×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Egiptą

Karšti pasiūlymai s minutės kelionės į Egiptą

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Egiptą privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Egiptą gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Egiptą. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Egiptą maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Egiptą leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Egiptą formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Egiptą ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Egiptą išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Paskutinės minutės kelionės į Egiptą

Įsisukote į nuobodų kasdieninių darbų ratą? Vaizdas už lango nedžiugina? Norite atgauti jėgas ir pasisemti įkvėpimo? Paskutinės minutės kelionė į Egiptą – pats geriausias būdas sudrumsti rutiną ir nustebinti savo antrąją pusę ar nuobodžiaujantį bičiulį. Įneškite į savo gyvenimą daugiau spontaniškumo ir pasilepinkite netikėtomis atostogomis saulėtoje Viduržemio jūros pakrantėje. Baltic Tours visiems tiems, kurie nori pernelyg neišlaidaujant aplankyti nuostabų Egiptą, paruošė gardų kelionių kąsnelį. Egiptas – ideali šalis atostogoms dėl malonaus klimato, puikių kurortų ir įspūdingo senovės paveldo objektų. Aplankyti šią Šiaurės Afrikos šalį galima greitai ir neskriaudžiant savo piniginės. Tad pirmyn rinktis geriausių paskutinės minutės pasiūlymų ir ruoštis smagiai kelionei į naują kraštą!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Profesionalūs ir patyrę Baltic Tours kelionių ekspertai ir ištikimi partneriai pasirūpins geriausiais kelionių pasiūlymais, padės išsirinkti svajonių kelionę už pačią geriausią kainą ir tinkamai pasirūpinti draudimu, papildomu bagažu ir kt. Baltic Tours svetainėje rasite pigiausius mūsų siūlomus kelionės lėktuvu bilietus, degančias akcijas, patrauklias nuolaidas ir viskas įskaičiuota (angl. all included) kelionių pasiūlymus jūsų tobuloms atostogoms. Taip pat čia rasite itin viliojančias paskutinės minutės keliones jūsų nuotykių ieškotojo dvasiai sužadinti. Jei norite pirmieji gauti pranešimus apie akcijas ir nuolaidas bei paskutinės minutės keliones, būtinai užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir nepraleiskite progos keliauti pigiai ir pamatyti gražiausius kraštus. Taip pat puslapyje dalijamės keliautojų atsiliepimais ir kelionių istorijomis. Jos padės tinkamai pasiruošti išvykai ir pažers dar daugiau idėjų tolimesniems maršrutams. Palikite kelionės rūpesčius Baltic Tours profesionalų rankose ir ruoškitės kelionei į Egiptą, kuri jau čia pat!

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės keliones į Egiptą?

Egiptas – tai ne vien piramidės ir smėlis, tad pasiruoškite būti maloniai nustebinti. Kasmet milijonai keliautojų iš viso pasaulio aplanko šią šalį. Joje galima pasigrožėti didingu senosios civilizacijos paveldu, mėgautis poilsiu galybėje kurortų, patirti kulinarinius atradimus ir pasiduoti linksmybėms. Paskutinės minutės kelionės į Egiptą patiks tiek keliaujantiems su šeima ar draugais, tiek su mylimaisiais ar kolegomis. Atsipalaiduokite, išsivaduokite iš kasdienybės ir mėgaukitės kelione į Egiptą, kuri ką tik tapo dar puikesnė, nes atėjo taip netikėtai.

Kada keliauti į Egiptą?

Egipte dominuoja tropinis dykumų klimatas, todėl karšta ir sausa visus metus. Vasaros sezonu oro temperatūra dienomis dažnai viršija 30 ℃, tačiau dėl nedidelės oro drėgmės karštis nėra alinantis. Temperatūrų skirtumai skirtingais sezonais nėra dideli, net žiemą oro temperatūra nenukrenta žemiau negu 20 ℃. Lietus čia pasirodo itin retai. Paskutinės minutės kelionės į Egiptą puikios tuo, kad jas galite rinktis bet kuriuo metų laiku. Jei kyla abejonių, atvykite pasikonsultuoti su Baltic Tours komanda. Jie patars ir padės išsirinkti pačią geriausią datą jūsų kelionei.

Kur keliauti Egipte?

Egipte galima ne tik puikiai pailsėti bet kuriame iš daugybės kurortų, bet ir daug ką pamatyti ir nuveikti. Gizos piramidės ir Sfinksas turi būti jūsų privalomų pamatyti vietų sąraše pirmoje vietoje. Būtinai aplankykite Karnako šventyklą ir Karalių slėnį, susipažinkite su šalies istorija nacionaliniame muziejuje. Norite išskirtinio nuotykio? Išsiruoškite į kruizą Nilo upe – išvykos įspūdžiai išliks ilgam. Nardymo entuziastai turėtų keliauti prie Raudonosios jūros. Šiame regione nardymas itin populiarus. Apžiūrėkite šalies sostinę Kairą. Egzotiškas senamiestis, šimtmečius skaičiuojančios mečetės ir nuostabus rytietiškas turgus, kuriame klaidžiojant galima praleisti visą dieną. Ir tai yra tik kelios iš daugybės lankytinų vietų, tad pasiruoškite maloniems siurprizams.

Gana sukti galvą, laikas veikti! Nepraleiskite progos pasinaudoti puikiais pasiūlymais ir viliojančiomis nuolaidomis, kad atrastumėte naujas kelionių kryptis. Griebkite paskutinės minutės kelionę į Egiptą Baltic Tours interneto svetainėje, nepamirškite paso ir leiskitės į naują nuotykį.

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS