×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Sardiniją

Pigios kelionės į Sardiniją

Pigios kelionės į Sardiniją lėktuvu, į laukinės gamtos, krištolinio vandens ir žėrinčių kopų salą! Atostogos Sardinijoje prilygsta poilsį egzotinėse šalyse, užburiančios turkio spalvos įlankos, slėniai nukloti citrinmedžių giraitėmis, ramumu dvelkianti atmosfera, ir visa tai ranka pasiekiama!
Pigūs skrydžio lėktuvu bilietai, karštos akcijos, žema kelionės paketo kaina, įtempta paskutinė minutė ir poilsis Sardinijoje, viešbutyje su paslauga all inclusive (viskas įskaičiuota), jau lepina turistus! Aprašymai kelionių kataloguose nublanks prieš tikrąjį Sardinijos žavesį, o patirti įspūdžiai išliks minčių vaizdiniuose. Norite keliauti dar pigiau? Baltic Tours padės – nedvejokite!
Sardinija garsėja Smaragdine pakrante ir puikiai keliautojų įvertintu uostu Porto Vecchio , tad pigios kelionės į Sardiniją metu privalu šiuos stebuklus aplankyti! Poilsio malonumai saloje tęsis visą atostogų laikotarpį, vaizdai lepins akis. Kelionė nustebins kvapą gniaužiančiais saulėlydžiais, įkvėpkite ramybės lašelį.
Ką reikia žinoti? Viena iš salos pažibų – Neptūno urvas, pasidabinęs stalaktitų ir stalagmitų karūnomis – vertas dėmesio gamtos kūrinys! Atostogos ir įspūdingi vaizdai dar nesibaigia, jais toliau lepina salos sostinė Kaljaris, kuris papildomai siūlo vandens pramogas. Jau išbandžiusių jas atsiliepimai: Kaljario rifai vieni margiausių, o jūros bangos tobulos banglenčių mylėtojams, įsitikinkite ir jūs! Poilsis Sardinijoje neįsivaizduojamas be jūros gėrybių ir vietinių kepyklėlių keptos duonos, nudžiuginkite skonio receptorius!
Patarimai keliaujantiems į Sardiniją, pasirinkite balandžio-spalio mėnesius atostogoms ir mėgaukitės šiluma.

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai