×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Švediją – atostogos gamtos apsuptyje

Švedija

Pažintinės kelionės į - atostogos trokštantiems daugiau nei vien tik mėgautis aukšto lygio viešbučių aptarnavimu ir dėl nieko nesirūpinti. Tai subtilus poilsis, kurio metu stengiesi įkvėpti kuo daugiau svetimos kultūros. Pažintinės kelionės į leidžia suprasti savotišką vietinių gyvenimą, įsijausti į mums dar neatrastą kasdienybę, paklaidžioti istorija alsuojančiomis senomis gatvelėmis. Atostogos – nauji pojūčiai skonio receptoriams, taip taip, pažintinės kelionės į metu bus atrastas subtilus gastronomijos pasaulis. Poilsis sužadins apetitą ne tiks maistui, bet ir žinioms, kurios praplės kiekvieno pasaulėžiūrą. Pigūs lėktuvo bilietai – pažintinės kelionės į privalumas. Paskutinės minutės pasiūlymai, žema kaina, išskirtinės akcijos, visa tai leidžia keliauti lėktuvu dar pigiau, o santaupas pasilikti laukiantiems nuotykiams pažintinės kelionės į metu. Poilsis išpildys jūsų lūkesčius pažinti, atrasti, pajusti. Naujais potyriais supančiotos atostogos privers nusišypsoti vos tik prisiminus patirtus įspūdžius, turiningai praleistas laikas paliks pėdsaką jūsų gyvenimo istorijoje. Ieškote pigiausių pažintinės kelionės į pasiūlymų? Pigūs lėktuvo bilietai internetu, paskutinės minutės pasiūlymai, Baltic Tours komanda ir partneriai Tez Tours, Novaturas pasirengę jums padėti. Nuoširdus aptarnavimas ir ilgametė patirtis garantuos nepamirštamą Pažintinės kelionės po laikotarpį. Juk ne veltui yra sakoma „Mokykitės keliauti, keliaukite mokytis!”, tad gyvenkite šia idėja ir turtinkite savo pasaulį!

Kasmet skelbiamuose geriausių pasaulio šalių sąrašuose Švedija visada puikuojasi pirmajame dešimtuke. Šiaurės Europos valstybė, kurios krantus skalauja Baltijos jūra garsėja aukšta gyvenimo kokybe, nuostabia gamta, giliomis jūrininkystės tradicijomis ir žmonėmis, kurie atsakingai žiūri į gamtosaugą ir propaguoja sveiką gyvenimo būdą. Aplankyti Švediją tikrai verta, o tą padaryti galima ne tik greitai ir paprastai, bet ir nebrangiai. Į Švediją galima keliauti keltais, bet greičiausia ir patogiausia ten skristi. Kreipkitės į „Baltic Tours“ kelionių ekspertus ir įsigykite pigius kelionės lėktuvu bilietus į šią nuostabią Skandinavijos šalį.

Keliavimas taupant

Neabejojame, kad keliaujant norisi kuo mažiau išleisti. Pigios kelionės lėktuvu vykdomos iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Varšuvos ir Rygos oro uostų į Švedijos sostinę Stokholmą bei Malmės ir Geteburgo miestus. Rinktis Švediją vertą ne tik savaitgalio kelionėms ar greitam pabėgimui norint atsipūsti nuo kasdienybės. Atostogos Švedijoje – kiek netikėta, bet tikrai dėmesio verta atostogų kryptis. Atostogos Švedijoje ypač patiks ieškantiems autentikos ir ieškantiems poilsio arčiau gamtos. Šioje šalyje rasite ne tik įdomių lankytinų objektų, miestelių, bet ir nuostabių gamtos kampelių, kuriuose galima ramiai praleisti atostogas. „Baltic Tours“ svetainėje rasite geriausius pigių kelionių į Švediją pasiūlymus, viliojančias akcijas ir degančias nuolaidas. Kreipkitės į kelionių profesionalus ir sutaupykite pasinaudodami geriausiais kelionių pasiūlymais.

Ką aplankyti?

Švedijoje lankytinų vietų netrūksta nei miestuose, nei už jų ribų. Visų pirma, aplankykite Stokholmą. Ant 14 salų stovinti Švedijos sostinė yra žalias bei jaukus miestas. Čia galima pasigrožėti ne tik architektūra, bet ir atsipalaiduoti vaikštant parkuose ir klaidžiojant senamiesčio gatvelėmis. Besilankydami Stokholme būtinai pamatykite Vazos muziejų (Vasamuseet). Čia galėsite pamatyti tikrai įspūdingą autentišką XVII a. laivą, kuris turėjo būti viso Švedijos laivyno puošmena, bet nuskendo nuplauks vos kilometrą. Iš vandens iškeltas ir restauruotas jis buvo vos prieš kelis dešimtmečius, o dabar jį pamatyti gali kiekvienas apsilankęs muziejuje. Nepraleiskite progos pamatyti kasdien vykstančios karališkųjų rūmų garbės sargybos pasikeitimo ceremonijos. Jos stebėti kaskart susirenka būrys turistų, o ceremoniją lydi nuotaikinga nedidelio karių orkestro atliekama muzika.

Apžiūrėję sostinę nuvažiuokite į netoliese esantį seniausią Švedijoje Sigtuna miestelį, kuris vis dar išsaugojęs savo viduramžišką žavesį.

Atskridę į Geteborgą, antrą pagal dydį Švedijos miestą ir pagrindinį uostą, liksite nustebinti jo grožiu. Architektūra, dailės muziejus ir senieji parkai būtinai turi atsirasti jūsų lankytinų vietų sąraše.

Pietuose esančiame Malmės mieste aplankykite senąją miesto pilį ir pasigrožėkite buvusio svarbaus Švedijos prekybos ir pramonės centro architektūra. Taip pat pamatykite Eresundo tiltą, kuris jungia Malmę ir kaimyninės Danijos sostinę Kopenhagą.

Aplankius miestus traukite arčiau gamtos. Itin rekomenduojama rinktis ekskursijas ir išvykas valtimi ar žvejybą Geteborgo ar Stokholmo prieigose esančiuose salynuose – archipelaguose. Puikiai praleistas laikas ir teigiami įspūdžiai išliks dar ilgam. Tiems, kuriuos traukia jūra, būtina nuvykti į Kosterhavet jūrų rezervatą. Čia galima ne tik plaukioti valtimis, nardyti su akvalangu ir išbandyti kitas smagias vandens pramogas, bet ir susipažinti su Švedijos vandenų augalija ir gyvūnija.

Mėgstantiems žygius gamtoje rekomenduojama rinktis Kungsleden trasą. Šiltuoju metų laiku skirtingų trasų, besitęsiančių daugiau kaip 400 km etapus galima įveikti pėsčiomis, o žiemą – leistis į žygį slidėmis. Kad ir kada pasirinksite keliauti, galėsite grožėtis nuostabia laukine ir mažai žmogaus paliesta Švedijos gamta ir jos paminklais.

Traukite į šiaurę ir aplankykite Laplandiją. Čia galite pamatyti Šiaurės pašvaistę ir vidurnakčio saulę, susipažinti su samių tautos paveldu ir tradicijomis, išbandyti šiaurietiškos virtuvės patiekalus ir leistis į pažintinius žygius. Ir tai tik kelios stotelės, kuriose galite sustoti pigios kelionės į Švediją metu. Kiekvienas keliautojas atras kas jam įdomu.

Lauktuvės iš Švedijos

Dalelę nuostabiosios Švedijos po kelionės norėsite parsivežti namo ir nustebinti draugus bei artimuosius originaliais suvenyrais. Štai keletas idėjų lauktuvėms: įvairiomis spalvomis marginti mediniai arkliukai, įvairūs suvenyrai su briedžiais ir pliušiniai žaislai, šilti pledai, antklodės ir pirštinės margintos tradiciniais raštais, vietinės gamybos džemai ir uogienės, o ypač bruknių uogienė, įvairių skonių guminukai, peilis sūriui, knygos apie Švediją, vietos dizainerių kurtos interjero detalės, uostomasis tabakas. Mėgstantiems ekstremalumą ir egzotiškas lauktuves galima rinktis surströmming – pūdytą silkę. Nors skamba ne itin gardžiai, pabandyti nors kartą tikrai verta.

Švedijoje populiarus ritualas fika, reiškia pertraukėlę, kurios metu mėgaujamasi kava ir bandele. Švedai į fika žiūri labai rimtai ir jo šventai laikomasi visoje šalyje. Galbūt ir jūs po apsilankymo Švedijoje nuspręsite šitaip paįvairinti kasdienybę sugrįžę.

Nedvejokite ir savo atostogoms rinkitės netradicines kryptis. Nusiteikite nuotykiams ir keliaukite į Švediją. Pigios kelionės į Švediją lengvai pasiekiamos kartu su „Baltic Tours“. Nepraleiskite progos aplankyti šią nuostabią Šiaurės Europos šalį pasinaudodami degančiomis akcijomis ir nuolaidomis lėktuvų bilietams internetu. Smagioms kelionėms ir geriausiems įspūdžiams patirti nereikia išleisti daugybės pinigų. Kreipkitės į patyrusius kelionių ekspertus ir mėgaukitės pigiomis kelionėmis ir atostogomis Švedijoje.

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones