×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

12 dienų pažintinė kelionė autobusu ir poilsis Pietų Graikijoje - nuo 609 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 11 nakvynių viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • Maitinimas: 11 pusryčių (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Ekskursija į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą – 35 EUR
 • Ekskursija į Olimpiją – 35 EUR
 • Ekskursija į Atėnus – 50 EUR
 • Pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu
 • Miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai (turistas moka pats apie 85 EUR už visus * pažymėtus objektus)
 • Arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Vilnius
RGS 16 2019
Pirmadienis
Į
Zvolenas
RGS 16 2019
Pirmadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Zvolenas
RGS 17 2019
Antradienis
Į
Belgradas
RGS 17 2019
Antradienis
Kelionė į priekįAutobusu

Belgradas
RGS 18 2019
Trečiadienis
Į
Salonikai
RGS 18 2019
Trečiadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Salonikai
RGS 21 2019
Šeštadienis
Į
Kurortas Graikijoje
RGS 21 2019
Šeštadienis
Kelionė atgalAutobusu

Kurortas Graikijoje
RGS 25 2019
Trečiadienis
Į
Kalambaka
RGS 25 2019
Trečiadienis
Kelionė atgalAutobusu

Kalambaka
RGS 26 2019
Ketvirtadienis
Į
Zvolenas
RGS 26 2019
Ketvirtadienis
Kelionė atgalAutobusu

Zvolenas
RGS 27 2019
Penktadienis
Į
Vilnius
RGS 27 2019
Penktadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Kitos datos: 2019 05 06 ; 2019 07 10 ; 2019 08 13 .

TRANSPORTAS

 • Keliaujama visiškai nauju 2019-ų metų autobusu!
 • Daug erdvės – tai patys patogiausi visų laikų autobusai, komfortiški tiek trumpose, tiek ilgose kelionėse.
 • Dvi atskiros klimato kontrolės zonos autobuso priekyje ir gale – galėsite mėgautis puikiu vidaus klimatu.
 • Ergonomiškos sėdynės garantuoja patogumą ilgose kelionėse. Sėdynės patogiai išdėstytos, lengvai pasiekiamos, paprastai reguliuojamos ir su patogiais nulenkiamais porankiais.
 • Naujoviška lubų koncepcija – sukuriamas kitoks erdvės jausmas. Galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais pro didžiulius autobuso langus.

 

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • POILSIS PRIE JŪROS!
 • Dar daugiau nakvynių kurorte – 5 nakvynės ir 5 vakarienės kurorte!
 • Vakarienės kurorte įskaičiuotos į kelionės kainą!
 • Įspūdžių kupina kelionė su turininga ekskursine programa.
 • Pamatote svarbiausius antikinio pasaulio paminklus Mikėnuose, Epidaure, Olimpijoje, Delfuose  ir šalies sostinę Atėnus
 • Puiki proga visą dieną praleisti tik ilsintis ir mėgaujantis šiluma ir jūra

 

KELIONĖS PROGRAMA

 

1 DIENA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje Zvoleno apylinkėse.

 

2 DIENA

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją, Serbiją. Atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Ekskursija mieste: Rotušė, Parlamento rūmai, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su iškilusia Belgrado tvirtove. Vakare siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

 

3 DIENA

Pusryčiai. Išvykstate Salonikų link. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykus į Salonikus apžvalginė ekskursija po miestą: Salonikų simbolis – Baltasis bokštas, imperatoriaus Galerijaus triumfo arka ir rotonda, gynybinės miesto sienos, pastatytos Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais; Šv. Dimitrijaus bazilika. Nakvynė viešbutyje prie Salonikų.

 

4 DIENA

Pusryčiai. Išvykstate kurorto link. Pakeliui sustojate Termopiluose, kur, gindami tėvynę, žuvo 300 spartiečių. Vakare atvykstate į kurortą Pietų Graikijoje, Lutrakio apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

5 DIENA

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros  arba siūlome vykti į **ekskursiją į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią Antikos paminklą –*Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

7 DIENA

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros  arba siūlome vykti į **ekskursiją į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą pamatant Korinto kanalą. Vykstate Argolidės link. Sustojate prie įspūdingo Korinto kanalo, jungiančio Egėjo ir Jonijos jūras. XIX a. iškastas 6,3 km ilgio ir 24 m pločio kanalas 400 km sutrumpino kelią laivams, kuriems nebereikėjo apiplaukti Peloponeso pusiasalio. Kanalą supa stačios uolos, iš kurių aukščiausios siekia net 17 m aukštį. Vykstate į Mikėnus. Homero apdainuotieji Mikėnai – vienas iš seniausių Europos civilizacijos lopšių. 1874 m. atrastas įtvirtintas Mikėnų rūmų kompleksas yra vienas iš seniausių sudėtingos tvirtovių architektūros pavyzdžių. Aplankote didžiausią kapavietę Graikijoje – Artėjo Tolosą, Trojos užkariautojo *Agamemnono kapą, *Liūtų vartus, kurių du reljefiniai liūtai byloja, kad II tūkstantmetyje pr. Kr. jau egzistavo monumentalioji architektūra; *muziejų. Vykstate į pirmąją nepriklausomos Graikijos sostinę Nafplijų ir pavaikštote po jaukų senamiestį, apžiūrite *Palamidi tvirtovę, nuo kurios atsiveria pasakiški Argo įlankos vaizdai. Atvykstate į beveik tobula akustika garsėjantį Antikos laikų *Epidauro teatrą (IV a. pr. Kr.), kuriame telpa 12 000 žiūrovų. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

8 DIENA

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros  arba siūlome vykti į **ekskursiją į Olimpiją. Išvykstate į Olimpiją, kur Antikos laikais vykdavo žymiausios sportinės žaidynės. Čia dabar uždegama olimpinė ugnis. Aplankote *Olimpijos archeologinę vietovę ir apžiūrite senąjį Olimpinį stadioną, gimnaziją, palestrą, Dzeuso šventyklą, kurioje stovėjo vienas iš septynių Antikos stebuklų – iš aukso ir dramblio kaulo sukurta Dzeuso statula. Aplankote Olimpijos *muziejų, pavaikštote po turistinį miestelį. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 
9 DIENA

Pusryčiai. Vykstate į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus – vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Antikos laikais manyta, kad Delfai yra pasaulio centras. VIII a. pr. Kr. pab. jie pagarsėjo kaip Apolono buveinė, į kurią žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Vėliau Delfų orakulas įgijo politinę reikšmę, čia imta rengti kultūros ir sporto šventes – Pitines žaidynes. Apžiūrite *archeologines Delfų įžymybes: Kastalijos šaltinį (pasak legendos, jo vanduo turi atjauninančių savybių), Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis; Atėnės šventyklą bei *muziejų, kuriame saugomi Antikos meno šedevrai. Pravažiuojate alyvuogėmis garsėjantį Amfisos regioną, vėliau medvilnės plantacijomis apsodintą Tesalijos lygumą. Nakvynė viešbutyje prie Kalambakos.

 

10 DIENA

Pusryčiai. Kalambaka – nedidelis vaizdingas miestelis Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stūgso vienuolynai, kuriuose išvysite bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų), rankraščių ir t.t. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. UNESCO apibūdino šią vietovę kaip „žmonijos paminklą, kuris turi būti išsaugotas ateities kartoms“. Išvykstate Serbijos link. Vakare atvykstate į viešbutį Serbijoje. Nakvynė viešbutyje Paračino apylinkėse.

 

11 DIENA

Pusryčiai. Išvykstate Slovakijos link. Kelionė per Serbiją, Vengriją. Atykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyjeZvoleno apylinkėse.

 

12 DIENA

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~6000 km.

 

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI

 

POLANA 3*

Zvolenas, Slovakija

Viešbutis Polana įsikūręs Zvoleno miestelio centre. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, telefonas, nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje veikia liftas, restoranas, baras.

 

SLAVIJA GARNI 3*

Belgradas, Serbija

Viešbutis Slavija įsikūręs Belgrado miesto centre. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, telefonas, nemokamas belaidis internetas, minibaras, oro kondincionierius, plaukų džiovintuvas. Viešbutyje veikia liftas, restoranas, baras.

 

TELIONI 3*

Salonikai, Graikija

Viešbutis Telioni įsikūręs Salonikų miesto centrinėje dalyje. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, telefonas, nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje veikia liftas, restoranas, baras.

 

ACHILLION HOTEL 4*

Loutraki, Graikija

Loutraki kurorto centre, apie 50 m iki paplūdimio. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Kambariuose yra vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas, televizorius, telefonas, oro kondicionierius, mini šaldytuvas, dalyje kambarių yra balkonai. Viešbutyje yra liftas, restoranas, baras, veikia belaidis internetas.

 

HOTEL VASSILIKON 3*

Loutraki, Graikija

Loutraki kurorto centre, apie 50 m iki paplūdimio. Netoliese veikia daugybė kavinių ir parduotuvių. Kambariuose yra vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas, televizorius, oro kondicionierius, mini šaldytuvas, dalyje kambarių yra balkonai. Viešbutyje yra liftas, pusryčių kambarys, baras, veikia belaidis internetas.

 

HOTEL REX 3*

Kalambaka, Graikija

Viešbutis Rex įsikūręs Kalambakos miestelio centre. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, telefonas, oro kondicionierius, plaukų džiovintuvas, nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje veikia restoranas, baras.

 

HOTEL PETRUS 3*

Paracin, Serbija

Viešbutis Petrus įsikūręs Paračino miestelio centre. Visuose numeriuose yra televizorius, vonios kambarys su dušu arba vonia ir tualetu, telefonas, nemokamas belaidis internetas, minibaras, oro kondincionierius. Viešbutyje veikia liftas, restoranas, baras.

 

Papildoma informacija:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų.

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 85 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • ekskursija į Atėnus – 50 EUR,
 • ekskursija į Mikėnus, Nafplijų ir Epidaurą – 35 EUR,
 • ekskursija į Olimpiją – 35 EUR.

Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina – 95 EUR  120 EUR.

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą!

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Užpildžius formą, nurodytais kontaktais su jumis susieks kelionės agentas ir patvirtins kelionės rezervaciją.
Kiti panašūs pasiūlymai
 • Kaina asmeniui nuo 609 €
 • Kelionės trukmė11 nakvynių , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 rugsėjo 16 - 27 d.
nuo 609 €
Užsakyti dabar

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 618 36666 justina@baltictours.lt
Justina
Kelionių ekspertė