×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Prabangiausių Rusijos viešbučių TOP3

0
Skaitymo trukmė: 4 min.
Rusija – valstybė, pasižyminti didybe. Ne tik teritorijos dydis (Rusija – didžiausia pasaulyje šalis) atima žadą, bet ir vietinių lankytinų objektų, architektūros didybė ir prabanga kartais priverčia aiktelti. Ne išimtis ir prabangesni viešbučiai. Skonio reikalas, ar demonstratyvi prabanga kelia susižavėjimą, ar  pašaipią šypseną. Tačiau, kaip ten bebūtų, bent pro durų plyšelį dirstelti, kuo Rusija gali nustebinti atvykusius turistus, smalsu. O besirengiantiems aplankyti didžiausią pasaulio valstybę (ir norintiems patirti rusišką prabangą), šis straipsnis gal net padės apsispręsti, kokiame viešbutyje apsistoti. Baltic Tours komanda pateikia prabangiausių Rusijos viešbučių TOP3.

Hotel Baltschug Kempinski Moscow (Maskva)

Vietovė. Penkių žvaigždučių viešbutis yra įsikūręs Maskvos upės pašonėje, tik kelių minučių atstumu nuo žymiosios Raudonosios Aikštės. Daugiau kaip iš pusės kambarių atsiveria vaizdas į įspūdingąjį Kremlių arba Šv. Basil’s Katedrą.

Stilius. Viešbutis pastatytas 1898 metais, iki šių laikų išlikęs originalus fasadas, kuris papildytas dekoratyvinėmis figūromis. 

Kambariai. Viešbučio kambariai paskirstyti per aštuonis aukštus. Kambariai erdvūs, patogūs ir už prieinamą kainą. Viešbutyje neseniai atnaujinti liukso kambariai, įrengti viešbučio bokšte, iš jų atsiveria vaizdai į Kremlių ir Raudonosios aikštės apartamentus.

Four Seasons Hotel Lion Palace (Sankt Peterburgas)

Vietovė. Penkių žvaigždučių viešbutis yra šalia St Isaac’s aikštės, su daugybę lankytinų vietų, tokių kaip Marino teatras, Kazanės katedra, Mihailovskio pilis ir pan. Tai – puikus pasirinkimas keliautojams, besidomintiems menu, istorija.

Stilius. Pastatas atrodo įspūdingai, pagrindinį įėjimą puošia marmuriniai liūtai, kurie buvo sukurti italų skulptoriaus. Viešbutis pastatytas klasicizmo stiliaus pagrindu.

Kambariai. Liukso kambarių dizainas atspindi XIX a. stilių: dramblio kaulo spintelės, riešutmedžio durys, aukštos lubos. Prabangūs marmuriniai vonios kambariai. Penktame pastato aukšte įrengti kambariai su lauko terasomis. Įspūdingos, karališkas menes primenančios bendros viešbučio erdvės.

Four Seasons Hotel Moscow (Maskva)

Vietovė.  Viešbutis įsikūręs istoriniame viešbučio “Moskva” pastate, nuostabioje ir turistams itin patogioje vietoje – tarp Kremliaus ir Rusijos parlamento rūmų. Ši vietovė išskirtinė tuo, kad aplink daug įspūdingų lankytinų objektų.

Stilius. Nors iš išorės viešbutis nespinduliuoja išskirtine prabanga, viduje pasitinka šiuolaikiškai prabangus stilius: šviesios erdvės, aukštos lubos, marmuriniai koridoriai. Visas viešbutis subtiliai papuoštas sidabrinio beržo motyvais.

Kambariai. Standartinio stiliaus kambariuose vaizdas atsiveria į Rusijos parlamento rūmus. Geresniuose kambariuose vaizdas į viešbučio vidinį kiemą su baseinu. Liukso klasės kambariai su vaizdu į Kremlių. Kambarių stilius vientisas, modernus ir šiuolaikiškas,  apgalvota kiekviena detalė.

 

Planuojate kelionę į Rusiją? Domina išskirtine prabanga alsuojantys viešbučiai? Kreipkitės į Baltic Tours, mielai pagelbėsime! 
Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.