×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės autobusu į Italiją

Kelionės autobusu į Italiją – esate verti neišdildomų įspūdžių Europos pietuose!

Nebrangus poilsis Italijoje yra lengvai pasiekiamas jeigu pasinaudosite „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Skaitykite kelionių autobusu variantų aprašymus, keliautojų atsiliepimus, gaudykite karštas akcijas, paskutinės minutės pasiūlymus su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) paslauga už itin žemą kainą ir neabejodami sėskite į autobusą Italijos link! Siūlome kelionės autobusu į Italiją pasiūlymus individualiems keliautojams, grupėms ar keliaujantiems su vaikais!

 

Kodėl verta keliauti į Italiją su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs kelionių autobusu pasiūlymai. Būtent dėl šios priežasties „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti kelionių autobusu į Italiją pasiūlymus pigiau internetu. Patikėkite atostogų planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems kelionių organizavimo partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) – padarysime viską, kad kelionės autobusu į Italiją virstų įsimintina išvyka.

 

Kodėl kelionės autobusu į Italiją?

Poilsinės, pažintinės ar turistinės kelionės autobusu į šią šalį jūsų tikrai nenuvils! Italija garsi savo turtinga kultūra ir tradicijomis. Pasinerkite į šią malonaus gyvenimo būdo šalį bei patirkite geriausių įspūdžių Italijoje! Juk keliaujant autobusu lengviausia pastebėti skirtingų šalies regionų skirtumus ir savitumus, geografijos ypatumus. Be to, galima aplankyti daug įdomių objektų ir miestų pakeliui! Kelionės autobusu į Italiją tikrai nepaliks abejingų.

 

Kada keliauti?

Priklausomai nuo to, į kurią Italijos vietą vyksite. Italija – didelė šalis, tad reikia nepamiršti, kad šiaurėje vyrauja šaltesnis klimatas. Patyrę keliautojai teigia, kad į Italiją geriausia keliauti pavasarį, vasarą ar rudenį. Kai kuriems keliautojams Italija patiks ir žiemą. Taigi, rekomenduojamas kelionės laikas iš esmės priklauso nuo jūsų poreikių. Norinčius sužinoti daugiau apie Italijos klimatą kviečiame pasikonsultuoti su „Baltic Tours“ patyrusių kelionių ekspertų komanda ir taip išsirinkti tinkamiausią laiką savo kelionei.

 

Ką reikia žinoti keliaujant į Italiją autobusu?

Ką pasiimti keliaujant į Italiją? Kelionės daiktų sąrašas keliaujant autobusu į Italiją smarkiai nesiskirs nuo sąrašo daiktų, reikalingų kelionėse kitomis kryptimis – būtina pasiimti maisto, atsarginių drabužių, pinigų ir būtiniausių medikamentų. Autobuse pravers apklotas ir patogi kelioninė pagalvėlė.  

 

Kur keliauti?

Italija yra viena iš labiausiai turistų lankomų valstybių pasaulyje. Pagrindinės to priežastys – amžinoji Roma, nuostabi Viduržemio jūros pakrantė, Alpių kalnų kurortai bei gražūs miestai. Viešint šioje šalyje tiesiog būtina aplankyti sostinę Romą – apžiūrėkite Koliziejų, garsųjį popiežiaus miestą Vatikaną, pasigėrėkite romėnų laikus menančių pastatų architektūra. Beje, norintiems pamatyti tikrąją Italiją primygtinai siūlome Roma neapsiriboti. Rekomenduojami aplankyti miestai Italijoje yra meniškoji Florencija, romantiškoji Venecija, mados sostinė Milanas bei picomis išgarsėjęs Neapolis. Kiekvienas jų žavus vis kitaip, tačiau visi turistus keri tiek gyva kultūra, tiek įspūdinga architektūra. Beje, šioje šalyje taip pat yra išskirtinė miniatiūrinė valstybė – San Marinas! Italija tokia įvairi, kad joje visuomet atrasite šį tą naujo!

 

Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai pasiekti norimą šalį. Įsigykite autobusų bilietus internetu į Italiją. Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų!

 

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS