×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

7 dienų pažintinė kelionė autobusu ir Naujieji metai Šveicarijoje nuo - nuo 549 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Mokami objektai - apie 25 EUR ir 200 CHF (Šveicarijos frankų) asmeniui
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba)
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje
 • Pietūs ir vakarienės
 • Arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Miesto transporto bilietai
 • Ausinukų nuoma
 • Šventinė vakarienė 60 EUR/asm., 45 EUR/vaikui iki 16m. (užsakoma ir apmokama iš anksto agentūroje)

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
GRU 28 2019
Šeštadienis
Į
Vokietija
GRU 29 2019
Sekmadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Vokietija
GRU 29 2019
Sekmadienis
Į
Šveicarija
GRU 30 2019
Pirmadienis
Kelionė atgalAutobusu

Šveicarija
SAU 01 2020
Trečiadienis
Į
Austrija
SAU 01 2020
Trečiadienis
Kelionė atgalAutobusu

Austrija
SAU 03 2020
Penktadienis
Į
Lietuva
SAU 03 2020
Penktadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

ŠVEICARIJA

Kad ir kokiame Šveicarijos kampelyje atsidurtumėte, Jus lydės didinga kraštovaizdžio įvairovė. Kerinti kalnų didybė, siauri tarpekliai, krištolinio vandens šaltiniai ir kriokliais trykštantys į dangaus mėlynės spalvos ežerus stebins nuolatos! 

Ir jeigu jau tikrai nusprendėte, kad kita jūsų kelionės kryptis – nuostabioji Šveicarija, nepamirškite, kad ten jus džiugins didingosios Alpės, geriausias pasaulyje šokoladas ir neišsemiami kultūros paveldo lobiai. Čia kiekvienas keliautojas atras magišką šalies ramybę, kuri hipnotizuoja, o visas nuovargis išgaruoja tarsi dūmas.

 

KELIONĖS PROGRAMA

Viurcburgas – Stein Am Rhein – Šafhauzenas – Ciurichas – Jungfraujoch – Bernas – Reichenbacho Krioklys – Liucerna – Lichtenšteinas – Vaducas – Insbrukas

1 DIENA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA 

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Žemutinės Frankonijos sostinę ir vyndarystės centrą – Viurcburgą. Pažintis su miestu: įspūdinga *Marienburgo tvirtovė, buvusi vyskupų rezidencija; XVIa. statytas barokinėmis šventųjų skulptūromis papuoštas tiltas per Maino upę, jungiantis senąjį miestą su Marienbergo tvirtove; UNESCO paveldo baroko perlas – *Arkivyskupų Rezidencijos rūmų ansamblis su parku; romaniškoji Šv.Kilijono katedra su barokiniu interjeru; Noimiunsterio bazilika, XIIIa. pradėtas statyti Rotušės ansamblis. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paragauti *Frankonijos vyno vienoje iš Viurcburgo vyninių. Išvykimas iš Viurcburgo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA 

Pusryčiai. Kelionė į Šveicariją. Trumpas sustojimas prie Reino upės įsikūrusiame idiliškame Stein am Rhein miestelyje. Pažintis su senamiesčiu: pro Žemutinio bokšto vartus patenkama į pagrindinę Senamiesčio gatvelę, kurią puošia ištapyti pastatų fasadai su erkeriais, XVIa. statytas Rotušės pastatas, šv. Jurgio vienuolyno ir bažnyčios ansamblis. Kelionė palei Reiną vingiuojančiu keliu. Atvykimas į Šafhauzeną, sustojimas prie garsiųjų *Reino krioklių. Išvykimas į didžiausią Šveicarijos miestą Ciurichą. Pažintis su miestu: turtingoji Banhofštrasė, Ciuricho ežeras, Grossmunster katedra, Šagalo vitražais garsėjanti Fraumunster bažnyčia, miesto lopšys – Lindenhofo kalva. Besigėrint Sarner ir Lungern ežerais, įveikiant Briunig perėją (1008m) vykstama į Berno kantoną. Nakvynė viešbutyje.

 

4 DIENA 

Pusryčiai. Pasikėlimas *kalnų traukiniu į uolų, ledo ir sniego karalystę. Po svaiginančios kelionės traukiniu kalnų šlaitais atvyksite į Jungfraujoch – aukščiausiai Europoje esančią geležinkelio ir pašto stotį (3500m). Požeminiuose ledyno koridoriuose pasitiks ledo skulptūros, o nuotraukų ekspozicija papasakos nelengvą stoties įrengimo istoriją. Pasikėlimas greituoju liftu į įspūdingą Sfinkso terasą, kur žvilgsnį traukia didingame kalnų masyve išryškėjančios aukščiausios viršūnės: Jungfrau (4158m), Mionch (4099m), Eiger (3970m), ilgiausias Europoje Alečo ledynas (22km ilgio). Turistų paslaugoms restoranas, kavinė, suvenyrų parduotuvės. Grįžimas traukiniu į kalnų papėdę. Išvyka į Berną. Ekskursija po Šveicarijos sostinės senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO saugomų kultūros paminklų sąrašą: Parlamentas, Teatro aikštė, Šv.Vincento katedra, Arės upės panorama, Bokšto laikrodis, viduramžių fontanai. Vakare grįžimas į viešbutį. *Naujųjų metų sutikimas viešbučio restorane. Naujametis fejerverkas kalnų apsuptyje. Nakvynė viešbutyje.

 

5 DIENA 

Pusryčiai. Išvyka į kalnus – nepakartojamo grožio Šveicarijos Alpės, snieguotos viršūnės, žavingi miesteliai, nuostabūs ežerai ir tarpekliai. Kelionė link Meiringeno miestelio, kurį išgarsino ne tik saldumynai „morengai“, bet labiausiai – rašytojas A.K.Doilis. Funikulieriumi pasikeliama prie Reichenbacho krioklio, šalia kurio, pasak A.K.Doilio apsakymo, žymusis seklys Šerlokas Holmsas susigrūmė lemtingoje dvikovoje su profesoriumi Moriarčiu. Kelionė į Liucerną. Ekskursija po miestą: XIVa. statytas koplyčios tiltas (seniausias dengtas medinis tiltas Europoje), Vandens bokštas, Katedra, Liūto aikštė – XVIIIa. Monumentas Šveicarijos gvardiečiams atminti, Rotušė, gynybinė siena. Trumpas sustojimas nykštukinės valstybės sostinėje Vaduce. Esant galimybei, apžvalginė ekskursija turistiniu *traukinuku po Lichtenšteino sostinę. Išvykimas iš Lichtenšteino. Kelionė į Austriją. Nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA 

Pusryčiai. Atvykimas į Insbruką. InsbrukasTirolio sostinė, kuri buvo žinoma jau XIIIa. Tai menininkų ir laikrodininkų miestas, taip pat vienas legendinių šalies slidinėjimo kurortų. Visame pasaulyje žiemos sporto sostine vadinamas miestas traukia ne tik slidininkus puikiai paruoštomis trąsomis, bet ir žingeidžius keliautojus senovės dvelksmu bei įspūdingu kultūriniu paveldu. Ekskursija po miestą: *Imperatoriaus rūmai; XVI a. rūmų katedra *Hofkirche, kurios kriptoje ilsisi Imperatoriaus Maksimiliano I-ojo palaikai; miesto bokštas; „Auksinio stogelio“ namas. Laisvas laikas senamiestyje. Kelionė tęsiama į šalia Insbruko esantį *Krištolinį Svarovskio pasaulio muziejų. Muziejus žavi originalumu, savitą pasaulį sukuriančiais veidrodžiais, aliuzija į stebuklų šalį. Čia eksponuojami mažiausias ir didžiausias Svarovskio kristalai, šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis. Išvykimas į nakvynės vietą. Kelionė per Austriją, Vokietiją, Čekiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

 

7 DIENA 

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~4600 km.

SVARBU:

 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 145 EUR
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 25 EUR, 200 CHF (Šveicarijos frankų).
 • **Šventinė vakarienė 60 EUR/asm., 45 eur vaikui iki 16m. (užsakoma ir apmokama iš anksto agentūroje).

Pagrindinės išvykimo vietos į organizuojamas keliones autobusu:

 • Kaunas, Kauno pilies automobilių stovėjimo aikštelė (žemėlapis);
 • Vilnius, Forum Palace žemutinė automobilių stovėjimo aikštelė (žemėlapis).

*Turistų, gyvenančių kituose Lietuvos miestuose, patogumui siūlome pervežimo į pagrindines išvykimo vietas paslaugas. Dėl išvykimų iš kitų miestų teiraukitės nurodytais kontaktais!

*Dėl apgyvendinimo pavyzdžių kreiptis į atsakingą agentą nurodytais kontaktais!

*Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 14 dienų iki kelionės pradžios.

Išparduota
 • Kaina asmeniui549 €
 • Kelionės trukmė6 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 gruodžio 28 - 2020 sausio 3 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 549 €
 • Kelionės trukmė6 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 gruodžio 28 - 2020 sausio 3 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas