×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Kokias vasaros kryptis rekomenduoja Baltic Tours kelionių ekspertai?

9+
Vasaros klimatas Lietuvoje dažnai yra nenuspėjamas. Ši vasara lepina itin gerais orais, bet vis tiek pasiilgstame jūros, naujų vaizdų ir naujos kultūros, kurią galime pažinti keliaudami.

Vasaros atostogas neretai pradedame planuoti per vėlai, galiausiai nespėjame įsigyti kelionės paketo ir saulėtos dienos bei tropinis karštis tampa mintis kutenančia ilgesinga svajone. Jei šis jausmas tau pažįstamas ir svarstai apie naujas vasaros atostogų kryptis, tuomet skaityk, kokias šios vasaros saulėtų atostogų kryptis tau siūlo Baltic Tours kelionių ekspertai!

Fiesta Ispanijoje

Tai šalis, kuri asocijuojasi su karščiu, saule, paelja, sangrija, žydru vandeniu ir visada besišypsančiais, temperamentingais vietiniais gyventojais. Ispanija, saulės spinduliais džiuginanti daugiau nei 300 dienų per metus, yra viena mėgstamiausių turistų krypčių. Pavyzdžiui, Kanarų salos lepina Sacharos dykumos klimatu net ir šaltuoju metų laiku, tad kas gali būti geriau? Pasidomėkime!

Tenerifė – didžiausia Kanarų salyno vulkaninė sala. Teidės ugnikalnis, stūksantis salos viduryje, dalina salą pusiau. Pietinėje jos pusėje galime rasti didžiuosius salos kurortus. Ten prieš akis atsiveria patys gražiausi vaizdai, driekiasi patys nuostabiausi paplūdimiai ir akis glosto ugnikalnio peizažai. Vaizdas, tarytum, iš gražiausio tropinio paveiksliuko. Čia taip pat netrūksta žadą atimančių pramogų.

Baltic Tours ekspertai įsitikinę, kad Tenerifė, nors ir vasarą alsuojančiu karščiu, nepaliks nei vieno abejingo. Lengvas vėjas maloniai gaivins, o kūnas pagaliau bus pripildytas vitaminu D.

Sirtakio šokio ir feta sūrio gimtinė – Graikija

Graikija yra aktyviu gyvenimu pasižyminti šalis.  Čia vietiniai – paslaugūs ir nuolankūs, moja ranką net į kalbos barjerą, graikai niekada neatsisakys padėti! Alyvuogių medžiai šiame krašte tokie populiarūs, kaip, pavyzdžiui, obelys Lietuvoje. Į alyvmedžius šioje šalyje žvelgiama su didžiausia pagarba nuo antikos laikų. Anot mitų, šį šventąjį medį Senosios Elados gyventojams padovanojusi pati išminties deivė Atėnė. Šalis apsupta net trijų jūrų ir savo teritorijoje turi daugiau nei 100 salų. Čia klimatas alsuoja tikru Viduržemio karščiu. Vasarą temperatūra svilina 30 – 35 °C laipsnius karščio, o žiemos sezonas primena lietuvišką vėlyvą pavasarį, kai temperatūra siekia net apie 21 °C laipsnį šilumos.

Baltic Tours ekspertai rekomenduoja šiai vasarai Korfu. Tai Graikijos sala, primenanti Havajus, kitaip dar kitaip vadinama Kerkyros sala. Čia tikras rojus ne tik vandens pramogų entuziastams, bet ir tiems, kurie nori atsipalaiduoti neapsakomo grožio gamtos apsuptyje ar pažinti kultūrą.

Jei esi ekstremalias pramogas mėgstantis keliautojas arba nardymo guru, tau tikrai neteks nuobodžiauti. Baltic Tours ekspertai patikina, jog nardymo mokyklos pasirūpins tavo nepamirštamu vizitu į žydrąsias jūros gelmes. O jeigu esi pasyvesnio poilsio mėgėjas, dantytos uolos, pakrantę įrėminančios palmės, skaidrus, šiltas vanduo bei auksinis smėlis leis pasimėgauti išsvajotu poilsiu.

Esi užkietėjęs gastronomijos fanas? Tuomet pasakojam! Korfu virtuvė tau pasiūlys maistą, kuriame naudojama daug alyvuogių, pomidorų, žuvies ir daržovių. Sūris šioje saloje populiarumu nenusileidžia alyvuogėms. Visgi, kaip ir kitose Graikijos vietose, čia karaliauja feta, kuri yra dedama į salotas, mėsos patiekalus bei sukama į vynuogių lapus ir kepama ant ugnies.

Maisto gamybai graikai naudoja įvairių prieskonių, kurie kiekvieną patiekalą padaro neeiliniu gastronominiu nuotykiu. Rozmarinas, bazilikas ir petražolės verčia gomurį šokinėti iš laimės dėl neapsakomo gardumo. Kalmarai, krevetės ir aštuonkojai – paragauti jūros gėrybių Korfu yra tiesiog privaloma!

Svetingoji Turkija – atostogos be rūpesčių!

Tai valstybė, garsėjanti nepaprastu svetingumu, turkiškais saldumynais ir kebabais! Čia nepaprastai šilta dangaus žydrumo jūra, retai už debesies besislepianti kaitri saulė bei kalnuotas kraštovaizdis. Turkija išlieka lyderiaujančia atostogų kryptimi dėl nuostabiai suderinto rytietiško šalies kolorito bei nepriekaištingo, vakarietiškus standartus atitinkančio aukštos klasės aptarnavimo.

Kadangi Turkiją lepina subtropinis klimatas, svilinantis vasaros karštis apdovanoja saule! Liepa ir rugpjūtis yra karščiausi mėnesiai, kuomet termometro stulpelyje temperatūra gali šoktelėti iki 40°C karščio ir daugiau. Į egzotiškąją Turkiją daugelis turistų vyksta ne tik ilsėtis, pramogauti, bet ir mėgindami suderinti atpalaiduojantį poilsį prie baseino ir pažintį su įspūdingais lankytinais objektais.

Antalija yra didžiausias Turkijos kurortas. Baltic Tours kelionių ekspertai patikina, jog poilsiautojus viliojanti Antalija yra absoliuti lietuvių keliautojų favoritė. Klaidingai manoma, kad Antalija yra tik  viešbučių, diskotekų, restoranų ir užkandinių prikimštas kurortas. Be viso to čia dar rasite kruopščiai prižiūrėtą gamtą!  Keliautojų akis prikausto didingi kalnai bei kvapą gniaužiantys tarpekliai. Tarp pirštų byrantis šiltas paplūdimio smėlis ir žavingos žaliuojančios pakrantės sukuria tobulas atostogas. Duden kriokliai – kvapą gniaužiantis traukos objektas Antalijoje, o povandeninio pasaulio tyrinėtojai patirs neišdildomus įspūdžius nardydami, o aktyvesnes vandens atrakcijas mėgstantys turistai, galės savo jėgas išbandyti buriuodami ant vandens.

Keliautojau, jeigu vis dar svarstai apie vasaros atostogų kryptį ir nori, kad fotoaparatas fiksuotų nuotraukas, kurios būtų lyg iš paveiksliuko, o prisiminimai šildytų žiemos vakarais, tuomet skrisk į Ispanijos, Graikijos bei Turkijos kurortus – perliukus! Baltic Tours garantuoja, kad čia norėsis grįžti dar ne kartą!

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus.