×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Atėnus

Pigios kelionės į Atėnus

Pigios kelionės į Atėnus, žema skrydžio lėktuvu kaina, karštos akcijos, paskutinės minutės bilietai dar pigiau, kelioninis lagaminas, kremas nuo saulės, kelionė trunkanti vos 5 valandas ir poilsis Atėnuose prasideda.
Graikai skiria didžiulį dėmesį maistui ir juo mėgaujasi, tad poilsio Atėnuose metu rekomenduojame ir jums į maistą žiūrėti, kaip į atsakingą pramogą. Atostogos Atėnuose bus gardžios, mėgaukitės kalmarais, aštunkojais, krevetėmis, įdarytais vynuogių lapais, sūriais bei alyvuogėmis. Apsistojus viešbutyje su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) dėl maisto sukti galvos nereikės, o pateikta patiekalų įvairovė taip pat nenuvils.
Atostogos birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais Atėnuose, tiesiogine žodžio prasme, bus karštos! Ką reikia žinoti? Nesižavintiems sekinančiu karščiu Graikijos sostinėje vertėtų lankytis vėlyvą pavasarį ar ankstyvą rudenį, tuomet poilsis tikrai nevargins.
Atostogos sostinėje taps dar vertingesnės, jei čiupsite gido parankę, taip susipažinsite su miesto įžymybėmis ir išgirskite stebuklingas legendas apie didinguosius Atėnus.
Pigios kelionės į Atėnus metu akims poilsio nebus, jų žvilgsnį nuolat kreips didingasis Akropolis, apie kurį kelionių aprašymai skelbia pirmuosiuose puslapiuose, žavintys atsiliepimai skaityti apie šventyklą miesto deivei – Partenoną, taip pat pasitvirtins, didinga Likavito kalva, Adriano arka ir kiti išlikę senovinio miesto stebuklai stulbins savo kerais – įspūdžiai garantuoti . Atostogos Atėnuose išliks atmintyje ilgam visiems meno gerbėjams, istorijos mylėtojams ar tik dėl smalsumo užklydusiems keliautojams.

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai