×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Atostogos Baltarusijoje: kaip išsirinkti tinkamą viešbutį?

1+
Skaitymo trukmė: 3 min.
Keliaujant į Baltarusiją poilsiauti ar darbo reikalais, sunkumų su viešbučių pasirinkimo kiekiu tikrai nėra. Baltarusija turi virš 2 tūkst. viešbučių, kurie yra labai dažnai atnaujinami, taip pat jų statoma ir dar daugiau. Kaip išsirinkti geriausią ir tinkamiausią?

Ar verta rinktis „žvaigždutėmis“ neįvertintus viešbučius?

Baltarusijoje yra daugybė mažų, privačių viešbučių. Jie oficialiai nėra įvertinti dėl mažo kambarių kiekio. Tačiau tokios apgyvendinimo įstaigos gali pasiūlyti tikrai puikų poilsį, modernius kambarius ir profesionalų aptarnavimą.

Priklausomai nuo patogumų ir paslaugų kokybės, kambariai skirstomi į kategorijas: verslo klasė, standartiniai kambariai ir pan. Tokiuose viešbučiuose iš darbuotojų nėra reikalaujamos anglų kalbos žinios, todėl susikalbėti gali būti sunkiau.

Mėgstamiausi keliautojų viešbučiai

Daugiausia viešbučių yra Baltarusijos sostinėje – Minske. Geriausi viešbučiai, įvertinti 5* yra šie: President Hotel, d’Europe, Crowne Plaza, Beijing, Victoria, Minsk, Victoria Olymp, Monastyrskaya, Na Zamkovoi, Renaissance.

1/2/3 žvaigždučių ekonominės klasės viešbučiai: Sport Time, East Time, IT Time.

4* arba 5* viešbučių personalas kalba anglų kalba, todėl susikalbėti yra itin paprasta, o registratūra dirba visą parą.

Minsko viešbučiai: šeimoms ar poroms?

Minsko miestasi siūlo kelių kategorijų viešbučius, dažniausiai jie skirstomi į šeimoms draugiškus (nes yra galimybė apgyvendinti su vaikais) ir romantiškoms atostogoms (kategorija – romantiški apartamentai). Taigi, keliaujant tiek su šeima, tiek su antra puse, Minske tikrai rasite tinkamiausią viešbutį Jūsų poilsiui.

Norite nustebinti šeimos narius ar antrą pusę? Susisiekite su mūsų kelionių ekspertais, mes mielai padėsime Jums ieškant tobulų atostogų plano ar skrydžio bilietų!

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.