×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Kalėdos

9 priežastys, dėl kurių verta dovanoti kelionę

3+
Artėja griausmingas dovanų paieškų sezonas, sunku net ir pagalvoti kas ko norėtų… O kur dar natūralus noras būti unikaliam, tiesa? Kaip viso to išvengti? Žinoma, įteikti dovanų kuponą iš kelionių agentūros „Baltic Tours“! Sužinokite 9 priežastis, dėl kurių verta dovanoti kelionę.

Dovanų idėjos

Atradimai

„Išmintingas žmogus keliauja tam, kad atrastų save“, – sakė JAV rašytojas James Russell Lowell. Tad net neabejokite – kai padovanosite kelionę savo artimajam, suteiksite jam galimybę geriau pažinti save.

Santykiai

Padovanokite kelionę ne tik savo artimiausiam žmogui, bet ir sau. Kelionės kartu praturtina. Kokybiškas laikas, praleistas dviese, gali net tik įnešti dar daugiau harmonijos, bet ir išgelbėti į aklavietę patekusius santykius.

Pora kavinėje

Įkvepimas

Kelionėse patirti įspūdžiai plečia akiratį ir įkvepia naujam požiūriui į pasaulį. Naujos kultūros, nauji žmonės – tai vietos, kuriose slepiasi idėjos!

Pasitikėjimas

Rodos, komforto zona patogi, tačiau jautiesi lyg “užstrigęs” vietoje? Kelionėje patirti iššūkiai padės stiprinti pasitikėjimą savimi, kurio kartais gali trūkti kiekvienam iš mūsų. Parodyk savo baimėm liežuvį kelionės metu!

Kakava su zefyrais

Draugystė

Sakoma, mažos dovanos stiprina draugystę, tad didelės privalo cementuoti. Pamiršote gimtadienį? Išduodam paslaptį – kai padovanosite kelionę, jūsų pastangos bus įvertintos ir visos smulkios nuodėmės atleistos. O jeigu dar su geriausiu draugu į kelionę leisitės kartu…

Atmosfera

O galbūt norite pagerinti atmosferą kolektyve? Įteikite kelionę savo kolegai ir jis ne tik grįš pailsėjęs, bet ir turės, ką papasakoti.

Unikalumas

Kelionės nepakartosi, nes kaskart kažkas bus kitaip. Todėl dovanoti kelionę – suteikti unikalių įspūdžių. Žiūrėk, draugas ar kolega gal grįš ir kokią naują kalbą pramokęs?

Atsipalaidavimas

Rutina gniuždo net ir kūrybingiausią asmenybę… Pakeitus aplinką, lengviau atsipalaiduoti ir galų gale pailsėti nuo rūpesčių.

Ilgaamžiškumas

Niekuomet nepamirškite,jog kelionėje įgyta patirtis yra daug ilgaamžiškesnė dovana negu materialūs dalykai.

O kartais… žmogus, kuriam labiausiai reikia dovanų, esate jūs pats. Tad padarykite staigmeną sau ir pasidovanokite kelionės kuponą į kitą šalį!

DOVANŲ KUPONO teiraukis:

info@baltictours.lt

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus.