×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Prabangiausi Prancūzijos viešbučiai, primenantys pasaką

1+
Kas jums pirmiausia ateina į galvą, kai pagalvojate apie Prancūziją? Ar romantiškasis Paryžiaus miestas? Pajūrio kurortai, įsikūrę pietinėje pakrantėje? Levandų laukai istorinėje Provanso srityje? O galbūt daugybė pilių, jau nuo seno garsinančių Prancūzijos kaimo vietoves?

Turbūt daugelis yra matę įvairiausias nuotraukas iš prancūziškų vestuvių, kuriose senovinės pilys ir dvarai tarsi atgyja dėl atvykusių svečių, dekoracijų ir šventiškos nuotaikos. Chateau (liet. pilies) viešbučiai yra labai populiarūs tarp prancūzų, norinčių savaitgaliui pabėgti iš miesto ir pailsėti ramiose kaimo vietovėse. Tačiau vis daugiau keliautojų iš kitų šalių taip pat susižavi idėja bent nakčiai nusikelti į XVIII–XIX a. ir pamatyti chateau viešbučių prabangą. Jeigu ir jūs mėgstate pasvajoti apie princo ir princesės vestuves, o galbūt domitės prancūziška architektūra, tada šį geriausių viešbučių Prancūzijoje sąrašą jums būtina įsiminti!

Château de Briottiéres

Ši stulbinanti XVIII a. pilis, įsikūrusi Prancūzijos provincijoje, nuo seno priklauso tai pačiai šeimai. Pilies valdymą per amžius pakeitė jau septynios kartos. Miško ir kelių parkų apsupty kiekvienas galės iš naujo patirti ramybę ir pabūti išsiilgtoje tyloje. Viešbutyje yra dešimt kambarių, kurie skoningai apstatyti senoviniais baldais, o skirtinguose kambariuose vyrauja medžio ir marmuro detalėmis pasižymintis interjeras. Vasaros sezonu galima mėgautis lauko baseinu bei saulėtomis popietėmis poilsiaujant terasoje, žiemą – žaisti biliardą ir skaityti knygas įspūdingoje ir senove dvelkiančioje bibliotekoje. Šis chateau viešbutis bus puiki sustojimo vieta norintiems apžiūrėti Bretanės, Normandijos ir Luaros regionus.

Château de La Ballue

Kruopščiai prižiūrimi sodai, prašmatnus SPA centras ir žavingi kraštovaizdžio peizažai kiekvieno svajones pavers realybe. Ir iš tiesų istorinis XVII a. viešbutis Château de La Ballue būtų tobula vieta filmuoti įvairias pasakų ekranizacijas. Viešbučio savininkai draugiškai pasitinka kiekvieną svečią. Dėl to viešbučio aptarnavimas gauna aukščiausius įvertinimus. Apsistoję tarp Bretanės ir Normancijos įsikūrusioje pilyje, turėsite progą ne tik aplankyti apylinkes, bet ir pamatyti romantikų pamėgtą San Mišelio kalną bei Sen Malo miesto pakrantėje veikiantį jūrų uostą.

Château La Thuiliere

Šis elegantiškas Prancūzijos turtas turi neįtikėtinai romantišką istoriją. Šį dvarą kaip dovaną savo būsimai žmonai pastatė ir Tudor stiliumi dekoravo vienas kilmingas žmogus. Šiandien mažas, tačiau be galo romantiškas pilies viešbutis yra tikras rojus lankytojams, ieškantiems visiško atsipalaidavimo. Viešbutyje veikia restoranas, džino baras, taip pat galima išbandyti jodinėjimą žirgais po Dordonė apylinkes, esančias Bordo miesto pakraštyje.

Château de la Bourdaisiére

Kita kaip iš pasakų knygos nulieta Château de la Bourdaisiére pilis kiekvieną lankytoją nuneš atgal į XIV a. Iš pradžių buvusi gynybinės tvirtovės dalimi, vėliau XIX a. buvo perstatyta į pastatą, tinkantį apgyvendinti svečius. Viešbutyje yra vienuolika kambarių, treji apartamentai. Lankytojai čia kviečiami pasivaikščioti po dailius sodus, pasinaudoti viešbučiui priklausančiu baseinu ir ištyrinėti penkiasdešimt penkių hektarų ploto parką. Château de la Bourdaisiére viešbutis yra įsikūręs netoliese Tūro miesto vidurio Prancūzijoje.

Château des Arpentis

Viešnagė Château des Arpentis, įsikūrusiame trisdešimties hektarų parko širdyje ir apsuptame pilims būdingo gynybinio griovio, bus tikrai neužmirštama. Nepraleiskite galimybės apsilankyti vietoje, kurioje 1619 metais vakarieniavo pats Prancūzijos karalius Liudvikas XIII! Viešbučio rafinuotas dekoras ir išskirtinė vieta, leidžianti aplankyti Luaros slėnyje įsikūrusius miestus ir vynuogynus, prikelia šią vietą ankstesniam pilies gyvenimui. Daugybė patogumų ir, be abejonės, išskirtinė pilies architektūra susilaukia išskirtinio populiarumo tarp keliautojų. Jeigu nuspręsite apsistoti šiame viešbutyje, būkite budrūs, galbūt čia užsinorės sugrįžti ir pats karaliaus vaiduoklis!

Château Hotel & Spa Grand Barrail

Mažiau negu valanda kelio nuo Bordo miesto stovi XIX a. pastatytas Château Hotel & Spa Grand Barrail viešbutis, siūlantis nepamirštamą poilsį Prancūzijos kaimo aplinkoje. Gurmaniška restorano virtuvė, didelė rinktinio vyno kolekcija, pagaminta iš derliaus, augančio šalia esančiuose vynuogynuose, prabangus SPA centras. Visa tai – daugelio porų pasirinkimas, norinčių pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į stebuklingojo pilies viešbučio teikiamus malonumus.

Pabuvus viename iš šių viešbučių iš tiesų supranti, kad visos pasakos turėjo būti sukurtos Prancūzijoje. Kiek įkvepiančių istorijų galima parašyti tokiose žavingose vietose! Eh! Turbūt kiekvienos atostogos šiuose Prancūzijos provincijos kraštuose neabejotinai primintų vaikystėje girdėtas pasakas ir paliktų neišdildomus įspūdžius…

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.