×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

10 dienų pažintinė kelionė autobusu: Prancūzijos Provansas ir Žydrasis krantas nuo - nuo 829 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 9 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Mokami objektai (turistas moka pats apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektus)
 • Pietūs ir vakarienės, gėrimai
 • Miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Vilnius
BIR 10 2020
Trečiadienis
Į
Vokietija
BIR 11 2020
Ketvirtadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Vokietija
BIR 12 2020
Penktadienis
Į
Austrija
BIR 12 2020
Penktadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Austrija
BIR 13 2020
Šeštadienis
Į
Monakas
BIR 13 2020
Šeštadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Monakas
BIR 14 2020
Sekmadienis
Į
Prancūzija
BIR 14 2020
Sekmadienis
Kelionė atgalAutobusu

Prancūzija
BIR 18 2020
Ketvirtadienis
Į
Vokietija
BIR 18 2020
Ketvirtadienis
Kelionė atgalAutobusu

Vokietija
BIR 19 2020
Penktadienis
Į
Vilnius
BIR 19 2020
Penktadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Kitos datos: 2020 08 29 .

TRANSPORTAS

 • Keliaujama visiškai nauju 2019-ų metų autobusu!
 • Daug erdvės – tai patys patogiausi visų laikų autobusai, komfortiški tiek trumpose, tiek ilgose kelionėse.
 • Dvi atskiros klimato kontrolės zonos autobuso priekyje ir gale – galėsite mėgautis puikiu vidaus klimatu.
 • Ergonomiškos sėdynės garantuoja patogumą ilgose kelionėse. Sėdynės patogiai išdėstytos, lengvai pasiekiamos, paprastai reguliuojamos ir su patogiais nulenkiamais porankiais.
 • Naujoviška lubų koncepcija – sukuriamas kitoks erdvės jausmas. Galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais pro didžiulius autobuso langus.

 

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Gėritės įspūdingo grožio Provanso gamta įkvėpusia ne vieną dailininką ir rašytoją – žolelėmis kvepiančios kalvos, jachtų pilni uostai, žydras vanduo;
 • Aplankote spalvingą istoriją menančius Provanso ir Žydrosios pakrantės  miestus – Marselį, Nicą, Rusijoną, Provanso Eksą, Baux-de-Provence;
 • Laivu plaukiate į A. Diuma romane „Grafas Montekristas“ minimą Ifo tvirtovę;
 • Garsioji Marselio žuvienė ir subtilaus skonio vynas – tai, ką būtina paragauti!
 • Mėgaujatės Gardos ežero ramybe, prabanga ir spindesiu gėritės Monako kunigaikštystėje, į kvapų jūrą pasineriate „Fragonard“ kvepalų gamykloje Grase.

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Keliaudami per Lenkiją, sustojate papietauti vienoje iš pakelės užeigų. Vakare, apie 20 val. atvykstate į viešbutį Lenkijos–Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA (Rėgensburgas)

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Rėgensburgą. Viduramžių dvasią išsaugojusio miesto senamiestis ne tik didžiausias Vokietijoje, bet ir 2006 m. įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą. Rėgensburgo gyventojai gana vėlai pamilo savo senamiestį. Dar praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje buvo planuota istorinį palikimą nugriauti, o jo vietoje pastatyti naują miestą. Šiandien visi džiaugiasi, kad taip neįvyko. Mieste daugiau nei 1500 saugomų pastatų. Ekskursijos metu pamatote miesto simbolį Akmeninį tiltą, praeinate pro Tilto vartus, iškart už kurių išlikęs druskos sandėlis, šalia jo, viena seniausių miesto užeigų – „Dešrelių virtuvė“; Senoji rotušė, kurioje posėdžiavo pirmasis Šventosios Romos imperijos parlamentas; aukščiau už kitus miesto pastatus iškilusi Šv. Petro katedra. Laisvas laikas senamiestyje, kur galite paskanauti vietinių dešrelių ir pakelti bavariško alaus bokalus. Išvykstate Italijos link. Nakvynei viešbutyje Insbruko apylinkėse atvykstate apie 22 val..

 

 

3 DIENA (Insbrukas, Svarovskio kristalų muziejus)

Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate į Insbruką. Atvykus trumpa ekskursija po senamiestį. Pasivaikštote viena gražiausių gatvių daugybe erkerių išpuoštais namais. Grožitės įspūdingu „Auksinio stogelio“ erkeriu, aplankote Šv. Jokūbo katedrą, garsėjančią italų tapytojo Luko Kranacho kūriniu. Vykstate į *Svarovskio kristalų muziejų, kurio įėjimą saugo įspūdingas milžinas spindinčiomis akimis ir iš burnos besiveržiančiu kriokliu. Muziejuje eksponuojami mažiausias ir didžiausias Svarovskio kristalai, šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis.  Nakvynė viešbutyje Genujos apylinkėse. Viešbutį pasiekiate apie 21 val.

 

 

4 DIENA (Monakas, Nica)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Važiuojate Ligūrijos jūros pakrante Nicos link. Jūra, palmės, gėlės, didingos vilos, virtinė mažų miestelių ir kurortų jus lydės visą kelią. Apie pietus atvykstate į Monako kunigaikštystę. Nykštukinė valstybė Monakas – anklavas Prancūzijos teritorijoje, tankiausiai apgyvendinta Europos valstybė. Viena iš saugiausių pasaulio vietų su palankiomis finansinėmis sąlygomis. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Ekskursija Monake: „aukso mylia“ vadinamas Monte Karlo rajonas, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra, *Monako princo rūmai, *egzotinis sukulentų sodas. 

 

Keliaujate į Provanso regioną. Provanso ochros raudonio žemė, žydintys levandų ir saulėgrąžų laukai, apelsinmedžių žiedai, žaliuojančių platanų pavėsis ir kobalto mėlynumo dangus įkvėpė ne vieną garsų menininką. Čia gimė garsūs Van Gogo, Sezano, Gogeno kūriniai.  Apie 17 val. atvykstate į Nicą. Pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų; aplankote Šv. Reparatės katedrą.  Nakvynės Viešbutyje Nicoje.

 

5 DIENA (Grasas. Verdono kanjonas, Moustiers – de Sainte Marie)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į kalvų apsuptą „kvepalų sostinę“ Grasą, kur aplankote parfumerijos gamyklos „Fragonard“ ekspoziciją ir parduotuvę. Kelionę tęsiate Verdono tarpeklio link. Tai daugiau nei 20 km besidriekiantis tarpeklis, kurio gylis vietomis siekia ir iki 700 metrų,  didžiausias ir vienas gražiausių Europoje. Verdono tarpeklį suformavo Verdono upė, įtekanti į Sainte-Croix (Šventojo Kryžiaus) ežerą. Sustojate apžvalgos aikštelėje, nuo kurių atsiveria kvapą gniaužiančios panoramos. Liepos mėnesį žydint levandoms, sustosime pasigrožėti į horizontą nutįstančiais mėlynuojančiais laukais. Pakeliui užsukate į Moustiers – de Sainte Marie kaimą, kuris 1981 m. įtrauktas į gražiausių Prancūzijos kaimų sąrašą. Pasigrožite idilišku kaimeliu, katedra, senosiomis kaimo sienomis ir fontanais. Pietūs. Pakeliui sustojate prie Saint Croix (Šventojo Kryžiaus) smaragdinio ežero. Kelionę tęsiate į vieną seniausių Prancūzijos miestų – Marselį. Apie 20 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Marselyje.

 

 

6 DIENA (Marselis: senamiestis ir žuvienės degustacija)

Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate iš viešbučio. Toliau keliaujate po Provansą. Pažintis su vienu seniausių Prancūzijos miestu – Marseliu. Pati gyviausia vieta Marselyje – senasis uostas, įrėmintas senųjų fortų. Ekskursiją po Marselio senamiestį: „deimantinis“ namas, Panier kvartalas, senoji prieglauda Vielle CharitePageidaujantiems – garsiosios Marselio bouillabaisse (žuvienės) degustavimas (už papildomą mokestį ~20-25 €). Po pietų turistiniu *traukinuku apvažiuojate Marselio įžymybes. Pasikeliate į aukščiausią miesto kalvą, kurią karūnuoja Dievo Motinos Saugotojos bazilika. Nuo 162 m aukščio kalvos atsiveria nuostabus vaizdas į miestą, uostą ir jūrą. Nakvynė viešbutyje Marselyje.

 

 

7 DIENA (Marselis: Ifo tvirtovė, Avinjonas)

Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate iš viešbučio. Siūlome *plaukti laivu (esant tinkamoms oro sąlygoms) į Ifo tvirtovę, pastatytą saloje, nutolusioje nuo miesto per tris kilometrus. *Tvirtovė, kuri niekada nebuvo apgulta ir nepatyrė mūšių karščio, nuo XVII a. tapo valstybės kalėjimu. Garsiausias jos kalinys – J. C. Faria, kurį nemirtingu padarė A. Diuma romane „Grafas Montekristas“. Apie  16 val. atvykstate į „antrąja Roma“ vadinamą Avinjoną. Ekskursija po senąjį miestą, išsidėsčiusį gynybinių sienų viduje. Apžiūrite didingus *Popiežių rūmus, vienus didžiausių feodalinių rūmų Europoje; šalia esančią bažnyčią, kurioje palaidoti popiežiai Benediktas XII ir Jonas XXII; XIX a. atnaujintą senamiestį. Nakvynė viešbutyje Avinjone.

 

8 DIENA (Baux-de-Provence, Rusijonas)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į „tūkstančio fontanų miestu“ vadinamą buvusią Provanso sostinę – Provanso Eksą. Ekskursija po meno ir mokslo centrą: Šv. Išganytojo katedra su N. Froment triptiku „Degantis krūmas“ (XV a.), Rotušės aikštė, Mirabeau alėja su fontanais, aristokratiškas XVII a. Mazarinio vardo kvartalas. Pasiekiate nedidelį žavų viduramžių miestelį Baux-de-Provence, terasomis kylantį į beveik 900 m aukštį. Trumpas pasivaikščiojimas siauromis, vingiuotomis gatvelėmis. Nuo miesto tvirtovės sienų galima pasigrožėti Aplankote spalvingąjį Rusijoną, miestą, skendintį nepaprastoje spalvų šviesoje ir garsėjantį senaisiais *ochros karjerais. Siauros miestelio gatvės vingiuoja tarp namų, kurių fasadų spalva kinta nuo šviesiai geltonos iki tamsiai raudonos. Nakvynė viešbutyje prie Miulūzo, Į viešbutį atvykstate apie 23 val.

 

 

9 DIENA (Heidelbergas)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Kelionė per Vokietiją. Pakeliui sustojate viename iš gražiausių Vokietijos miestų – Heidelberge. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį, kuris prasideda nuo seniausio Vokietijos universiteto pastato ir tęsiasi iki Turgaus aikštės su Neptūno fontanu. Grožitės pilimi, bažnyčiomis ir senamiesčiu nuo Senojo devynių arkų tilto per Neckar upę. Išvykstate Lenkijos link. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį Vokietijos–Lenkijos pasienyje. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

 

 

 10 DIENA 

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 22 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną. 

Kelionės metu nuvažiuojama ~6000 km.

 

Papildoma informacija:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 70 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Išparduota
 • Kaina asmeniui829 €
 • Kelionės trukmė9 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 birželio 10 - 19 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 829 €
 • Kelionės trukmė9 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 birželio 10 - 19 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas