 • Kambarys: kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 150 €
 • Ekskursinė programa Kruizo Nilu metu ir mokami objektai Kaire ir Aleksandrijoje: turistas moka pats apie 295 € už visus * pažymėtus objektus
 • Mokama ekskursija *** į Abu Simbelio šventyklą – apie 85 € asmeniui
 • Rekomenduojami arbatpinigiai už aptarnavimą kelionės metu apie 35 €  
 • Egipto viza ir formalumų sutvarkymas: turistas moka pats apie 26,5 €

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio! Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Saugumo reikalavimai ir rekomendacijos keliaujantiems:


Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 1130 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , 3-4* viešbučiuose
 • Kelionės data2022 spalio 22-29 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 669 241 24 rima@baltictours.lt
Rima
Kelionių ekspertė