×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionių istorijos ir patarimai

Čia atostogauja net Madonna: Portugalijos kurortai pritraukiantys garsenybes

1+
Skaitymo trukmė: 5 min.
Ar kada pagalvojote kur atostogauja garsiausios pramogų pasaulio žvaigždės? Viena iš karščiausių Europos krypčių, Portugalija, vilioja ne tik turistus keliaujančius ribotu biudžetu, tačiau ir garsenybes ieškančias neįpareigojančio poilsio ir ramybės nuo kasdienių smalsaujančių fotografų blyksčių.

„Baltic Tours“ komanda nusprendė pažadinti smalsuolių širdis ir atrinkti Portugalijos kurortus, pamėgtus net garsiausių pasaulio įžymybių!

Madonnos pamėgtas Sintra miestelis

Viena garsiausių pasaulio moterų, popmuzikos karaliene vadinama amerikiečių atlikėja Madonna nepraleidžia progos aplankyti saulėtosios Portugalijos. Dainininkė taip pamėgo šią šalį, jog 2017-ais metais čia įsigijo nekilnojamąjį turtą. Mažame Sintra miestelyje, Madonna rado ramybę ir rekomenduoja visiems apsilankyti ir atrasti savo antrus namus Portugalijos kampeliuose. Lisabonos ir Težo slėnio regionuose esantis Sintra miestas garsėja savo ekstravagantiškomis pilimis, kvapą gniaužiančiais kalnų kraštovaizdžiais bei žydrosiomis pakrantėmis. Pasmalsauti kaip atrodo Madonnos įsigytas dvaras bei pasimėgauti atostogomis kaip pop karalienė galite ir jūs vos per pusvalandį nutolę nuo Portugalijos sostinės Lisabonos.

Modelio Karlie Kloss svajonių atostogos Lagos mieste

Amerikiečių supermodelis bei verslininkė Karlie Kloss tarp varginančių nuolatinių pristatymų ir verslo kelionių ramybę randa Portugalijos Lagos mieste, įsikūrusiame Atlanto vandenyno pakrantėje. Be nesuskaičiuojamų barokinės architektūros bažnyčių ir pašėlusio naktinio gyvenimo, Lagos miestas žymus nuo vandenyno sklindančiu gaiviu oru ir uolomis, lyg skulptūromis, papuoštais paplūdimiais. Čia ne tik pailsėsite, tačiau taip pat savo prisiminimus įamžinsite nuotraukose kaip supermodeliai.

Karališkos garsenybių atostogos Algarvėje

Jei norite ne tik atostogauti kaip garsenybė, tačiau kartu su jomis dalintis tviskančia saule ir karštai paplūdimiais, sekančia kelionės kryptimi pasirinkite Algarvę. Šis regionas – mylimiausia Portugalijos vieta, tampanti namais gausybei įžymybių iš viso pasaulio. Štai, garsioji anglų televizijos laidų vedėja, modelis ir autorė Holly Willoughby taip mėgsta Algarvę, jog čia įsigijo namus atostogoms. Čia dažnai sutiksite ir garsųjį anglų televizijos duetą Ant ir Dec, kurie taip pat nepraleidžia progos pasimėgauti Albufeiros (Algarvė) paplūdimio smėliu.

Labiausiai garsenybių mylimas Portugalijos Algarvės regionas dažna atostogų kryptis pasirenkama ne tik pramogų pasaulio žvaigždžių, tačiau ir karališkųjų pasaulio atstovų. Velso princas Viljamas su žmona Kembridžo kunigaikštiene Keite Midlton savo medaus mėnesio atostogoms pasirinko būtent Algarvę. Jei norite praleisti atostogasi Keit ir Viljamo medaus mėnesio viešbutyje, užsisakykite viešnagę Vilamoura mieste.

Suplanavę kelionę į garsenybių pamėgtus Portugalijos kurortus „Baltic Tours“ kelionių ekspertai jums pasiūlys ne vieną, būtent jūsų lūkesčius atitinkantį, viešbučių bei skrydžių pasirinkimą nuo 500 eurų savaitei.

Cristiano Ronaldo gimtinė, Madeira

Vietiniu vynu, įspūdingais vulkano vaizdais bei fejerkų festivaliais garsi Portugalijai priklausanti sala Madeira labiausiai didžiuojasi žymiausiu pasaulyje tapusiu, neseniai Lietuvoje viešėjusiu futbolininku Cristiano Ronaldo. Čia, Madeiros sostinėje Funšalyje, pamatysite garsųjį sportininko biustą, aplankysite C.Ronaldo muziejų, o kelionę pradėsite atvykę į tarptautinį Madeiros Cristiano Ronaldo oro uostą. Nors sala, žinoma, didžiuojasi savo krašto pasekėju, pats sportininkas taip pat nevengia aplankyti gimtinės. Ši sala tikrai džiugins poilsiauti atvykusius C. Ronaldo fanus, o pasirinkę „Baltic Tours“ kelionių ekspertų rekomenduojamus kelionės paketus, tokias septynių dienų poilsines atostogas galite turėti nuo 400 eurų žmogui.

Atostogos garsenybių pamėgtuose Portugalijos kurortuose ne tik priartins prie garsiausių pasaulio asmenybių kasdienybės, tačiau taip pat atvers naujus saule apgaubtus šios šalies kampelius.Keliaudami kartu su „Baltic Tours“ galėsite būti tikri, jog tokį poilsį susiplanuosite lengvai ir prieinamai!

Apie keliones sužinokite daugiau www.baltictours.lt

Baltic Tours
Emocijos, profesionalumas ir dalijimasis kelionių džiaugsmu – tai, kas daro mus išskirtiniais. Baltic Tours kelionių agentūra – daugiau nei kelionės įsigijimo vieta ar paslaugos. Tai patirties mainai, atspindintys inovatyvius kelionių organizavimo ypatumus. Baltic Tours kelionių ekspertai it gerų atostogų riteriai, šiuose unikaliuose kelionių įrašuose pasakojantys ne tik istorijas iš savo patirties, bet gvildenantys keliautojų istorijas ir paslaptis, kuriomis gaubiasi kiekviena kryptis.