×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Nuostabus 12 dienų pažintinis turas autobusu į Juodkalniją su plačia ekskursijų programa vos nuo - nuo 489.02 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 4 tarpinės nakvynės su pusryčiais viešbučiuose
 • 7 nakvynės su pusryčiais Juodkalnijos kurortuose (6 - kurorte prie Adrijos jūros ir 1 - unikalaus grožio kalnų kurorte)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • Plati ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Mokami objektai (turistas moka pats apie 70 € už visus * pažymėtus objektus)
 • Kurorto mokestis (suaugusiems ir jaunimui (13-18 m.) – 9 Eur
 • 7 vakarienės (1 kalnų kurorte ir 6 pajūrio kurorte) - 99 EUR, vaikams iki 13 m. - 79 EUR
 • Kondicionierius kambaryje kurorte prie Adrijos jūros – 40 EUR kambariui
 • Kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba)
 • Miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma
 • Pietūs ir vakarienės
 • Miestų turistiniai mokesčiai
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
RGS 14 2019
Šeštadienis
Į
Juodkalnija
RGS 16 2019
Pirmadienis
Kelionė atgalAutobusu

Juodkalnija
RGS 23 2019
Pirmadienis
Į
Lietuva
RGS 25 2019
Trečiadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Kelionės akcentai:

 • Budapeštas. Pasivaikščiosite viduramžiškame senamiestyje, nuo Budos pilies aikštelės gėrėsitės didinga Pešto panorama.
 • Sarajevas. Nusikelsite į osmanų valdymo laikus siaurose senamiesčio gatvelėse, kur šurmuliuoja turgus, dirbtuvėse pluša amatininkai, iš kaminų kyla dūmai, sumišę su kepamos mėsos kvapu.
 • Juodkalnija – spalvinga kaip vaivorykštė, laisva kaip vėjas, nepagaunama kaip skrajojantys paukščiai…
 • Albanija – viliojanti, traukianti, užburianti, maža lyg vaiko pėdelė ir paslaptinga lyg miglose skendintis labirintas.
 • Keliausite po Durmitoro nacionalinį parką (UNESCO paveldas). Jus pakerės kvapą gniaužiančio grožio kraštovaizdis: plynaukštė, padengta pievų ir miškų, stūksantys sniego kepurėmis pasipuošę kanai ir mėlynuojančios ežerų akys.
 • Leiskite savo skrandžiams pajusti Juodkalnijos virtuvės skonius – paragaukite: kačamako, kajmako, musakos, pršut, čevapčiči, paskanaukite lašelį slivovicos, rakijos, vranacu ar geriausio Juodkalnijos alaus nikšičko.
 • 7 nakvynės su pusryčiais Juodkalnijos kurortuose (6 nakvynės kurorte prie Adrijos jūros ir 1 nakvynė unikalaus grožio kalnų kurorte).

 

JUODKALNIJA

Juodkalnija – viena seniausių Europos šalių. Maža, tačiau be galo graži valstybė, įsikūrusi Viduržemio jūros baseine ir nuo Italijos atskirta Adrijos jūros vandenimis. Ji turistus vilioja savo įspūdinga gamta, į Adrijos jūrą besileidžiančiais didingais kalnais ir gausiu istorijos paveldu.  Šiame nedideliame plote patirsite daugybę įspūdžių – pasigrožėsite piečiausiu pasaulio fiordu, giliausiu Europoje Taros upės kanjonu. Kiekvienas Juodkalnijos kampelis yra unikalus savo gamta, ir visa tai yra išsidėstę tokiame plote, kokį užimtų penktadalis Lietuvos. 

KELIONĖS PROGRAMA

 

1 DIENA

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją, Vengriją. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykimas į Vengrijos sostinę – *Budapeštą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis ir autobusu po miestą: Budos pilies ansamblis su barokine Šv.Trejybės kolona, gotikine Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos, Pešto panorama nuo neoromaninės tvirtovės – Žvejų bastiono. XIV a. statyti Karalių rūmai. Peštas: Belvarošo bažnyčia, neogotikiniai Parlamento rūmai, neorenesansinė Šv.Stepono katedra – bazilika, Operos ir baleto teatras. Išvykimas iš Budapešto, kelionė per Vengriją, Kroatiją, Bosniją ir Hercegoviną. Nakvynė viešbutyje.

 

3 DIENA

Pusryčiai. *Sarajevas – daugiakultūrės bendrijos buvimo ir jos suirimo liudininkas, Europos trapumo ženklas. Pažintis su Bosnijos ir Hercegovinos sostine autobusu ir pėsčiomis: senojo miesto osmaniško, austriško ir bosniško gyvenimo palikimas – Baščaršijos prekyvietė, karavansarajai, mečetės, stačiatikių cerkvės ir katalikų bažnyčios, buvusios rotušės ir nacionalinės bibliotekos griuvėsiai, Miljackos upės tiltai, menantys I-ojo pasaulinio karo pradžią, 1984m. Olimpinių žaidynių kompleksas, 1992-1995m. apsiausties aukų tūkstantinės kapinės, naujos modernaus miesto statybos. Kelionė per Bosniją ir Hercegoviną.

Išvykimas į Juodkalniją, pakeliui aplankant *Mostarą – miestą abipus Neretvos upės, kurios krantus jungia senasis akmeninis tiltas. Pažintis su Mostaro senamiesčiu, kuriame susipina rytų ir vakarų kultūros, senieji turkiški namai, minaretai, katalikiškos bažnyčios, viduramžiški pastatai. Kelionė per Bosniją ir Hercegoviną. Vakare atvykimas į vieną iš Juodkalnijos kurortų prie Adrijos jūros. Vakarienė. Nakvynė privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione. 

 

4 – 8 DIENA

Poilsis prie Adrijos jūros viename iš Juodkalnijos kurortų. Čia Jūsų laukia Adrijos jūra, smėlio paplūdimiai, pakrantę supantys nepakartojamo grožio kalnai, švelnus Viduržemio jūros klimatas, saulėtos dienos, šilti vakarai bei pažintis su šalimi ekskursijų metu. Nakvynės privačiame sektoriuje, viešbutyje, pensione (su pusryčiais ir vakarienėmis).

Jūsų pažinčiai su šalimi organizuojame šias nemokamas išvykas:

1. Visos dienos išvyka po gražiausias Juodkalnijos vietas. Kelionė į *Ostrogo vienuolyną – antrą pagal svarbą Juodkalnijos dvasinį centrą, įsikūrusį įspūdingose uolose 900m aukštyje. Ostrogo vienuolyną XVIIa. įkūrė vienas iš keturių pagrindinių Juodkalnijos šventųjų – Šv.Vasilijus, kurio palaikai, pasak tikinčiųjų, turėdami gydančią galią, pavertė Ostrogo vienuolyną piligrimų traukos centru. Kelionė link didžiausio Balkanų pusiasalyje Skadaro ežero. *Pietūs ežero pakrantėje įsikūrusiame restorane – juodkalnėnų nacionalinės virtuvės patiekalai, jauki šeimyninė aplinka. Po pietų – *plaukiojimas laivu pačiomis vaizdingiausiomis ežero vietomis. Ostrogo vienuolyno įėjimo bilietas, pietūs restorane ir plaukiojimas valtimis – už papildomą mokestį.

2. Išvyka į senovinį *Kotoro miestą, minimą nuo III a.pr.Kr., įsikūrusį prie piečiausio Europoje Kotoro įlankos fiordo. Pažintis su senamiesčiu, apsuptu galinga tvirtovės siena: Šv. Luko bažnyčia, Kunigaikščių rūmai, Katedra ir katedros aikštė, Šv. Trifonijaus soboras, pastatytas XIIa., Napoleono teatras, laikrodžio bokštas. Esant galimybei, malonus *plaukimas turistiniu laiveliu Adrijos jūra, kalnų apsupta Kotoro įlanka, vadinama piečiausiu Europos fiordu (už papildomą mokestį): kalnai, nuošalios įlankėlės, smėlio paplūdimiai, istoriniai miesteliai ir vienuolynai. Taip pat lankysime Budvos kurortą – tai vienas gražiausių šalies miestų, menančių venecijiečių užkariavimo laikus. 

 

3. Išvyka į Ulcinį ir Senąjį Barą. Ulcinis – piečiausiai Juodkalnijoje esantis, gilią istoriją turintis daugiakultūris miestas, kurio gyventojų dauguma – albanai, tebegyvenantys pagal savas tradicijas. Ant uolėto skardžio amfiteatru išsidėstę namai, senos mečetės ir aukšti minaretų siluetai, stačiai žemyn vingiuojančiose gatvelėse vyksta triukšminga prekyba, iš daugybės užeigų ir restoranų sklinda rytietiškos virtuvės kvapai.

Senasis Baras, vadinamas Juodkalnijos Pompėja, yra išsaugojęs šimtus pastatų, menančių visą krašto istoriją: venecijietiškas miesto sienas, XIVa. stačiatikių cerkves, turkišką pirtį, akveduką. Miestas įsikūręs 5 km nuo jūros Londžos kalno šlaite, apsuptas alyvmedžių giraičių, tarp kurių ir pats seniausias tūkstantmetis Juodkalnijos alyvmedis. Senasis Baras garsėja seniausia šalyje turgaviete, kurioje galima paragauti ir nusipirkti vietinės lozos, vyno, rūkyto karpio iš Crmnicos, ožkų pieno sūrio iš Sestano, naminio alyvuogių aliejaus, Senojo Baro skanumyno Imam bajeldi.

P.S. Ši išvyka organizuojama atsižvelgiant į apgyvendinimo vietą, t.y. jei grupė apgyvendinama Ulcinio kurorte, išvyka vyktų tik į Senajį Barą.

Poilsis prie Adrijos jūros arba išvykos už **papildomą mokestį (organizuojamos susidarius ne mažesnei kaip 20 turistų grupei):

1. Išvyka į **Albaniją. Pažintis su egzotiška Europos valstybe, kitaip vadinama „kalnų erelių šalimi“. Atvykimas į Škoderį – vieną seniausių Europos miestų, įsikūrusį prie didžiausio Albanijoje Škoderio (Skadaro) ežero. Apžiūrėsite legendinę Rozafos tvirtovę. Išvykimas į Tiraną – Albanijos sostinę. Pažintis su miesto centru, Skanderbergo aikštė ir jos prieigos. Išvykimas į Krują, miestą kalnuose, menantį legendinio albanų karžygio Skanderbergo pasipriešinimo osmanams kovas. Viduramžių tvirtovė, etnografinis muziejus, turkų laikų prekybinė gatvė, kurioje gausiausias albaniškų suvenyrų pasirinkimas. Pagal pageidavimą *pietūs nacionalinės albanų virtuvės restorane. Kaina ~ 50 EUR/asm. (bilietai į muziejus kainuoja papildomai: Krujos muziejus – 2 EUR, nacionalinis Tiranos muziejus – 3 EUR). 

 

2. **Raftingas – tai kvapą gniaužianti kelionė plaustais laukine, švaria, be galo sraunia Taros upe. Šimtmečio senumo erozija suformavo 82 km kanjoną, kai kuriose vietose jo gylis siekia 1300 m. Nenuostabu, kad Tara traukia vandens pramogų ir adrenalino mėgėjus, o UNESCO ją įtraukė į gamtos paveldo sąrašą. Staigiuose upės slenksčiuose apmiršta širdis nuo aštrių pojūčių, o tyliose žemumose užgniaužia kvapą nuo supančios gamtos grožio bei didybės. Puikūs nacionalinių patiekalų pietūs šalia šniokščiančių upės vandenų. Kaina ~ 70 EUR/asm.

3. **Vyno kelias. Podgoricos apylinkės nuo seno garsėjo puikiais vynuogynais ir vyndarystės tradicijomis. Crmnicos rajone Brceli kaime lankysite šeimai priklausantį vynuogyną bei senovinę taverną Sojak, kuriai daugiau nei 300 metų. Ekskursijos metu pabūvosite vynuogyne, stebėsite vyno gamybos procesą, paragausite naminio vyno su tikru kaimišku užkandžiu (rūkytas kumpis, sūris, medus, vaisiai). Kalnų keliais kelionę tęsite pro dabartinę sostinę Podgoricą į senąją Juodkalnijos sostinę Cetinę – miestelį, prisiglaudusį kalnų papėdėje. Apžiūrėsite kunigaikščio Nikolos rūmus ir vienuolyną, kuriame saugoma Jono Krikštytojo ranka. Kaina ~ 52 EUR/asm.

4. Dienos išvyka į legendinį Kroatijos miestą – tvirtovę **Dubrovniką, savo grožiu stebinantį net daug mačiusį keliautoją. Jo senamiestis apjuostas pylimais ir dviejų kilometrų ilgio įspūdingo pločio ir aukščio *siena, nuo kurios atsiveria jaukus ir tuo pačiu didingas viso miesto vaizdas. Siaurutės miesto gatvelės nuves prie didingų Sponzos ir Kunigaikščio rūmų su miesto globėjo Šv. Blažiejaus bažnyčia, Katedros su Ticiano Mergelės Marijos dangun ėmimo paveikslu ir eksponatais turtingų muziejų. Dubrovnikas – tikras architektūros šedevras, dėl išskirtinio savo grožio įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Sakoma, kad pasaulyje su Dobrovniku gali lygintis nebent Venecija ir Amsterdamas. Kaina ~ 45 EUR/asm. 

5. Plaukimas **Bojana upe ir pietūs žuvies restorane. Bojana – 41 km ilgio upė Albanijoje ir Juodkalnijoje, turinti dvi vagas tarp kurių yra įsispraudusi trikampė didžiausia Juodkalnijos sala Ada Bojana (6 km²). 3 km ilgio smėlio paplūdimį yra pamėgę nudistai – čia vienas didžiausių nudistų kompleksų Europoje. Palankus vasaros popiečių vėjas traukia burlentininkus ir kaituotojus. Saloje puikūs jūros gėrybių restoranai – galėsite paragauti šviežios žuvies ir įvairių jūros gėrybių patiekalų. Kaina nuo 48 EUR/asm.

SVARBU! Vykstant į papildomas mokamas išvykas (su vietos agentūromis) į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, rusiškai kalbančio vadovo paslaugos, kai kurios papildomos paslaugos. Už bilietus į mokamus objektus, kai kurių vietinių gidų paslaugas mokama papildomai (žr. kelionės atmintinę www.gruda.lt).

P.S. Kelionių organizatorius „Kauno Grūda“ neatsako už vietinių agentūrų organizuojamų ekskursijų ir pramogų kokybę. 

 

9 DIENA

Pusryčiai. Išvykimas iš pajūrio kurorto. Įspūdingas Moračos upės kanjonas, palei kurį driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Trumpas sustojimas prie XIIIa. *Moračos vienuolyno. Apsilankymas *Biogradska Gora nacionaliniame parke, kurį 1878m. įkūrė karalius Nikola. Aukščiausios Bjelasicos kalno viršūnės Crna Glava (2139m) šlaitai, apaugę šimtamečių kėnių, beržų ir bukų mišku, yra vadinami paskutinėmis Europos „džiunglėmis“, o didžiųjų viršūnių papėdėje tyvuliuoja Biogrado ežeras. Kelionė palei Taros upės kanjoną, dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens dar vadinamo “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, kai kuriose vietose jo gylis siekia net 1300m. Pasivaikščiojimas virš kanjono unikaliu tiltu per Taros upę, kuris vadinamas „Tiltų karaliumi”. Kalnų keliais tęsiame kelionę po *Durmitoro nacionalinį parką. Atvykimas į Žabljaką, visame Balkanų pusiasalyje aukščiausiai virš jūros lygio (1456m) įsikūrusį miestelį, žavų kalnų kurortą. Esant galimybei, pasivaikščiojimas iki Juodojo (Crno) ežero, šalia kurio dunkso aukščiausia Juodkalnijos viršukalnė – Bobotov Kuk (2522m). Vakarienė. Nakvynė viešbutyje, pensione.

 

10 DIENA

Pusryčiai. Išvykimas iš Juodkalnijos. Kelionė per Serbiją. Atvykimas į Serbijos sostinę *Belgradą. Tai miestas, įsikūręs Vakarų ir Rytų pasaulių sankryžoje, patyręs krikščionių religijos skilimą, išugdęs kovingą ortodoksų cerkvę, šimtmečius vadovavusią kovose su islamiškąja osmanų imperija. Ekskursija Belgrade autobusu ir pėsčiomis: Šv.Savos cerkvė – monumentaliausias Belgrado pastatas ir didžiausia ortodoksų šventykla Balkanuose, skirta pagrindiniam Serbijos šventajam ir globėjui. Senamiestis (Stari Grad), kuriame išlikusi XIXa. Belgrado atmosfera: Serbijos Parlamento rūmai ir miesto Rotušė, centrinė Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir Nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas, išsaugojęs skirtingų laikotarpių tvirtovės liekanas, puiki Dunojaus ir Savos upių santakos panorama. Pageidaujantieji laisvu laiku gali pasivaikščioti kunigaikščio Michailo gatvėje, pagrindinėje miesto pėsčiųjų alėjoje, kuri nuo 1979m. Serbijos respublikos yra saugoma kaip unikaliausia ir viena seniausių bei reikšmingiausia kultūrinė miesto aplinka. Įspūdingi XIXa. pastatai, kuriuose įsikūrę daugybė knygynų, galerijų, kavinių ir įvairiausių parduotuvėlių. Nakvynė viešbutyje.

 

11 DIENA

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į *Kečkemetą – nedidelį, bet spalvingą kaip „mugės meduolis“ miestelį. Išsaugojęs viduramžių mažų miestelių dvasią, jis kviečia pasimėgauti ramybe ir jaukumu. Senamiesčio gatveles puošia namai su nedideliais bokšteliais ant stogų ir vitražais languose. Kai kuriuos namus puošia nuostabaus grožio mozaikos. Beveik kiekvienas namas – nepakartojamas meno kūrinys. Trumpa ekskursija po miestą: pagrindinė miesto Košuto aikštė, neoromaninio stiliaus Rotušė, Art Nouveau stiliaus Cifra rūmai, miesto teatras, traukiantis akį savo nepakartojamais fasado lipdiniais. Išvykimas iš Kečkemeto. Kelionė per Vengriją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

 

12 DIENA

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~6500 km.

 

Papildoma informacija:

 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 119 Eur.
 • *Mokamiems objektams turėti: nuo ~70 Eur.
 • 7 vakarienės (1 kalnų kurorte ir  6 pajūrio kurorte)  – 99 EUR, vaikams iki 13 m. – 79 EUR.
 • Kondicionierius kambaryje kurorte prie Adrijos jūros – 40 EUR kambariui.
 • **Papildomos mokamos ekskursijos, organizuojamos susidarius ne mažesnei kaip 20 turistų grupei.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. 

Pagrindinės išvykimo vietos į organizuojamas keliones autobusu:

 • Kaunas, Kauno pilies automobilių stovėjimo aikštelė (žemėlapis);
 • Vilnius, Forum Palace žemutinė automobilių stovėjimo aikštelė (žemėlapis).

*Turistų, gyvenančių kituose Lietuvos miestuose, patogumui siūlome pervežimo į pagrindines išvykimo vietas paslaugas. Dėl išvykimų iš kitų miestų teiraukitės nurodytais kontaktais!

Išparduota
 • Kaina asmeniui489.02 €
 • Kelionės trukmė11 nakvynių , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 rugsėjo 14 - 25 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 489.02 €
 • Kelionės trukmė11 nakvynių , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 rugsėjo 14 - 25 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 618 36666 justina@baltictours.lt
Justina
Kelionių ekspertė