×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Miuncheną

Pigios kelionės į Miuncheną

Pigios kelionė į Miuncheną, į trečią pagal dydį Vokietijos miestą! Atostogos Miunchene traukia meno ir istorijos mylėtojus, mokslo puoselėtojus ar tiesiog turistus nusiteikusius linksmai praleist laiką, juk pramogų čia netrūksta! Poilsio metu vertėtų apsilankyti pagrindinėje Marienplatz aikštėje, pasikelti į apžvalgos bokštą ir įkvėpti Miuncheno peizažo, nuo šio žingsnio prasideda atostogos. Pigios kelionės į Miuncheną metu paklaidžioti miesto senamiesčiu, apžvelgti Miuncheno katedros bokštus dvynius ir įsiamžinti šalia Džiuljetos, štai koks laukia poilsis Miunchene. Ką reikia žinoti vyrams? Kaufingerstrasse gatvėje, gausioje parduotuvių, restoranų karaliauja viena didžiausių parduotuvių pasaulyje Hirmer, skirta tik vyriškajai lyčiai – išaušo diena pasilepinti vyrams! Žinoma, poilsis turi būti sotus, palepinkite skonio receptorius vokiškais patiekalais, pasisotinsite ilgam!
Miunchenas savo žavesiu traukia visais metų laikais, lankantis gruodį ar liepą, balandį ar spalį atrasite išskirtinius miesto bruožus ir įvairiapusiškumą. Apsigyvenus viešbutyje su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) atgausite jėgas po pramogų nemiegančiame mieste. Skaityti atsiliepimai bei aprašymai apie miesto žavesį, draugų dalinti patarimai, įspūdžiai, kurie laukia jūsų, visa tai patirti padės pigios kelionės į Miuncheną! Paskutinės minutės pasiūlymai žema kaina, karštos akcijos skrydžiui lėktuvu, bilietai pigiau, nuo to prasideda nepakartojama kelionė.

Populiariausios kryptys

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai