×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Kiprą

Keliones_i_Kipra

Karšti pasiūlymai s minutės kelionės į Kiprą

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Kiprą privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Kiprą gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Kiprą. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Kiprą maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Kiprą leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Kiprą formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Kiprą ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Kiprą išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Paskutinės minutės kelionės į Kiprą – tikriems nuotykių ieškotojams!

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Kiprą privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Pigios paskutinės minutės kelionės į Kiprą leis išvaduoti sielą iš kasdienybės bei mėgautis kelionės momentais. Degančios nuolaidos, karštos akcijos bei patogūs viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) pasiūlymai leis mėgautis kiekvienu atostogų Kipre momentu. Juk jūs jų nusipelnėte. Pigios paskutinės minutės kelionės į Kiprą užburs kiekvieną, kuris nori atgauti jėgas, nes šiame rojaus kampelyje kokybišką poilsį randa visi.

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Baltic Tours komanda griauna mitus apie tai, jog keliauti yra didelė prabanga. Esame kelionių organizavimo ekspertai, organizuojame keliones jau ilgą laiką bendradarbiaudami su patikimais partneriais („Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”). Todėl mūsų siūlomi ir specialiai jums paruošti karšti paskutinės minutės pasiūlymai ir specialios nuolaidos leis pasirinkti išskirtinai pigų kelionės variantą į Kiprą už visiems prieinamą kainą. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną karštų akcijų bei degančių nuolaidų. Visa yra tai tam, kad jūsų atostogos kuo mažiau skriaustų kiaulę taupyklę. Rinkitės pigiausią iš mūsų siūlomų kelionės variantų, o mes pasirūpinsime, kad jūsų išsvajotos atostogos virstų kvapą gniaužiančia realybe.

Kodėl rinktis paskutinės minutės keliones į Kiprą?

Paskutinės minutės pasiūlymų į Kiprą gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Kiprą. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Kiprą maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius. Kelionės suartina ir leidžia geriau pažinti vienam kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes geriems paskutinės minutės kelionės į Kiprą pasiūlymams.

Kada keliauti?

Saulė, karštas smėlis, gaivus vanduo bei nesibaigiančios pramogos – visa tai rasite išsvajotame Kipre! Kas gali būti geriau negu po įtemptų darbų savaitei atitrūkti ir pailsėti rojaus kampelyje? Kipras turistus kviečia visus metus. Nesvarbu, kada nuspręsite čia keliauti, Kipre bet kada rasite įdomiausių bei smagiausių užsiėmimų! Jei norite lepintis nesibaigiančiomis saulės voniomis ir paplūdimio linksmybėmis, vykite į Kiprą birželio–rugsėjo mėnesiais, nes tuo metu Kipre yra tikras atostogų įkarštis! Bilietai su nuolaida perkant internetu bei visi atsakymai į jūsų klausimus bus mūsų Baltic Tours biure, kuriame visada esate laukiami!

Kur keliauti?

Paskutinės minutės kelionės į Kiprą – tokios spalvingos ir kupinos netikėtumų, jog jums tikrai nereiks sukti galvos, kaip šias atostogas paversti magiškomis. Poilsis Kipre – geriausias būdas atsikvėpti nuo rutinos ir įtemptų darbų. Būdami šiame rojaus kampelyje aplankykite garsų Afroditės akmenį, Milikouri miestelį, Millomeri krioklį, Šv. Ilariono pilį, Karpazo iškyšulį, karalių kapavietes bei daug kitų kerinčių Kipro vietų!

Užteks skaityti kelionių aprašymus, varvinti seilę ir degti baltu pavydu, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Kiprą ir pažinkite naujas kultūras. Susipažinkite su vietiniais, atraskite kulinarijos paslaptis. Rinkitės internetu pigius skrydžių bilietus lėktuvu ir pasinerkite į nuotykius! Skrydžiai į Kiprą vyksta iš Vilniaus, Kauno, Rygos bei Varšuvos oro uostų. Todėl suplanuosime kelionę taip, kaip jums patogiausia! Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Kiprą išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS