×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Juk kada nors vėl keliausime! Kelionių ekspertų rekomenduojami namų darbai ir patarimai

4+
Skaitymo trukmė: 4 min.
Tikra tiesa, kad turizmas ilsisi negyvenamoje saloje, o keliautojai varto senus albumus ir tvarko namus savo paplūdimio rankinėse dar atrasdami smėlio.

Kelionių dokumentų dėkle naujų lėktuvo bilietų nėra, kelionės draudimo – taip pat, o noras keliauti vis stiprėja. Ką daryti? Jeigu esate tikras kelionių entuziastas ir jums beprotiškai spaudžia širdį dėl atšauktų kelionės planų, Baltic Tours komanda dalinasi 5 svarbiais patarimais ir namų darbais kaip neprarandant kelionių džiaugsmo gyventi dabar.

1. Metas taupyti

Patarimas banalus, bet euras prie euro Revolut Vault’e netikėtai sužvanga padoria suma. Sunkus, bet tuo pačiu ir palankus metas taupyti kelionei, apie kurią anksčiau galbūt net negalėjote pasvajoti. Pasidarykite kelionės biudžetą: lėktuvų bilietų paieškos platformoje išsiaiškinkite, kiek kainuoja bilietai ir nakvynės viešbutyje į jūsų pasirinktą šalį vasaros, rudens ar net žiemos laikotarpiu. Kelionių tinklaraščiuose susiraskite kelionių ekspertų ir keliautojų patarimus bei susidėliokite planuojamų veiklų sąrašą. Kada geriausias laikas planuoti ateities atostogas, jeigu ne dabar?

2. Metas filmams ir podkastams

Jeigu negalime sielos praturtinti naujais įspūdžiais, galime spalvingais vaizdais palepinti akis. Šiame interneto amžiuje tai daryti itin paprasta: kelionių profesionalai, žurnalistai ir užkietėję keliautojai per kelis metus į internetą yra patalpinę tiek vaizdo įrašų, podkastų bei patarimų, kad nors vežimu vežk. Klausykitės kelionių istorijų, interviu – taip praturinsite ne tik savo geografinį, kultūrinį, bet ir istorinį žinių lobyną.

Beje, ar jau klausėtės, žiūrėjote Skrendu.lt kelionių podkastus? Jeigu dar ne, pats metas tai padaryti. Nuoroda čia: http://bit.ly/Kelionės-ir-žmonės-podkastas

3. Metas skirtingoms kultūroms į jūsų namus

Grįžę iš Prancūzijos mes dar ilgai pusryčiams perkame prancūzišką duoną baguette, o atvykę iš atostogų Belgijoje – kepame vaflius. Viso to geroji dalis yra ta, kad visai nebūtina idėjų parsivežti iš svetur: pasitelkus maisto gaminimo tinklaraščius galima atrasti galybę skirtingų ir net labai paprastų virtuvių meniu arba socialinių tinklų pagalba parašyti vietiniam gyventojui ir paklausti vieno ar kito patiekalo recepto. Tik įsivaizduokite: turkas jums atsiunčia baklavos receptą, o jūs jam mainais – nuodugniai pristatote saldaus skruzdėlyno gaminimo džiaugsmą. Bendraukime! Visam pasauliui šis laikotarpis yra sudėtingas, tačiau nepamirškime kalbėtis, dalinkimės tradicijomis bei prisiminkime, jog pažinti skirtingas kultūras tokioje situacijoje galima net ir neišeinant iš namų.

4. Metas knygoms

Gyvename tokiu didžiuliu tempu, jog neretai pamirštame, jog lentynoje vis dar guli praeitais metais knygų mugėje įsigyta knyga. Dabartinis laikotarpis – puikus laikas, po darbo namuose, nupūsti nuo šių knygų dulkes ir atrišti vaizduotę. Kelionių temomis knygų neturite? Pats metas išbandyti virtualias bibliotekas ir audio knygas. Taip bent trumpam nuraminsite kelionių troškulį.

5. Metas muzikai

Kelionės gydo, tačiau muzika – taip pat. Susivieniję italai, traukiantys dainas savo balkonuose, tik įrodo, kad muzika gali padėti įveikti net ir didžiausius sunkumus. Ką galite padaryti jūs? Praverti savo vinilinių plokštelių lentyną ar įsijungti Spotify ir nerti į muzikinę kelionę po skirtingas šalis bei kultūras. Pavyzdžiui, rytą pradėkite nuo prancūzijos garso takelio, o dieną užbaikite egzotiškais meditatyvinio pobūdžio Tailando garsais. Proga išbandyti.

Kelionių entuziastams, pasaulio, lėktuvų ir pažinimo mylėtojams šis laikas bendruomeniškai atsakingas, tačiau tai nereiškia, kad svajoti ir keliauti mintimis draudžiama. Baltic Tours komanda išlieka pozityvi ir kviečia žvelgti į situaciją kūrybingai. Tikimės jau netrukus vėl skraidinti išsvajotų ir jau suplanuotų atostogų kryptimis.

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.