×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

10 dienų pažintinė kelionė autobusu: Prancūzijos Provansas ir Žydrasis krantas - nuo 749 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 9 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Mokami objektai (turistas moka pats apie 75 EUR už visus (*) pažymėtus objektus)
 • Pietūs ir vakarienės, gėrimai
 • Miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Vilnius
RGP 05 2019
Pirmadienis
Į
Vokietija
RGP 05 2019
Pirmadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Vokietija
RGP 06 2019
Antradienis
Į
Italija
RGP 07 2019
Trečiadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Italija
RGP 08 2019
Ketvirtadienis
Į
Monakas
RGP 08 2019
Ketvirtadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Monakas
RGP 09 2019
Penktadienis
Į
Prancūzija
RGP 09 2019
Penktadienis
Kelionė atgalAutobusu

Prancūzija
RGP 13 2019
Antradienis
Į
Vokietija
RGP 13 2019
Antradienis
Kelionė atgalAutobusu

Vokietija
RGP 14 2019
Trečiadienis
Į
Vilnius
RGP 14 2019
Trečiadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

TRANSPORTAS

 • Keliaujama visiškai nauju 2019-ų metų autobusu!
 • Daug erdvės – tai patys patogiausi visų laikų autobusai, komfortiški tiek trumpose, tiek ilgose kelionėse.
 • Dvi atskiros klimato kontrolės zonos autobuso priekyje ir gale – galėsite mėgautis puikiu vidaus klimatu.
 • Ergonomiškos sėdynės garantuoja patogumą ilgose kelionėse. Sėdynės patogiai išdėstytos, lengvai pasiekiamos, paprastai reguliuojamos ir su patogiais nulenkiamais porankiais.
 • Naujoviška lubų koncepcija – sukuriamas kitoks erdvės jausmas. Galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais pro didžiulius autobuso langus.

 

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Gėritės įspūdingo grožio Provanso gamta įkvėpusia ne vieną dailininką ir rašytoją – žolelėmis kvepiančios kalvos, jachtų pilni uostai, žydras vanduo;
 • Aplankote spalvingą istoriją menančius Provanso ir Žydrosios pakrantės  miestus – Marselį, Nicą, Rusijoną, Provanso Eksą, Baux-de-Provence;
 • Laivu plaukiate į A. Diuma romane „Grafas Montekristas“ minimą Ifo tvirtovę;
 • Garsioji Marselio žuvienė ir subtilaus skonio vynas – tai, ką būtina paragauti!
 • Mėgaujatės Gardos ežero ramybe, prabanga ir spindesiu gėritės Monako kunigaikštystėje, į kvapų jūrą pasineriate „Fragonard“ kvepalų gamykloje Grase.

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Keliaudami per Lenkiją, sustojate papietauti vienoje iš pakelės užeigų. Vakare, apie 20 val. atvykstate į viešbutį Lenkijos–Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA (Rėgensburgas)

Pusryčiai. Vykstate į Rėgensburgą. Viduramžių dvasią išsaugojusio miesto senamiestis ne tik didžiausias Vokietijoje, bet ir 2006 m. įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą. Rėgensburgo gyventojai gana vėlai pamilo savo senamiestį. Dar praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje buvo planuota istorinį palikimą nugriauti, o jo vietoje pastatyti naują miestą. Šiandien visi džiaugiasi, kad taip neįvyko. Mieste daugiau nei 1500 saugomų pastatų. Ekskursijos metu pamatote miesto simbolį Akmeninį tiltą, praeinate pro Tilto vartus, iškart už kurių išlikęs druskos sandėlis, šalia jo, viena seniausių miesto užeigų – „Dešrelių virtuvė“; Senoji rotušė, kurioje posėdžiavo pirmasis Šventosios Romos imperijos parlamentas; aukščiau už kitus miesto pastatus iškilusi Šv. Petro katedra. Laisvas laikas senamiestyje, kur galite paskanauti vietinių dešrelių ir pakelti bavariško alaus bokalus. Išvykstate Italijos link. Nakvynei viešbutyje Austrijos–Italijos pasienyje atvykstate apie 22 val..

 

3 DIENA (Gardos ežeras: Riva del Garda, Sirmione ir vyno degustacija)

Pusryčiai. Vykstate didžiausio Italijoje Gardos ežero link. Sustojate Gardos ežero perlu vadiname Riva del Garda miestelyje. Svarbiausi miestelio istoriniai objektai išsidėstę kompaktiškame senamiestyje. Įspūdingiausias statinys – XIII a. pastatytas aukštyn beisistiebiantis Torre Apponale laikrodžio bokštas. Ežero pakrantėje pasitinka dar viena miestelio grožybė – viduramžius menanti tvirtovė – Rocca, kurioje veikia istorijos muziejus.  Vaizdingu pakrantės keliu, įrėmintu Alpių kalnų ir ežero vandenų, vykstate į Gardos ežero pusiasalyje įsikūrusį Sirmionės kurortą, kurio pasididžiavimas – žavus senamiestis, galinga viduramžių *Rocca Scaligerapilis, *garsaus romėnų poeto Katulos vilos griuvėsiai–muziejus. Esant galimybei, siūlome maudynes siera prisotintame vandenyje arba vyno *degustaciją. Vykstate Monako link. Nakvynė viešbutyje Pjačensos apylinkėse. Viešbutį pasiekiate apie 22 val.

 

4 DIENA (Monakas)

Pusryčiai. Važiuojate Ligūrijos jūros pakrante Nicos link. Jūra, palmės, gėlės, didingos vilos, virtinė mažų miestelių ir kurortų jus lydės visą kelią. Apie pietus atvykstate į Monako kunigaikštystę. Nykštukinė valstybė Monakas – anklavas Prancūzijos teritorijoje, tankiausiai apgyvendinta Europos valstybė. Viena iš saugiausių pasaulio vietų su palankiomis finansinėmis sąlygomis. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Atvykus pirmiausia aplankote istorinį Monako *kazino. Tęsiate ekskursiją: „aukso mylia“ vadinamas Monte Karlo rajonas, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra, *Monako princo rūmai, *egzotinis sukulentų sodas. Vykstate Nicos link. Nakvynės vietą pasiekiate apie 21 val.

 

5 DIENA (Provansas: Nica, Grasas ir „Fragonard“ kvepalų gamykla)

Pusryčiai. Keliaujate į Provanso regioną. Provanso ochros raudonio žemė, žydintys levandų ir saulėgrąžų laukai, apelsinmedžių žiedai, žaliuojančių platanų pavėsis ir kobalto mėlynumo dangus įkvėpė ne vieną garsų menininką. Čia gimė garsūs Van Gogo, Sezano, Gogeno kūriniai.  Pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų; aplankote Šv. Reparatės katedrą, pakylate į Pilies kalvą su dirbtinėmis kaskadomis, parku, Belandos bokštu, Nyčės terasa, kur akys gėrisi nuostabia panorama į Angelų užutėkį, miestą ir Anglų bulvarą. Išvykstate Marselio link. Sustojate parfumerijos sostinėje Grase, kur aplankote istorinę parfumerijos gamyklą ir parduotuvę „Fragonard“. Vakare, apie 20 val. atvykstate į viešbutį Marselyje. Nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA (Marselis: senamiestis, Ifo tvirtovė ir žuvienės degustacija)

Pusryčiai. Toliau keliaujate po Provansą. Pažintis su vienu seniausių Prancūzijos miestu – Marseliu. Pati gyviausia vieta Marselyje – senasis uostas, įrėmintas senųjų fortų. Siūlome *plaukti laivu (esant tinkamoms oro sąlygoms) į Ifo tvirtovę, pastatytą saloje, nutolusioje nuo miesto per tris kilometrus. *Tvirtovė, kuri niekada nebuvo apgulta ir nepatyrė mūšių karščio, nuo XVII a. tapo valstybės kalėjimu. Garsiausias jos kalinys – J. C. Faria, kurį nemirtingu padarė A. Diuma romane „Grafas Montekristas“. Pageidaujantiems – garsiosios Marselio bouillabaisse (žuvienės) degustavimas (už papildomą mokestį ~20-25 €). Po pietų turistiniu *traukinuku apvažiuojate Marselio įžymybes. Pasikeliate į aukščiausią miesto kalvą, kurią karūnuoja Dievo Motinos Saugotojos bazilika. Nuo 162 m aukščio kalvos atsiveria nuostabus vaizdas į miestą, uostą ir jūrą. Nakvynė viešbutyje Marselyje.

 

7 DIENA (Provanso Ekskas, Baux-de-Provence, Rusijonas)

Pusryčiai. Vykstate į „tūkstančio fontanų miestu“ vadinamą buvusią Provanso sostinę – Provanso Eksą. Ekskursija po meno ir mokslo centrą: Šv. Išganytojo katedra su N. Froment triptiku „Degantis krūmas“ (XV a.), Rotušės aikštė, Mirabeau alėja su fontanais, aristokratiškas XVII a. Mazarinio vardo kvartalas. Pasiekiate nedidelį žavų viduramžių miestelį Baux-de-Provence, terasomis kylantį į beveik 900 m aukštį. Trumpas pasivaikščiojimas siauromis, vingiuotomis gatvelėmis. Nuo miesto tvirtovės sienų galima pasigrožėti Alpių kalnyno vaizdais. Sustojate *Levandos muziejuje. Aplankote spalvingąjį Rusijoną, miestą, skendintį nepaprastoje spalvų šviesoje ir garsėjantį senaisiais *ochros karjerais. Siauros miestelio gatvės vingiuoja tarp namų, kurių fasadų spalva kinta nuo šviesiai geltonos iki tamsiai raudonos. Esant galimybei, aplankote Levandų laukus. Nakvynė viešbutyje prie Avinjono. Į viešbutį atvykstate apie 20 val.

 

8 DIENA (Avinjonas ir Beaune)

Pusryčiai. Vykstate į „antrąja Roma“ vadinamą Avinjoną. Atvykus ekskursija po senąjį miestą, išsidėsčiusį gynybinių sienų viduje. Apžiūrite didingus *Popiežių rūmus, vienus didžiausių feodalinių rūmų Europoje; šalia esančią bažnyčią, kurioje palaidoti popiežiai Benediktas XII ir Jonas XXII; *St. Benezet XII a. tiltą per Ronos upę ir žavingą XIX a. atnaujintą senamiestį. Išvykstate į Beaune. Atvykus į Beaune aplankote viduramžių architektūros perlą – senąją *ligoninę su ypač spalvingu raštuotu burgundiškų čerpių stogu. Išvykstate Miulūzo link. Į viešbutį atvykstate apie 22 val.

 

9 DIENA (Heidelbergas)

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Pakeliui sustojate viename iš gražiausių Vokietijos miestų – Heidelberge. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį, kuris prasideda nuo seniausio Vokietijos universiteto pastato ir tęsiasi iki Turgaus aikštės su Neptūno fontanu. Grožitės pilimi, bažnyčiomis ir senamiesčiu nuo Senojo devynių arkų tilto per Neckar upę. Išvykstate Lenkijos link. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį Vokietijos–Lenkijos pasienyje. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

 

 10 DIENA 

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 22 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Kelionės metu nuvažiuojama ~6000 km.

 

Papildoma informacija:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 75 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Išparduota
 • Kaina asmeniui749 €
 • Kelionės trukmė9 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 rugpjūčio 5 - 14 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 749 €
 • Kelionės trukmė9 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 rugpjūčio 5 - 14 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas