×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt
  • Birželis
  • Liepa
  • Rugpjūtis

Poilsis prie jūros

Transportas
Kaina:
Filtruoti:
Poilsio prie jūros kryptys

Poilsis prie jūros

Jūrų ir vandenynų platybės… Vien pagalvojus apie tai pasidaro ramu, ilgesinga, atsiranda noras ištrūkti ir bent akies krašteliu prisiliesti prie gaivaus poilsio prie jūros… Atpalaiduojantis laikas poilsinėje kelionėje prie jūros ne tik žavės kerinčiais vaizdais, bet ir atgaivins, suteiks jėgų ir privers pamiršti kasdienybės rūpesčius. Svajojate apie poilsio ir ramybės kupiną kelionę auksinio smėlio paplūdimiuose, mėgaujantis vaiskia saule ir prikaustančiais, smaragdinės jūros toliais? Poilsis prie jūros taps svajonės išsipildymu pasinaudojus Baltic Tours profesionalios komandos ir patikimų partnerių Novaturas, Tez Tour, Kidy Tours, Eco Travel, Topturas pagalba! Pigūs skrydžiai ir paskutinės minutės bilietų akcijos laukia kiekvieno išsiilgusio saulės malonumų, neįpareigojančių atostogų ir nuotaikingų akimirkų tokiuose pasaulio kampeliuose, kurių pasakiško grožio krantus skalauja atgaivinantis jūros vanduo. Smagiausiam atostogų laikui pasiruoškite pigiau vykti į jūrų supamas šalis – geriausi Ispanijos, Italijos, Maltos, Graikijos, Bulgarijos, Turkijos, Kipro, Izraelio ir Egipto kurortai pasiruošę priimti kiekvieną keliautoją, svajojantį pakeisti pilką žiemą į saulėtą vasarą ir pamiršti lietingas dienas besimėgaujant maloningu kelionės laiku. Vykite į 50-ąją Amerikos valstiją – Havajus! Šis pasaulio kampelis stebins ne tik unikalia gamta, bet ir paplūdimių spalvų margumynais – sodriai žalias, ryškiai raudonas ir juodas smėlis visai neįprastas mūsų akims, bet kaip intriguoja… Aplankykite baltuosius Maldyvų, Balio paplūdimius, mėgaukitės žavingosios Europos spinduliais. Geriausios kainos, išskirtiniai pasiūlymai, pigios kelionės ir lėktuvo bilietai internetu – pasiruoškite ypatingoms atostogoms ir poilsiui prie jūros!

Poilsinė kelionė prie jūros

Būna, ateina metas kai šaukia jūra. Kai norisi šiltų atostogų ir ramaus poilsio būtent prie tyvuliuojančio žydro vandens. Ten, kur pėdas masažuoja šiltas smėlis, kur neramias mintis nustelbia jūros daina, o vienintelis uždavinys tėra ilsėtis, mėgautis, džiaugtis, pajusti akimirką, sugerti į save kuo daugiau malonių pojūčių. Ar jaučiate jūros šūksnį? Ar turite mėgstamiausią maudymosi kostiumėlį? Dairykitės poilsinių kelionių prie jūros internetu – planuokite savo atostogas jau dabar! Tai gali būti jūsų pigiausios atostogos!

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Puiki kelionės kaina, degančios akcijos, specialūs paskutinės minutės pasiūlymai keliauti vilioja dar labiau. Pasižvalgę internetinėje „Baltic Tours“ svetainėje rasite kelionių su nuolaida, „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) pasiūlymais. Pigios poilsinės kelionės prie jūros Europos pietuose ar Afrikoje – tai, ką šiuo metu jums gali pasiūlyti „Baltic Tours“. Tačiau rinktis „Baltic Tours“ verta ne vien dėl to. Rinkdamiesi kelionę, iškilus klausimams, visada galite kreiptis į „Baltic Tours“ kelionių ekspertus. Puikūs patarimai, atsakymai į visus klausimus, pagalba ruošiant kelionės dokumentus, galimybė įsigyti kelionės vizą ir kelionės draudimą yra tai, kas palengvina kelionės planavimą. „Baltic Tours“ komanda kartu su patikimais partneriais „Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“, „TopTravel“, „Eco Travel“ ir kt. jau ilgus metus organizuoja įvairių tipų keliones. Kelionėms ribų nėra, įsitikinkite tuo patys, patikrinkite ką jums gali pasiūlyti jau 27 metus kelionėmis gyvenanti „Baltic Tours“ komanda. Su „Baltic Tours“ jau keliavusių keliautojų atsiliepimai įkvėps kelionių nuotaiką ir jums!

Kodėl poilsinė kelionė prie jūros?

Įkvėpkite gryno jūros oro, ištieskite kojas šiltame smėlyje, nusišypsokite saulei ir pažinkite vandens ramybę. Prie jūros nereikia skaičiuoti laiko ar dėl ko nors jaudintis. Atpalaiduojanti jūros ošimo simfonija nuramins protą, suteiks jėgų ir primins koks paprastas ir džiaugsmingas yra gyvenimas.

Kada važiuoti?

Nereikia laukti lietuviškos vasaros, kad pasidžiaugtumėte išsvajota jūra. Šiltasis sezonas daugelyje Europos kurortų tęsiasi gegužės iki spalio mėnesio, taigi, maudynėmis, saule ir atpalaiduojančiu poilsiu prie jūros galite džiaugtis pavasarį, vasarą ir rudenį. Įkyrėjus žiemos šalčiui ir tamsai važiuokite ten, kur žiemos beveik nebūna. Lepinkitės tik pliusine oro ir vandens temperatūra! Visada galite kreiptis į „Baltic Tours“ kelionių ekspertus, kurie patars koks laikas poilsiui prie jūros Europos bei Afrikos kurortuose yra pats tinkamiausias.

Kur važiuoti?

Kelionių pasirinkimas išties platus. Tobulam poilsiui Europoje rinkitės Viduržemio jūros pakrantę Ispanijoje, džiaukitės šiltais orais ir geriausiais poilsio pasiūlymais Turkijoje, aplankykite nuostabiąsias Graikijos salas, Maltos, Kipro, Italijos kurortus, atraskite afrikietišką Maroko magiją, Egipto stebuklus. „Baltic Tours“ internetinė svetainė tiesiog mirga nuo nuostabių kelionių pasiūlymų. Belieka išsirinkti labiausiai viliojantį!  Poilsinių kelionių trukmė paprastai varijuoja nuo 5 iki 10 dienų, tačiau populiariausia atostogoms rinktis 7 dienas. Ar jau nusprendėte su kuo džiaugsitės šauniu poilsiu? Su antrąja puse, keliausite su visa šeima, o gal skrydį į svajonių atostogas prie jūros vestuvių sukakties proga padovanosite tėvams ar seneliams? Savo svajonių kryptį patogiai pasieksite lėktuvu (primename, kad į kelionę būtina pasiimti tapatybės kortelę arba pasą). Skrydžiai vykdomi iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos ir Varšuvos oro uostų. Tik pasi