×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Vokiška kokybė: apsipirkimo rekomendacijos viešint Vokietijoje

1+
Skaitymo trukmė: 2 min.
Jei šalį būtų galimą apibūdinti vienu žodžiu, Vokietijos žodis būtų…kokybė. Nuo seno sakoma, kad jei nori, jog daiktas tarnautų ilgai, rinkis vokišką prekę. Tad kodėl gi nepradžiuginus savęs trumpomis atostogomis Vokietijoje ir neįsigijus kokybiškų prekių? Turistai čia perka viską: automobilius, drabužius, buitinę techniką, nes žino, kad nenusivils, o ir prekių kainos vilioja. Mūsų komanda pateikia sąrašą prekybos vietų, kur galėsite rasti platų kokybiškų rūbų, aksesuarų bei elektroninių prekių pasirinkimą Vokietijos sostinėje Berlyne. 

Prekybos centrai Berlyne

Sostinė Berlynas turi net 70 prekybos centrų, tad kaip nepasiklysti tokioje gausybėje? “Baltic tours” ekspertai pateikia savo mėgstamų vietų sąrašą Berlyne.

Alexa prekybos centras – šia vietą būtų galima apibūdinti kaip vieną patogiausių prekybos centrų, nes jį pasiekti galėsite tiek autobusais, tiek metro linijomis. Tai trijų aukštų prekybos centras, kurio teritorijoje yra net 180 parduotuvių. 

Kurfurstendamm gatvė ir Kadewe – ši gatvė turtinga ne tik parduotuvių gausa (kurių čia daugiau nei 100), bet ir savo istorija. Daug dainų, filmų buvo sukurta šioje gatvėje… Lankantis čia nepraeikite ir daugiau nei 100 metų senumo pastato, kuriame yra Kadewe prekybos centras. Čia – tikras rojus parduotuvių maniakams. Tik nepamirškite, dauguma parduotuvių šioje gatvėje dirba tik iki septintos valandos vakaro. 

Berlyno prekybos centras – šis prekybos centras atidarytas 2004 metais Postdamer platz aikštėje, tad yra lengvai pasiekiamas kiekvienam turistui. Prekybos centras gali pasiūlyti daugiau nei 270 parduotuvių pasirinkimą. Vyrauja prabangių parduotuvių ženklai: Armani, Hugo Boss, Replay, Guess, bei kitos žinomos parduotuvės.

Friedrichstrasse gatvė – kodėl apsipirkimo Vokietijoje nesuderinus su žymiausių Berlyno istorinių objektų aplankymu? Tam puikiai tiks apsipirkimas Friderichstrasse gatvėje, kuri glaudžiai susijusi su Antro pasaulinio karo istorija, tad apsiperkant pamatysite ir Berlyno sienos liekanas. Šioje gatvėje yra net du dideli prekybos centrai: Galarries Lafayette ir Dussmann. 

Berlyne, kaip ir visoje Vokietijoje, prekybos centrų/apsipirkimo gatvių pasirinkimas – labai didelis. Tad užsidėkite patogią avalynę, čiupkite kreditinę kortelę ir pirmyn po šį nuostabų miestą!

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.