×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Izraelį

Pigios kelionės į Izraelį

Pigios kelionės į Izraelį tampa vis populiaresnės, atostogos Izraelyje traukia ne tik žema skrydžių lėktuvu kaina, bet ir patraukliu klimatu, juk čia saulė lepina ištisus metus, tad ir šalčiausiomis gruodžio, sausio ar vasario dienomis kurortuose galite mėgautis šiltomis poilsio akimirkomis. Kelionė į Izraelį pateiks platų vaizdų asortimentą, kalnus pasipuošusius sniego karūnomis, derlingus žemės plotus, plikut plikutėles dykumas, spalvinguosius rifus – tai atostogos išliksiančios jūsų mintyse. Ką reikia žinoti? Tai, jog pigios kelionės į Izraelį metu turėsite galimybę aplankyti druskingiausią ežerą pasaulyje bei žemiausią vietą – Negyvąją jūrą, kurios pavadinimas klaidina. Poilsis prie Negyvosios jūros išlaisvins jūsų pečius nuo visų rūpesčių, o viešbučiai lepinantys paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) privers suprasti, ką reiškia tikros atostogos Izraelyje! Skaityti atsiliepimai ir patarimai kelionių kataloguose, taps jūsų pačių patirtimi, aprašymai nublanks prieš tikrus potyrius, o įspūdžiai, kuriais grįžę dalinsitės draugų rate primins, kad poilsis Izraelyje neįkainojamas. Kelionė į Izraelį skamba taip nepakartojamai, belieka tik žengti pirmąjį žingsnį.
Norite skristi dar pigiau? Tam puikiai pasitarnaus paskutinė minutė kelionei įsigyti, karštos akcijos išspaus prakaito lašelį, jaučiate? Bilietai jau jūsų kišenėje! Atostogos jau prasideda, galbūt tai pigiausios atostogos turėtos iki šiol? Įsitikinę, kad pigios kelionės į Izraelį tikrai egzistuoja, skubėkite mėgautis, lai jūsų kelionė žaižaruoja įspūdžiais, o išsvajotas poilsis patenkina visus lūkesčius.

Populiariausios kryptys

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai