×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

12 dienų pažintinė kelionė autobusu ir poilsis Pietų Graikijoje nuo- nuo 619 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 11 nakvynių viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • Maitinimas: 11 pusryčių (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Ekskursija į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą – 35 EUR
 • Ekskursija į Olimpiją – 35 EUR
 • Ekskursija į Atėnus – 50 EUR
 • Pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu
 • Miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai (turistas moka pats apie 95 EUR už visus * pažymėtus objektus)
 • Arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Vilnius
GEG 13 2020
Trečiadienis
Į
Belgradas
GEG 14 2020
Ketvirtadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Belgradas
GEG 15 2020
Penktadienis
Į
Salonikai
GEG 15 2020
Penktadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Salonikai
GEG 18 2020
Pirmadienis
Į
Kurortas Graikijoje
GEG 18 2020
Pirmadienis
Kelionė atgalAutobusu

Kurortas Graikijoje
GEG 22 2020
Penktadienis
Į
Kalambaka
GEG 22 2020
Penktadienis
Kelionė atgalAutobusu

Kalambaka
GEG 23 2020
Šeštadienis
Į
Zvolenas
GEG 23 2020
Šeštadienis
Kelionė atgalAutobusu

Zvolenas
GEG 24 2020
Sekmadienis
Į
Vilnius
GEG 24 2020
Sekmadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Kitos datos: 2020 06 17 ; 2020 07 12 ; 2020 09 22 .

 

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • POILSIS PRIE JŪROS!
 • Dar daugiau nakvynių kurorte – 5 nakvynės ir 5 vakarienės kurorte!
 • Vakarienės kurorte įskaičiuotos į kelionės kainą!
 • Įspūdžių kupina kelionė su turininga ekskursine programa.
 • Pamatote svarbiausius antikinio pasaulio paminklus Mikėnuose, Epidaure, Olimpijoje, Delfuose  ir šalies sostinę Atėnus
 • Puiki proga visą dieną praleisti tik ilsintis ir mėgaujantis šiluma ir jūra

 

KELIONĖS PROGRAMA

 

1 DIENA

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užkandinių. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.

 

2 DIENA

Pusryčiai. Apie 7 val. pradedate kelionę per Slovakiją, Vengriją, Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Ekskursija mieste: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

 

3 DIENA

Pusryčiai. Apie 7:30  išvykstate Salonikų link. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Apie 18 val. atvykstate į Salonikus, užsiregistruojate viešbutyje ir leidžiatės į apžvalginę ekskursiją po miestą: Salonikų simbolis – Baltasis bokštas, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka ir rotonda, gynybinės miesto sienos, pastatytos Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais; Šv. Dimitrijaus bazilika. Nakvynė viešbutyje Salonikuose.

 

4 DIENA

Pusryčiai. Apie 10 val. išvykstate kurorto link. Pakeliui sustojate Termopiluose, kur, gindami tėvynę, žuvo 300 spartiečių. Vakare, apie 19:30  atvykstate į kurortą Pietų Graikijoje, Lutrakio apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

5 DIENA

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba apie 07:30, siūlome vykti į **ekskursiją į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią Antikos paminklą –*Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Vakare, apie 19 val., grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

7 DIENA

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba apie 7:30, siūlome vykti į **ekskursiją į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą pamatant Korinto kanalą. Vykstate į Mikėnus. Homero apdainuotieji Mikėnai – vienas iš seniausių Europos civilizacijos lopšių. 1874 m. atrastas įtvirtintas *Mikėnų rūmų kompleksas yra vienas iš seniausių sudėtingos tvirtovių architektūros pavyzdžių. Aplankote didžiausią kapavietę Graikijoje – Artėjo Tolosą, Trojos užkariautojo Agamemnono kapą, Liūtų vartus, kurių du reljefiniai liūtai byloja, kad II tūkstantmetyje pr. Kr. jau egzistavo monumentalioji architektūra; muziejų. Atvykstate į beveik tobula akustika garsėjantį Antikos laikų *Epidauro teatrą (IV a. pr. Kr.), kuriame telpa 12 000 žiūrovų. Vykstate į pirmąją nepriklausomos Graikijos sostinę Nafplijų, pavaikštote po jaukų senamiestį, apžiūrite *Palamidi tvirtovę, nuo kurios atsiveria pasakiški Argo įlankos vaizdai. Sustojate prie įspūdingo Korinto kanalo, jungiančio Egėjo ir Jonijos jūras. XIX a. iškastas 6,3 km ilgio ir 24 m pločio kanalas 400 km sutrumpino kelią laivams, kuriems nebereikėjo apiplaukti Peloponeso pusiasalio. Kanalą supa stačios uolos, iš kurių aukščiausios siekia net 17 m aukštį. Vakare, apie 17:30 val., grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

8 DIENA

PusryčiaiLaisvas laikas poilsiui prie jūros  arba apie 7:30, siūlome vykti į **ekskursiją į Olimpiją. Išvykstate į Olimpiją, kur Antikos laikais vykdavo žymiausios sportinės žaidynės. Čia dabar uždegama olimpinė ugnis. Aplankote *Olimpijos archeologinę vietovę ir apžiūrite senąjį Olimpinį stadioną, gimnaziją, palestrą, Dzeuso šventyklą, kurioje stovėjo vienas iš septynių Antikos stebuklų – iš aukso ir dramblio kaulo sukurta Dzeuso statula. Aplankote Olimpijos *muziejų, pavaikštote po turistinį miestelį. Pakeliui į kurortą, sustojate *degustuoti vietinio vyno ir alyvuogių aliejaus. Vakare, apie 19 val., grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

9 DIENAPusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus – vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Antikos laikais manyta, kad Delfai yra pasaulio centras. VIII a. pr. Kr. pab. jie pagarsėjo kaip Apolono buveinė, į kurią žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Vėliau Delfų orakulas įgijo politinę reikšmę, čia imta rengti kultūros ir sporto šventes – Pitines žaidynes. Apžiūrite *archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių), Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei *muziejų, kuriame saugomi Antikos meno šedevrai. Pravažiuojate alyvuogėmis garsėjantį Amfisos regioną, vėliau medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Nakvynei į viešbutį Kalambakoje atvykstate apie 19 val..

 

10 DIENA

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Kalambaka – nedidelis vaizdingas miestelis Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stūgso vienuolynai, kuriuose išvysite bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų), rankraščių ir t.t. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. UNESCO apibūdino šią vietovę kaip „žmonijos paminklą, kuris turi būti išsaugotas ateities kartoms“. Išvykstate Serbijos link. Vakare, apie 20:30 val. atvykstate į viešbutį Serbijoje. Nakvynė viešbutyje Paračino apylinkėse.

 

11 DIENA

Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate Slovakijos link. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Atykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.

 

12 DIENA

Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje įsikūrusių užkandinių. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate po vidurnakčio.

Kelionės metu nuvažiuojama ~6500 km.

 

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI

 

POLANA 3*

Zvolenas, Slovakija

Viešbutis Polana įsikūręs Zvoleno miestelio centre. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, telefonas, nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje veikia liftas, restoranas, baras.

 

SLAVIJA GARNI 3*

Belgradas, Serbija

Viešbutis Slavija įsikūręs Belgrado miesto centre. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, telefonas, nemokamas belaidis internetas, minibaras, oro kondincionierius, plaukų džiovintuvas. Viešbutyje veikia liftas, restoranas, baras.

 

TELIONI 3*

Salonikai, Graikija

Viešbutis Telioni įsikūręs Salonikų miesto centrinėje dalyje. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, telefonas, nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje veikia liftas, restoranas, baras.

 

ACHILLION HOTEL 4*

Loutraki, Graikija

Loutraki kurorto centre, apie 50 m iki paplūdimio. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Kambariuose yra vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas, televizorius, telefonas, oro kondicionierius, mini šaldytuvas, dalyje kambarių yra balkonai. Viešbutyje yra liftas, restoranas, baras, veikia belaidis internetas.

 

HOTEL VASSILIKON 3*

Loutraki, Graikija

Loutraki kurorto centre, apie 50 m iki paplūdimio. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Kambariuose yra vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas, televizorius, oro kondicionierius, mini šaldytuvas, dalyje kambarių yra balkonai. Viešbutyje yra liftas, pusryčių kambarys, baras, veikia belaidis internetas.

 

HOTEL REX 3*

Kalambaka, Graikija

Viešbutis Rex įsikūręs Kalambakos miestelio centre. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, telefonas, oro kondicionierius, plaukų džiovintuvas, nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje veikia restoranas, baras.

 

HOTEL PETRUS 3*

Paracin, Serbija

Viešbutis Petrus įsikūręs Paračino miestelio centre. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, telefonas, nemokamas belaidis internetas, minibaras, oro kondincionierius. Viešbutyje veikia liftas, restoranas, baras.

 

Papildoma informacija:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų.

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 95 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Garantuoti išvykimai:
  • ekskursija į Atėnus – 50 EUR
  • ekskursija į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą – 35 EUR
  • ekskursija į Olimpiją – 35 EUR

Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 95 EUR  120 EUR.

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą!

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Išparduota
 • Kaina asmeniui619 €
 • Kelionės trukmė11 nakvynių , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 gegužės 13 - 24 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 619 €
 • Kelionės trukmė11 nakvynių , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 gegužės 13 - 24 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas