×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Slovakiją – turiningos atostogos kalnų šalyje!

Slovakija

Pažintinės kelionės į - atostogos trokštantiems daugiau nei vien tik mėgautis aukšto lygio viešbučių aptarnavimu ir dėl nieko nesirūpinti. Tai subtilus poilsis, kurio metu stengiesi įkvėpti kuo daugiau svetimos kultūros. Pažintinės kelionės į leidžia suprasti savotišką vietinių gyvenimą, įsijausti į mums dar neatrastą kasdienybę, paklaidžioti istorija alsuojančiomis senomis gatvelėmis. Atostogos – nauji pojūčiai skonio receptoriams, taip taip, pažintinės kelionės į metu bus atrastas subtilus gastronomijos pasaulis. Poilsis sužadins apetitą ne tiks maistui, bet ir žinioms, kurios praplės kiekvieno pasaulėžiūrą. Pigūs lėktuvo bilietai – pažintinės kelionės į privalumas. Paskutinės minutės pasiūlymai, žema kaina, išskirtinės akcijos, visa tai leidžia keliauti lėktuvu dar pigiau, o santaupas pasilikti laukiantiems nuotykiams pažintinės kelionės į metu. Poilsis išpildys jūsų lūkesčius pažinti, atrasti, pajusti. Naujais potyriais supančiotos atostogos privers nusišypsoti vos tik prisiminus patirtus įspūdžius, turiningai praleistas laikas paliks pėdsaką jūsų gyvenimo istorijoje. Ieškote pigiausių pažintinės kelionės į pasiūlymų? Pigūs lėktuvo bilietai internetu, paskutinės minutės pasiūlymai, Baltic Tours komanda ir partneriai Tez Tours, Novaturas pasirengę jums padėti. Nuoširdus aptarnavimas ir ilgametė patirtis garantuos nepamirštamą Pažintinės kelionės po laikotarpį. Juk ne veltui yra sakoma „Mokykitės keliauti, keliaukite mokytis!”, tad gyvenkite šia idėja ir turtinkite savo pasaulį!

Nebrangus poilsis kalnuotoje Slovakijoje yra lengvai pasiekiamas, jeigu pasinaudosite Baltic Tours degančiais pasiūlymais! Išvyskite įspūdingas senovines pilis, kurių šalyje daugiau negu 200, ir grožėkitės gamta – čia gausu įspūdingų stalaktitų ir stalagmitų urvų bei vaizdingų kalnų viršūnių! Skaitykite pigių kelionių variantų aprašymus, gaudykite karštas akcijas, viskas įskaičiuota (angl. all included), paskutinės minutės pasiūlymus žema kaina ir pasirinkite atostogoms šią pasakišką Višegrado šalį Europos centre!

Ką reikia žinoti, kai keliaujate į Slovakiją?

Slovakija turi gilią istoriją, daug vaizdingų pilių ir įdomią virtuvę. Jos valiuta euras, taigi pinigų keistis neteks. Šalis kultūriškai glaudžiai susijusi su Lenkija ir su Čekija, su kuria ilgą laiką sudarė vieną valstybę. Slovakijos sostinė ir didžiausias miestas yra Bratislava. Ji įsikūrusi prie Dunojaus upės ir išsaugojo didingą pilį, nuo kurios bokštų galima matyti net Austriją ir Vengriją! Verta aplankyti ne tik šią gražią sostinę, bet ir įdomias lankytinas vietas kitose šalies dalyse. Ypač daug Slovakijoje yra išlikusių senovinių miestelių, pavyzdžiui, Banska Stiavnica aukso kasyklų miestas, kuriame galima apžiūrėti, kaip kadaise atrodė šio tauraus metalo išgavimo procesas. Slovakija – puiki kelionių kryptis keliaujantiems su šeima. Vaikams tikrai patiks didžiausias vidurio Europoje Tatralandia vandens parkas.

Aktyvus poilsis Slovakijoje

Slovakija garsi dėl savo toli besidriekiančių Tatrų kalnų grandinių. Jos kalnus yra ypač pamėgę aktyvaus poilsio mėgėjai. Populiariausias šių vietų aktyvus užsiėmimas yra slidinėjimas – jam skirti kurortai nusidriekę per visą šalį. Puikiai išvystyta slidinėjimo infrastruktūra ir didelis trasų pasirinkimas tiks tiek slidžių, tiek snieglenčių gerbėjams. Tačiau ne tik leidimosi nuo kalnų entuziastai čia ras, ką veikti, – Slovakijos kalnai yra populiari žygių ir pasivaikščiojimo vieta. Slovakijoje skirtingo ilgio ir sudėtingumo pėsčiųjų takais poilsiautojų grupės kursuoja nuolat. Vaikščiojimas po kalnus vertinamas ne tik dėl kerinčio kraštovaizdžio, bet ir dėl naudos sveikatai.

Pigios kelionės į Slovakiją privalumai

Į Slovakiją galima nuvykti sąlyginai pigiai, nes šią šalį galima pasiekti ne tik lėktuvu, bet ir automobiliu ar autobusu. Aukštųjų Tatrų kalnai, kuriais „dalijasi“ Lenkija ir Slovakija, yra bene arčiausiai Lietuvos esantys kalnai. Todėl tai gali būti pirmoji pažintis su tokiu gamtovaizdžiu, tinkanti visai šeimai. Ši valstybė yra Europos centre, todėl iš jos norintys gali patogiai aplankyti netoliese esančias Čekiją, Austriją ar Vengriją. Nebrangi kelionė į šią pilių, kalnų ir pasakų šalį tikrai nepaliks abejingų! Be to, keliaujantieji automobiliu ar autobusu kartu pakeliui galės aplankyti ir Slovakijos kaimynės Lenkijos turistinius objektus. Nebijokite atrasti ir suprasti, o puikūs Baltic Tours kelionių pasiūlymai į Slovakiją jums padovanos puikų ir turiningą poilsį!

Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos skatina vykti į Slovakiją ir patirti įspūdžių kupinus nuotykius kartu su artimiausiais žmonėmis. Įsigykite ypač pigius skrydžių ar autobuso bilietus su akcija internetu ir keliaukite!

Išvykimo stotelės yra iš Vilniaus ir Kauno. Leiskitės į nepamirštamą pigią kelionę į poilsiautojų rojų Slovakiją! Pasakiško grožio kraštas jau laukia jūsų!

 

 

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS