×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Tailandą

Pigios kelionės į Tailandą

Pigios kelionės į Tailandą, į amžinos vasaros šalį! Atostogos Tailande lyg poilsis rojuje. Karštos ne tik atostogos Tailande, bet ir deginančios akcijos skrydžiui lėktuvu gali nustebinti. Paskutinės minutės pasiūlymai, skrydžio bilietai žema kaina, keliaukime pigiau!
Poilsis Tailande sužavės kiekvieną, puošnios šventyklos, maloni šiluma, sodri žaluma, vietinių šypsenos – tai nėra tik tviskantys aprašymai, keliaukite ir įsitikinkite. Be sostinės Bankoko, itin lankomos yra Tailando salos. Ypač dinamiška ir didelė – tokia yra Phuket sala. Įkvėpkite tailandietiško poilsio Phuket‘e, idiliški balto smėlio paplūdimiai, ypač skaidrus vanduo ir spalvingi laiveliai vilioja pasaulio turistus atvykti ir pamilti šį Tailando kraštą. Įspūdžiai paaštrės, aplankius salų karalienę – Ko Phi Phi – skaidrus vanduo atvers povandeninio pasaulio grožybes ir privers ištarti: „Sustok akimirka žavinga!”. Kuo daugiau pamatysite, tuo turtingesnės taps atostogos, tad neaplenkite orchidėjų ūkio bei rožių sodo – liksite apkerėti.
Ką reikia žinoti? Mėgstantiems patogumus siūloma apsigyventi viešbutyje su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive), mėgausitės kokybišku aptarnavimu ir lepinsitės tailandietiškos virtuvės ypatumais, o pastaroji tikrai gardi! Pigios kelionės į Tailandą metu turėsite galimybę išplėsti skonio receptorių galimybes ragaujant dar nesapnuoto skonio vaisių, tai bent gardi kelionė!
Atsiliepimai ir patarimai dalinami draugų, jau pabuvojusių kerinčiame Tailande nebežavi, laikas patiems patirti, ką reiškia neregėtos atostogos Tailande! Skubėkite įsigyti pigios kelionės į Tailandą jau dabar, juk lankytis kerinčiame krašte galima tiek žiemą, tiek vasarą, ištrūkti iš lietuviško šalčio gruodį, sausį ar vasarį – tikras malonumas.

Populiariausios kryptys

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai