×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Latviją – nustebsite, kiek daug joje galima atrasti!

Latvija

Pažintinės kelionės į - atostogos trokštantiems daugiau nei vien tik mėgautis aukšto lygio viešbučių aptarnavimu ir dėl nieko nesirūpinti. Tai subtilus poilsis, kurio metu stengiesi įkvėpti kuo daugiau svetimos kultūros. Pažintinės kelionės į leidžia suprasti savotišką vietinių gyvenimą, įsijausti į mums dar neatrastą kasdienybę, paklaidžioti istorija alsuojančiomis senomis gatvelėmis. Atostogos – nauji pojūčiai skonio receptoriams, taip taip, pažintinės kelionės į metu bus atrastas subtilus gastronomijos pasaulis. Poilsis sužadins apetitą ne tiks maistui, bet ir žinioms, kurios praplės kiekvieno pasaulėžiūrą. Pigūs lėktuvo bilietai – pažintinės kelionės į privalumas. Paskutinės minutės pasiūlymai, žema kaina, išskirtinės akcijos, visa tai leidžia keliauti lėktuvu dar pigiau, o santaupas pasilikti laukiantiems nuotykiams pažintinės kelionės į metu. Poilsis išpildys jūsų lūkesčius pažinti, atrasti, pajusti. Naujais potyriais supančiotos atostogos privers nusišypsoti vos tik prisiminus patirtus įspūdžius, turiningai praleistas laikas paliks pėdsaką jūsų gyvenimo istorijoje. Ieškote pigiausių pažintinės kelionės į pasiūlymų? Pigūs lėktuvo bilietai internetu, paskutinės minutės pasiūlymai, Baltic Tours komanda ir partneriai Tez Tours, Novaturas pasirengę jums padėti. Nuoširdus aptarnavimas ir ilgametė patirtis garantuos nepamirštamą Pažintinės kelionės po laikotarpį. Juk ne veltui yra sakoma „Mokykitės keliauti, keliaukite mokytis!”, tad gyvenkite šia idėja ir turtinkite savo pasaulį!

Nebrangus poilsis kaimyninėje Latvijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Džiaukitės nuostabia Latvijos gamta, puikiais pajūrio kurortais ir įdomiausiais muziejais! Pigių kelionių į Latviją metu pasijusite lyg broliškame krašte ir nustebsite taip, kad norėsis čia sugrįžti dar kartą! Skaitykite pigių kelionių variantų aprašymus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į lėktuvą ar autobusą Latvijos link!

Ką reikia žinoti prieš keliaujant į Latviją?

Latviai yra artimiausia lietuviams tauta. Nors latvių kalba ir primena lietuvių kalbą, nereiškia, kad Latvijoje susikalbėsite lietuviškai. Dalį latvių kalbos žodžių ir posakių galite suprasti, tačiau komunikavimui daugelis vis tiek pasirenka anglų ar rusų kalbas. Jeigu jus pavadins „braliukais“ – nenustebkite, taip „broliškai“ čia vadinami lietuviai. Didžiausias Latvijos miestas – Ryga, tad ją pamatyti – būtina. Senamiestis, įspūdingi muziejai, moderni biblioteka, miesto parkai atskleis ypač savitą miesto veidą. Norintiems dar labiau pajusti Latvijos dvasią patariame prieš vykstant atostogoms šiek tiek pasimokyti latvių kalbos – juk lietuviams ją mokytis lengviausia pasaulyje!

Aktyvus poilsis Latvijoje

Pasirinkus išskirtinai pigią kelionę į Latviją nusivilti neteks. Mitas, kad be Rygos Latvijoje daugiau nėra ką pamatyti. Žiemos sporto mylėtojams įspūdį paliks už 53 km nuo Rygos esantis Siguldos miestelis. Tai puikiai išvystytas slidinėjimo kurortas, be to, čia rasite vienintelę bobslėjaus trasą Baltijos šalyse. Dar viena kryptis žiemos sporto entuziastams yra Sabilės miestelis. Jis išskirtinis tuo, kad čia rogutėmis galima važinėti net vasarą. Specialiai įrengta 350 m ilgio vasaros rogučių trasa tikrai suteiks ekstremalių pojūčių! Latvijos pažintinių parkų ir vaizdingų miškų gausa patiks užkietėjusiems žygeiviams. Ilgas, beveik 500 km besidriekiantis Latvijos pajūris – dar viena puiki kryptis mėgstantiems aktyvų poilsį. Dalis jo yra pritaikyta turistams, tačiau galima atrasti ir išlikusių laukinės gamtos atkarpų. Tyrinėkite gamtą, vaikščiokite ar dviračiais keliaukite palei jūrą. Latvijoje gana populiarūs kempingai. Apsistoję juose ne tik būsite arčiau gamtos, bet ir sumažinsite savo kelionės išlaidas. Keliaukite į draugiškąją Latviją visais metų laikais!

Pigios kelionės į Latviją privalumai

Latvijoje kainos panašios kaip ir Lietuvoje, tačiau esant ilgesniam pajūrio ruožui ir platesniam viešbučių pasirinkimui, poilsis šioje kaimyninėje šalyje gali būti ženkliai pigesnis. Puiku tai, kad keliaujant į Latviją nereikia keisti valiutos, lengvai susikalbama su vietiniais, o trumpa kelionė atiseina nebrangiai. Sakoma, kad nepažinus savo krašto gėda vykti į kitus. Šį posakį galima perfrazuoti taip: nepažinus Latvijos, gėda vykti kažkur toli, juk tiek daug puikių poilsio ir pramogų galimybių galima rasti taip arti!

Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos skatina vykti į Latviją ir patirti įspūdžių kupinų nuotykių kartu su artimiausiais žmonėmis. Įsigykite ypač pigius skrydžius ar autobusų bilietus su akcija internetu ir keliaukite!

Išvykimo stotelės yra iš Vilniaus ir Kauno. Leiskitės į nepamirštamą ir pigią kelionę į nuostabią šalį – Latviją! Ieškokite pigių kelionės bilietų! Kelionė jau laukia!

 

 

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS