×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.ltINFORMACIJA APIE SLAPUKŲ NAUDOJIMĄ

Baltic Tours savo interneto svetainėje naudoja slapukus (angl. cookies), būtent dėl šios priežasties norima paaiškinti, kaip slapukai veikia ir kaip apsispręsti: slapukus priimti, ar šalinti.

Ką reiškia slapukas?

Slapukais vadinami mažos apimties teksto elementai, perkeliami iš interneto svetainės į lankytojo kompiuterio standųjį diską. Informacijos failai suteikia galimybę interneto svetainėms išsaugoti ir atkurti informaciją apie naudotojo naršymo ypatumus. Slapukus naudoja didžioji dalis interneto svetainių, kadangi tai yra viena iš priemonių, padedančių pritaikyti interneto turinį prie vartotojo poreikių. Slapukai suteikia progą interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų, lankytojui aktualų informacijos turinį).

Kaip pašalinti slapuką?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, tačiau atminkite, kad jei taip pasielgsite, egzistuoja galimybė netekti daugybės funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip draugiška vartotojui. Esant poreikiui, išsamesnę informaciją apie slapukus galite rasti apsilankę interneto svetainėje www.aboutcookies.org. Čia pateikiama informacija kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas, kaip šalinti slapukus, esančius kompiuteryje.

Veikimą gerinantys slapukai

Tokio pobūdžio slapukai renka informaciją apie tai, kaip vartotojas veikia tam tikrą interneto svetainę. Šie slapukai nerenka informacijos, kuri leistų atpažinti svetainėje besilankančius asmenis. Visa tokių slapukų kaupiama informacija yra bendrojo pobūdžio, todėl veikia anonimiškai. Ji naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Funkciniai slapukai

Slapukai suteikia galimybę svetainei įsiminti jūsų pasirinktus elementus (vardas, kalba ar regionas) ir siūlyti patogias, vartotojui pritaikytas funkcijas. Šių slapukų kaupiamą informaciją galima padaryti anonimine.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai

Šie slapukai naudojami tam, kad galėtų rodyti reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitikti vartotojo interesus.

 

Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas ir saugojimas

Susipažinti su mūsų interneto svetainėje esančiu asmens duomenų rinkimu, tvarkymu ir saugojimu galite paspaudę šią nuorodą: Baltic Tours Group asmens duomenų rinkimas, tvarkymas ir saugojimas

BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS