×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Islandiją – atostogos kvapą gniaužiančios šiaurės gamtos apsuptyje!

Islandija

Pažintinės kelionės į - atostogos trokštantiems daugiau nei vien tik mėgautis aukšto lygio viešbučių aptarnavimu ir dėl nieko nesirūpinti. Tai subtilus poilsis, kurio metu stengiesi įkvėpti kuo daugiau svetimos kultūros. Pažintinės kelionės į leidžia suprasti savotišką vietinių gyvenimą, įsijausti į mums dar neatrastą kasdienybę, paklaidžioti istorija alsuojančiomis senomis gatvelėmis. Atostogos – nauji pojūčiai skonio receptoriams, taip taip, pažintinės kelionės į metu bus atrastas subtilus gastronomijos pasaulis. Poilsis sužadins apetitą ne tiks maistui, bet ir žinioms, kurios praplės kiekvieno pasaulėžiūrą. Pigūs lėktuvo bilietai – pažintinės kelionės į privalumas. Paskutinės minutės pasiūlymai, žema kaina, išskirtinės akcijos, visa tai leidžia keliauti lėktuvu dar pigiau, o santaupas pasilikti laukiantiems nuotykiams pažintinės kelionės į metu. Poilsis išpildys jūsų lūkesčius pažinti, atrasti, pajusti. Naujais potyriais supančiotos atostogos privers nusišypsoti vos tik prisiminus patirtus įspūdžius, turiningai praleistas laikas paliks pėdsaką jūsų gyvenimo istorijoje. Ieškote pigiausių pažintinės kelionės į pasiūlymų? Pigūs lėktuvo bilietai internetu, paskutinės minutės pasiūlymai, Baltic Tours komanda ir partneriai Tez Tours, Novaturas pasirengę jums padėti. Nuoširdus aptarnavimas ir ilgametė patirtis garantuos nepamirštamą Pažintinės kelionės po laikotarpį. Juk ne veltui yra sakoma „Mokykitės keliauti, keliaukite mokytis!”, tad gyvenkite šia idėja ir turtinkite savo pasaulį!

Nebrangus poilsis atokioje Islandijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Išvyskite garsiausią pasaulio geizerį ir gėrėkitės nuostabiais ledo ir ugnies žemės vaizdais! Ieškokite pigių kelionių į Islandiją! Dar kartą sugrįžti į šią šalį jus privers kvapą gniaužianti gamta ir turtinga šiaurės šalių kultūra. Skaitykite pigių kelionių variantų aprašymus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) paslauga ypač žema kaina ir sėskite į lėktuvą, vykstantį į atostogas šioje ypatingoje šalyje!

Ką reikia žinoti, kai keliaujate į Islandiją?

Islandija yra labai atoki ir nedidelė Europos valstybė pagal gyventojų skaičių. Islandijos sostinė Reikjavikas yra šiauriausia žemyno sostinė. Islandai yra labai atsidavę savo kalbos ir kultūros puoselėjimui. Čia nerasite McDonald’s greitojo maisto restoranų, o prekinių ženklų užrašuose dominuoja islandų kalba. Aplink šią salą driekiasi vienas pagrindinis kelias Route 1. Visą salą apvažiuosite įveikę kiek daugiau nei 1300 km. Islandija dažnam keliautojui atrodo kaip ypač brangi valstybė. Iš dalies tai tiesa, tačiau naudodamiesi patyrusių keliautojų patarimais, sutaupyti galėsite ir čia. Internete galima rasti daugybę teigiamų atsiliepimų apie pigias keliones Islandijoje. Jeigu į Islandiją vykstate su didesne kompanija ne sezono metu, labiausiai apsimoka keliauti išsinuomotu automobiliu. Juo patogiai galite apžiūrėti visą salą.

Aktyvus poilsis Islandijoje

Ši šalis yra puikiai pritaikyta aktyviam poilsiui, o ypač tiems, kurie mėgsta būti gamtoje ir leistis į žygius. Islandijos kraštovaizdis – unikalus ir atimantis žadą, be to, grožėtis čia esančiais ir per milijonus metų susiformavusias gamtos kūriniais juk nieko nekainuoja! Saloje rasite juodo smėlio paplūdimių, įspūdingų ledynų ir krioklių, sustingusios lavos upių, nuostabių kalnų ir ugnikalnių. Būtinai aplankykite Seljalandsfoss krioklį ir Geysir geizerį. Žiemos metu daugelis keliautojų renkasi aplankyti Islandiją dėl vieno iš gražiausių gamtos reiškinių – šiaurės pašvaisčių.

Pigios kelionės į Islandiją privalumai

Islandija – vieta, kuri sužavėtų kiekvieną. Gali atrodyti, kad geriausios atostogos yra šiltuose kraštuose, tačiau Islandija savo ruožtu dovanoja išskirtinius vaizdus ir ypatingas patirtis. Gamtos grožis, švara, Reikjaviko architektūra ir rami šiaurietiška kultūra nepaliks abejingų. Ne veltui Islandija laikoma vienu iš didžiausių pastarojo dešimtmečio turizmo atradimų!

Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos skatina vykti į Islandiją patirti įspūdžių kupinų nuotykių kartu su artimiausiais žmonėmis. Įsigykite ypač pigius skrydžius su akcija internetu ir keliaukite!

Išvykimo stotelės yra iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos bei Rygos oro uostų! Leiskitės į nepamirštamą ir pigią kelionę į neišpasakyto grožio salą – Islandiją! Ieškokite pigių lėktuvo bilietų, kelionė jau laukia!

 

 

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS