×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Nesibaigianti vasara: įdomiausios kryptys šio rudens atostogoms

3+
Skaitymo trukmė: 5 min.
Kelionės rudens laikotarpiu žavi ne tik galimybe pratęsti vasaros malonumus bei nepasiduoti slegiančiai rudeninei nuotaikai. Atostogavimas rudenį atveria ypatingas, dar nematytas kurortines vietas, leidžiančias pažinti, kitokį, šiltą, įdomų ir nenuviliantį rudenį.

Kelionių agentūra „Baltic Tours“ pristato rudens keliones, kur šalių bei kultūrų pažinimą suderinsite su mėgavimusi saulės spinduliais. 

Kroatijos pažiba Dubrovnikas, norintiems suderinti poilsį su pažinimu

Perpildyta keliautojų vasarą, Kroatija rudeniui kviečia tuos, kurie ieško paskutiniųjų saulės spindulių bei nenori pasiklysti turistų masėje. Nors Kroatija žavi savo salų gausa, Dubrovnikas pasiūlys ne tik kurortinį poilsį tačiau ir nemažai pažintinių pasirinkimų. Sergijaus kalnas, Dubrovniko katedra bei miesto siena, tai tik keli įstabūs lankytini objektai. Norintiems pabėgti nuo miesto, siūlome miškingąją Lokrumo salą, kuri atvers duris į taip trokštamą ramybę gamtoje. Dubrovniko įvairiapusiškumas patenkins kiekvieno atostogautojo poreikius, tad puikiai tiks kompromiso ieškančioms šeimoms.

Rė sala: Prancūzijos rafinuotumas žydrojoje pakrantėje

Vis dar nepaleidžiantiems vasaros vakarų iš atminties, „Baltic Tours“ specialistai siūlo romantiškąją Rė salą. Priklausanti Prancūzijai, ši sala žavinga savo įspūdinga gamta, atostogų atmosfera bei neapsakoma ramybe. Čia galėsite pasimėgauti ne tik nuo Atlanto vandenyno ateinančia gaiva bei saulės spinduliais, tačiau taip pat patirsite visus Prancūzijos teikiamus architektūrinius, kultūrinius bei gastronominius potyrius. Tad jei kada pamąstėte, jog Prancūzijos provansas puikiai derėtų su žydromis pakrantėmis, Rė salą privalote aplankyti jau šį rudenį.

Ispanijos Andalūzija, žmonijos kultūros pagrindas po akinama saule

Apsuptas kalnų, šis Ispanijos regionas patrauks ieškančių ne tik šilto oro rudens laikotarpiu, bet vertinančių įspūdingos gamtos vaizdus neperteikiamus jokiame kadre. Neįkainojamą istoriją turintys regiono miestai kvies pažinti tokius kultūros šedevrus kaip Granada, o taip pat nepamirš pradžiuginti ieškančių balto smėlio bei žydro vandens paplūdimių. Andalūzija nudžiugins kiekvieną, kuris pasiilgo poilsio įspūdingiausių žmonijos pasiekimų apsuptyje.

Bohemiškas ruduo Portugalijos sostinėje

Vasarai baigiantis jau ilgitės aistringų šokio ritmų ir nerūpestingų vakarų? Tuomet jums į Lisaboną! Bohemiškumu dvelkiantis miestas sustabdys laiką bei garantuos įspūdingas, vietinės kultūros bei temperamento pilnas atostogas, paliekančias neišblėstantį vasaros prisiminimą visam rudeniui. Jums besimėgaujant mažiausiai kaitins 26°C šiluma, Portugalijos sostinė pristatys įstabiausius Europos objektus bei pasirūpins, jog ši rudens kelionė paliktų vasariškus prisiminimus ir auksinį įdegį.

Pamirškite visus rūpesčius Kipro saloje

Kipras yra bene populiariausia tiek vasaros, tiek rudens atostogų kryptis. Šis vardas, žinoma, yra teisėtai pelnytas dėl visų Kipro turimų kurortiniam tipui priskiriamų savybių. Kipro sala patenkins poilsiautojus norinčius nesirūpinti niekuo ir pratęsti vasaros malonumus bent porai savaičių, o taip pat tiks mėgstantiems įsigilinti į šalies geografinę kultūrą, nesunkiai apkeliaujant ją pasirinkta transporto priemone. Kipras rudenį džiugina ne tik malonia 24-26°C oro temperatūra, tačiau yra puikus pasirinkimas mėgstantiems didžiąją dalį poilsio praleisti vandenyje, kadangi visais rudens mėnesiais jūros temperatūra Kipre siekia mažiausiai 27°C šilumos.

Ispanijos Lanzarotė: rojaus sala su puikia kaimynyste

Lanzarotė yra atlanto vandenyne įsikūrusi sala, kuri siūlo net 213 kilometrų nesibaigiančią pakrantę. Ši sala savo nuostabiu klimatu stebina atostogautojus tiek ankstaus tiek vėlyvo rudens laikotarpiu. Amžino pavasario miestu vadinama vietovė taip pat neleis nuobodžiauti dėl vos už 11 kilometrų esančios Fuerteventūros salos. Dėl puikios kaimynystės ir mobilumo, šią salą privalu aplankyti ieškantiems poilsio tarp peizažų su neaprėpiamais plotais žydro vandens, uolų bei balto smėlio.

Visos šios kryptys nenuvils savo spindulių gausa, na o dauguma atostogas taip pat praturtins kultūriniais, gamtiniais ar architektūriniais įspūdžiais. „Baltic Tours“ komanda mielai kviečia ieškoti, keliauti ir pažinti pasaulį bei jo grožį sezoniškume.

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.