×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Portugaliją

Keliones i Portugalija

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Portugalijoje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Portugaliją neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Portugaliją laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Portugalijoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Portugalijoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Portugalijoje taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Portugalijoje, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Portugaliją pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Portugaliją žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Portugaliją! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Portugaliją virstų įstabiausiomis atostogomis.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Poilsinės kelionės į Portugaliją

Jei jus kamuoja abejonė, kur praleisti ilgai lauktas atostogas, ir vis dažniau žvilgčiojate į poilsinių kelionių pasiūlymus, nedvejodami rinkitės Portugaliją. Dėl gilių tradicijų garsi jūrinė valstybė yra tikras saulės, smėlio, jūros ir nuo kasdienybės pervargusių bei atostogų ištroškusių poilsiautojų rojus. Atsipalaiduokite ir pailsėkite nuo slegiančių darbų bei rūpesčių. Nuo visko pabėkite į Europos kampelį, įsikūrusį atokiausiai nuo Lietuvos. Portugalija garsi ne tik dėl futbolo, puikių vynų, fado dainų ir įspūdingos istorijos, bet ir dėl nuostabios pakrantės, nusėtos lagūnomis, uolomis ir paplūdimiais, kurie tinka idealioms atostogoms.

Kodėl verta keliauti į Portugaliją su Baltic Tours?

Pigios poilsinės kelionės į Portugaliją – Baltic Tours ir ištikimų ilgamečių partnerių nuopelnas. Geriausi poilsinių kelionių į Portugaliją pasiūlymai, kelionės lėktuvu palankiausia kaina visiems norintiems įsigyti bilietus internetu, nuolaidos, degančios akcijos ir viskas įskaičiuota (angl. all included) kelionių pasiūlymai bei viliojančios paskutinės minutės kelionės jau laukia jūsų Baltic Tours svetainėje. Baltic Tours kelionių specialistai padės išsirinkti patį geriausią metą kelionei ir pagelbės tvarkant kelionės draudimo ir kitus reikalingus dokumentus. Patikėkite kelionės rūpesčius Baltic Tours kelionių ekspertams, o patys kraukitės lagaminus ir ruoškitės nepamirštamam poilsiui Portugalijoje.

Kodėl poilsinė kelionė į Portugaliją?

Portugalijoje netrūksta dėmesio vertų vietų. Atlanto vandenyno pakrantėje įsikūręs nuostabusis Porto miestas, centrinėje šalies dalyje esanti sostinė Lisabona ir jos didybė, saulėta ir tiek pačius portugalus, tiek keliautojus iš viso pasaulio traukianti Pietų Portugalija.

Kada keliauti į Portugaliją?

Algarvėje saulės ir šilumos netrūksta visus metus. Net žiemą oro temperatūra nenukrenta žemiau negu +15 ℃. Vandens temperatūra žiemos mėnesiais siekia +14 ℃, o vasarą pakyla iki +21 ℃. Jei sunkiai pakeliate karščius ir norite išvengti turistų antplūdžio, galite planuoti kelionę pavasario ir rudens mėnesiais. Jei renkatės poilsinę kelionę į Madeiros salą, ten laukia švelnus klimatas, primenantis amžiną pavasarį. Vandens temperatūra visus metus siekia nuo +18 ℃ iki +24 ℃.

Kur keliauti Portugalijoje?

Algarvė yra tobula vieta nerūpestingoms atostogoms, kurių tikrai nusipelnėte. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis į jaukius regiono miestelius, išsiruoškite pasiplaukioti laiveliais pagal įspūdingą uolėtą pakrantę ir stebėti delfinų. Gal tai jūsų vestuvinė kelionė ar romantiška išvyka dviese? Mėgaukitės žuvies ir jūrų gėrybių patiekalais, kuriems paruošti portugalų kulinarai žino šimtus gardžių receptų. Gurkšnokite puikius vietinius gėrimus ir stebėkite nepakartojamus saulėlydžius. Nuvykę iki Šv. Vincento kyšulio vakariausio Europos žemyno taško patys pasijusite, lyg stovėdami ant pasaulio krašto. O kadaise ši vieta iš tiesų buvo laikoma žemės pakraščiu… Vykstate su draugų kompanija? Išmėginkite vandens pramogas, nardymą, žaiskite golfą ar tiesiog leiskite laiką paplūdimyje laukdami puikios vakarienės ir linksmybių pratęsimo baruose bei klubuose.

Norintiems atostogas praleisti arčiau gamtos ir mėgstantiems aktyvų poilsį rekomenduojama keliauti į Madeirą. Portugalijai priklausanti sala Atlanto vandenyne garsėja dėl nuostabios gamtos, kalvotų vietovių ir amžiną pavasarį primenančių orų. Populiariausias ir pats geriausias būdas pažinti salą keliauti į žygį pėsčiomis bet kuria iš daugybės įrengtų trasų. Būtinai išsiruoškite anksti ryte pasitikti saulės kvapą gniaužiantys vaizdai garantuoti. Kas dar jūsų laukia? Pribloškiantis vulkaninės kilmės salos kraštovaizdis, jaukūs senieji žvejų kaimeliai, puikūs paplūdimiai, patogūs viešbučiai, šviežiai sugauta žuvis ir jūrų gėrybės bei saloje augantys gardūs vaisiai bei vynas naujiems gastronominiams atradimams… Madeira turi, ką pasiūlyti kokybiškam ir turiningam poilsiui, o gerų įspūdžių parsivešite su kaupu.

 

Baltic Tours kelionių ekspertai kartu su savo ištikimais partneriais parengė geriausius poilsinių kelionių į Portugaliją pasiūlymus. Pigūs skrydžiai į Portugaliją vykdomi iš Vilniaus, Kauno, Palangos ir Varšuvos oro uostų. Daugiau nedvejokite. Iki susitikimo Portugalijoje!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS