×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Vienos dienos kelionės autobusu

keliones autobusu
Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Vienos dienos kelionės autobusu – džiaukitės nuotykiais!

Juk tikrai esate patyrę kad ir trumpos kelionės vertę! Nebūtina keliauti ilgam, kad spėtum prasiblaškyti ir pasimėgauti kokybišku poilsiu. Vienos dienos kelionė autobusupuiki savaitgalio ar laisvadienio idėja. Leiskitės į nuotykį, atsitraukite nuo rutinos. Vienos dienos kelionė autobusutarsi trumpos atostogos. Žinoma, malonu kai poilsis trunka ilgai, tačiau pailsėti kokybiškai tikrai įmanoma ir per vieną dieną.

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Keliauti su „Baltic Tours“ reiškia keliauti įdomiai ir turiningai. Kartu su ilgamečiais partneriais „Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“, „Topturas“, „Eco travel“ ir kt. organizuojame keliones, tinkančias įvairioms grupėms, kolektyvams ar su vaikais keliaujančioms šeimoms. Žema kelionės kaina ir degantys paskutinės minutės pasiūlymai kelionę paverčia dar malonesne – juk visi mėgsta keliauti pigiai. Pasižvalgykite internetinėje „Baltic Tours“ svetainėje – gal ten šiuo metu kaip tik rasite kelionių pasiūlymų su akcija ar nuolaida? Pirkdami bilietus internetu savo poilsį suplanuosite greičiausiai. Keliaukite, rinkitės naujus įspūdžius!

Kodėl vienos dienos kelionės autobusu?

Kai norisi naujų įspūdžių svarbiausia keliauti, taigi, pasvarstykite vienos dienos kelionę autobusu. Puiku tai, kad keliaujant autobusu gali visiškai atsipūsti: nereikia rūpintis vairavimu, maršrutų ir objektų paieška. Leiskite sau pailsėti. „Baltic Tours“ siūlo įvairios kelionių autobusu trukmės išvykas: galite rinktis nuo 1 iki 15 dienų keliones. Keliaudami autobusu pakeliui aplankysite „Baltic Tours“ ekspertų parinktus įspūdingiausius šalių objektus, sudalyvausite ekskursijose. Peržvelkite kelionių autobusu pasiūlymus – tai pirmas žingsnis nuotykių link!

Kada keliauti?

Laisvą laiką išnaudoti kelionei – tai tiesiog nuostabi mintis! Rinkitės savo kelionei savaitgalį ar laisvadienį – nors ir trumpas aplinkos pakeitimas yra puikus būdas atsigauti. Kokį laiką rinktis? Europa graži visais metų laikais: ruduo žavi savo spalvomis, žiema – jaukiomis mugėmis ir pasipuošusiais miestais, pavasarį norisi gėrėtis atbundančia gamta, o vasarą džiaugtis šiluma ir romantiškais vakarais. Ypač populiaru keliones autobusu planuoti rugsėjo, spalio, lapkričio, gruodžio, kovo, balandžio, birželio, rugpjūčio mėnesiais!

Ką reikia žinoti ruošiantis savaitgalio kelionei autobusu?

Kelionės daiktų sąrašas paprastai priklauso nuo keliautojo tipo. Jei esate vienas iš tų, kuris stengiasi apgalvoti kiekvieną situaciją, greičiausiai norėsite imti lagaminą. Minimalizmą vertinantys keliautojai savo kelionės daiktus sutalpina į vieną kuprinę. Ką pasiimti? Maisto pasiimkite kelioms pietų pertraukėlėms, juk pakeliui užsuksite į kavines ir parduotuves. Galite iš anksto pasirūpinti užkandžiais – po ranka smagu turėti riešutų, batonėlių, vaisių. Pasiimkite vandens ir drabužių (priklausomai nuo sezono), būtiniausių medikamentų, pinigų, reikiamus dokumentus. Autobuse praverčia kelioninė pagalvėlė bei apklotas.

Kur keliauti?

„Baltic Tours“ kelionių ekspertai specialiai jums paruošė puikius vienos dienos kelionių autobusu pasiūlymus patraukliomis kainomis! Keliaukite į kaimyninę Lenkiją (Varšuvą, Krokuvą, Vroclavą), Latviją (Jūrmalą), Baltarusiją. Kitų keliautojų atsiliepimai, patirti įspūdžiai ir patirtys įkvepia kelionėms. Pasisemkite įkvėpimo atsivertę „Baltic Tours“ kelionių tinklaraštį. Leiskitės į naujus kelionių atradimus. Autobusai vyksta iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Lazdijų, Marijampolės ir Alytaus. Išbandykite vienos dienos kelionę autobusu ir jūs!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS