×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Tenerifę

Tenerife

Pigios kelionės į Tenerifę

Ar gruodis, ar sausis, ar kovas ar rugsėjis, žiema ar ruduo, šie žodžiai praranda prasmę kai atostogos Tenerifėje prasideda! Norite ir jūs tai pajausti? Juk internetas mirgėte mirga nuo tokių antraščių kaip: „karštos akcijos kelionei į Tenerifę“, „pigios kelionės į Tenerifę“, „poilsis Tenerifėje“ „paskutinė minutė – žema kaina“ ir daug kitų… O ką jau kalbėti, kai kyla pavydas skaitant skiltį „atsiliepimai“ ar peržvelgiant draugų fotoalbumą „Fantastiškos atostogos Tenerifėje“? Užtenka kankintis, laikas veikti! “Baltic Tours” pasiruošę jums padėti ir pasiūlyti kelionę pigiau, kreipkitės ir bilietai atsidurs jūsų kelioniniame lagamine, 6 valandos skrydžio lėktuvu ir Tenerifė jūsų rankose! Atostogos Tenerifėje pamėgtos šeimų ar draugų kompanijų, net gi vyresnio amžiaus žmonių, dėl savito grožio, užburiančios gamtos ir kokybiškomis paslaugomis garsėjančių viešbučių siūlančių paketą “viskas įskaičiuota” (all inclusive) – mėgaukitės! Ką reikia žinoti? Tai kuo sala stebina turistus: Loro parkas, Teidės ugnikalnis, Gvimaro piramidės, Džiunglių parkas La Gomero sala, mūsų patarimai, neaplenkite nei vieno, juk užburianti kelionė susideda iš stotelių. Pigios kelionės į Tenerifę metu nesivaržykite pakilti į 3555 metrų aukštį ir įamžinti atsiveriančios panoramos, aprašymai apie salos žavesį nublanks, kai išvysite tai savo akimis! Atostogos taps dar spalvingesnės, kai Loro parke išvysite papūgų įvairovę, orkų pasirodymą, ar krypuojančių pingvinų šou. Dar daugio poilsio suteiks Tenerifės paplūdimiai, magiškas smėlis ir krištolinio vandens bangos. Neišdildoma kelionė, ilgalaikiai įspūdžiai, unikalios atostogos, tikras poilsis, štai ką prisiminsite grįžę ir svarstysite kada prasidės nauja kelionė.

Pigios kelionės į Tenerifę

Aplink visi tik ir kalba apie nuostabias atostogas Tenerifėje ar dar tik ruošiasi ten vykti? Vilioja mintis ir patiems apsilankyti saloje, apie kurią girdite tiek puikių atsiliepimų? Lengva pasimesti tarp daugybės pasiūlymų. Pigios kelionės į Tenerifę – ranka pasiekiamos, kai žinome, į ką kreiptis, norint rasti patį geriausią pasiūlymą. Ieškote, kur pasilepinti saule per rudens atostogas ar norint nors trumpam pabėgti nuo žiemos? Kelionė į Tenerifę – puikus pasirinkimas. Ruoštis kelionei į Tenerifę, didžiausią iš Ispanijai priklausančių Kanarų salų, galima visais metų laikais, nes net žiemą oro temperatūra nenukrenta žemiau negu 20 ℃ šilumos. Ši sala, kupina kontrastų, ir turi, ką pasiūlyti kiekvienam keliautojui. Pigios kelionės į Tenerifę randamos vos keliais mygtuko paspaudimais, o vaizdų ir įspūdžių parsivešite už milijoną. Prabangūs kurortai, unikalus vulkaninės kilmės salos gamtovaizdis, įdomi istorija, puikus maistas ir ugnikalnis salos viduryje – nustebsite, kokia įvairovė telpa vienoje saloje Atlanto vandenyne, ir norėsite sugrįžti dar ne vieną kartą.

Ką rinktis aplankyti?

Keliones į Tenerifę pamėgo poros, draugų kompanijos ir šeimos dėl kelių priežasčių: dėl malonaus klimato ir daugybės lankytinų vietų, plataus pramogų pasirinkimo. Dėmesio vertų vietų, kurios patiks tiek suaugusiems, tiek vaikams, tikrai netrūksta. Būtinai pamatykite de Guimar piramides ir sodą su daugybe skirtingų rūšių augalų, Playa de las Teresitas paplūdimį. Pasirinkę pasiplaukiojimą laivu, grožėsitės pakrante, išsiruoškite į žygius po gražiausias salos vietas, aplankykite mažus miestukus, kurie gali papasakoti įdomią istoriją. Tenerifės pažiba ir vieta, kurioje galima praleisti visą dieną, – vienas iš geriausių visame pasaulyje pripažintas Siam vandens pramogų parkas. Dar viena svarbi lankytina vieta – Loro parkas, kuriame esanti augalų ir gyvūnų įvairovė stebina savo gausa ir įspūdžiu. Salos žvaigždė – Teidės ugnikalnis, į kurį galima užkilti keltuvu į beveik 4 kilometrų aukštį, o drąsieji ir patys gali užkopti. Viršūnėje atsiveria sunkiai nupasakojami vaizdai, kuriuos būtina pamatyti bent kartą gyvenime, o skaitytos keliautojų istorijos ir bet kokie aprašymai nublanks tą pačią sekundę. Ir tai yra tik kelios nuostabios kelionės į Tenerifę stotelės, į kurias nieko nelaukę galite išsiruošti ir jūs.

Lauktuvės iš Tenerifės

Kuo mažesnės išlaidos kelionei, tuo daugiau galite skirti pramogoms ir lauktuvėms, tad „Baltic Tours“ kelionių specialistai pasiryžę rasti patį geriausią kelionės pasiūlymą palankiausia kaina. Parsivežkite dalelę Tenerifės sau ir nustebinkite artimuosius netikėtomis lauktuvėmis. Labiausiai laukiami papuošalai su perliukais, o mėgstantiems gardžias dovanas patiks mojo padažai ar vietinis vynas.

Pigios kelionės lėktuvu iš Vilniaus, Kauno ir Varšuvos į išsvajotų atostogų salą, patrauklios nuolaidos, viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymai ir degančios paskutinės minutės kelionės – „Baltic Tours“ ir ištikimų partnerių nuopelnas. Patikėkite kelionės rūpesčius profesionalams ir ruoškitės svajonių atostogoms ir maloniam poilsiui. Laikas tiksi, nėra ko laukti!

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai